Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 31

Wątek: zadania dla gildii, co sie stało 24 grudnia?

  1. #11
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    447
    Serwer
    Nowa Ziemia
    APEL DO TZW. WŁAŚCICIELI TEJ GRY .

    Dlaczego Wy nas tak nienawidzicie , nas graczy , którzy pomimo notorycznych problemów z grą i tak jeszcze z niej nie odeszli . DLACZEGO ???????
    Czy dla Was już tylko KASA JEST NAJWAŻNIEJSZA . Dlaczego nie odpowiadacie na nasze skargi , problemy które Wy nam stwarzacie ???
    Wiem że ten wpis i tak olejecie jak zawsze .......

  2. #12
    Gizm0l
    Support to powinien od razu odpowiadać i rozwiązywać problemy od tego jest, a nie kazać ludzi tyle czekać na coś co powinno działać, a nie działa! Jeśli sobie nie radzą to proste: niech zatrudnią tych co sobie radzą!

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.04.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to prawda jest to problem który ciągle trwa i jednak nie daje radości z gry, bo tez co to za sprawiedliwość, że jedni mogą się szybciej rozwijać, a inni nie?? ten błąd w grze powoduje sporę różnice między graczami.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    u nas zadanie gildii wisi wykonane już ładnych kilka dni, pisaliśmy do supportu (w sumie to nazwa mało adekwatna dla tej instytucji, organizacji, ale prędzej chyba jednego spoconego, źle opłacanego programisty na urlopie w dodatku), oczywiście nic to nie dało, bo jakżeby inaczej. Ja im naprawdę życzę wszystkiego najlepszego w nowym roku.... a resztę pozdrawiam.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Temat znowu schodzi z przedstawiającego istotny problem na problem arcydotkliwy czyli brak komunikacji: gracz <=> support.

    Więc ja oprócz wyrażania swego niezadowolenia na temat braku zadań gildii.
    Prośbę taką kieruje do obsługi gry:
    Pomimo kilku 'pieniaczy' na forum cala rzesza graczy TSO jest bardzo cierpliwa i wyrozumiała, wiec ukrywanie wszelkich niedociagniec i potkniec samej gry czy tez obsługi daje odwrotny efekt nizli zamierzony.
    Znacznie inaczej to wyglada, na przykladzie tego problemu, gdyby ktos w ogole odpowiedzial na zgloszenie gracza, czy tez w grze czy tutaj na forum.
    Zwykle zdanie w odpowiedzi: "sluchajcie, widzimy ze macie problem, musimy zdiagnozowac o co chodzi i postaramy sie jak najszybciej dziurę zalatac" znacznie wiecej dobrego uczyni, nizli przemilczenie sprawy - bo z mojego punktu siedzenia wyglada tak ze ktos ma graczy w ...glebokim powazaniu a wszelkie problemy natury technicznej traktuje jak *******e ktora z czasem sie sama rozwiaze albo przywykna wszyscy do tego.

    Wlasnie z powodu braku tej podstawoje komunikacji na support na kazdym kroku sypia sie gromy i kamienie.
    Wiemy, rozumiemy, support to ludzie, ktorzy maja swoje godziny pracy, checi i nastroje. Ale w chwili gdy taki support jest widoczny i wspolpracuje z graczami to wszystko wtedy przejdzie. Nawet jak ktos oglosi oficjalnie ze przez tydzien obsluga gry robi sobie wolne bo musi oddychnac, to nikt by nie mial do tego zastrzezen...
    Tyle na razie w tym temacie.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Po prawie roku mój pierwszy wpis, niestety negatywny bo podejście ludzi którzy mają pomagać jest negatywne w kierunku graczy. Brak informacji lub całkowite ignorowanie problemu to :standarty" tej obsługi która ma pomagać ludziom grać... policzmy 7dni po 99 monet to prawie 800 monet, czyli znów wina cache i wyczyścić ciasteczka ???? i co tam nie wymyślą panowie i panie MODowie ??? Żal mi graczy którzy którzy płacą za tą grę i choć im powinno się oddać, zwrócić pieniądze za ten czas zmarnowany i za brak możliwości dochodzenia swoich praw, Gdzieś wyżej niż pan BB_xaar czy jakoś tak, przepraszam nie pamiętam dokładnie bo gdy zadawałem pytania trudne to mnie zlewał na ogólnym. Możliwe że trafiłem na jakąś czarną listę ) . Nie dostaję od jakiegoś czasu róznych rzeczy które dostaja inni gracze , Mogę śmialo pisać że jestem okradany bo jak wytłumaczyć że od przeszło 5 tygodni znajduje tylko mapki ( dokładnie pisząc 2xob , 1xzdrajcy 1xdzieci i chyba 1xna końskim) teraz jeszcze od dłuższego czasu gildyjnych nie ma :P. Support nie wie to niech napisze że nie wie, tak trudno napisać szczerze że jest problem??? Za robotę się brać bo nie chce się grać a ludzi, kont opuszczonych coraz więcej. Dlatego nie polecam gry nikomu ze znajomych ze względu na totalne olewanie graczy . Zobaczę jaki konkretny modzik się wychyli i napisze coś tutaj ) Oddajcie gildyjne ludziom !!!!

    ps. to sobie popisałem i jak zwykle problem zostanie nie zauważony lub post skasowany ) pozdrawiam cierpliwych graczy którzy żyją legendą tej gry z PC-ów.
    Ostatnio edytowane przez Herezja ; 29.12.2012 o 17:24 Powód: jednak 2 post sorrki zapomniałem o tamtym :P

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Uprzejmie informuję, że po nowym roku zostanie wysłana stosowna skarga na cały polski oddział Ubisoftu... Niestety z przyczyn ode mnie niezależnych nie zrobię tego wcześniej...

    Jemen2... właściciele są we Francji... w naszym supporcie są tylko niewykwalifikowani ludzie, którzy myślą, że do pracy przychodzi się, aby pospać... ew. pogadać na facebooku. W XXI wieku, w zasadach kapitalizmu takie zachowanie jest zwyczajnie niedopuszczalne... Chociaż z drugiej strony być może polski support bierze przykład z naszych kochanych władz... które niestety są tak nieudolne, że niebawem będą w naszym pięknym kraju niezłe jaja... no ale może wcześniej będzie koniec świata...

    Odnośnie ciasteczek flasha czy zbyt słabego komputera... to kiedyś grając normalnie gra chodziła dość wolno... więc wpadłem na pomysł, że może faktycznie mam coś z komputerem... postanowiłem trzasnąć sobie formata, zresetowałem wszystko co można było zresetować... efekt? Po formacie gra chodziła jeszcze gorzej... w ogóle nie mogłem się zalogować... a jak już zalogowałem to co jakiś czas Mnie wywalało... oczywiście nie znam się w ogóle na komputerach... mam wszystko błędnie poustawiane itp. itd. także nawet nie pisałem do supportu w tej sprawie, bo wiadome jaką odpowiedź bym uzyskał...

    To jest SKANDAL... Macie szczęście, że nie jestem jakimś szejkiem bo bym wykupił cały Ubisoft i was wszystkich pozwalniał dyscyplinarnie!!!

    haha, a mówili mi nie pij tyle

  8. #18
    Początkujący Osadnik Awatar mamut1233
    Dołączył
    06.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    kurcze chcialem sie poskarzyc tez na zadanie gildii bo wisi skonczone i niechce zejsc ale widze ze niema sensu

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Support przekazuje sprawy technikom/programistom. Cierpliwości widać Ci ostatni implementują jakieś rozwiązania. Może po nowym patchu będzie lepiej

    Poza tym każde wysłanie tej samej sprawy wydłuża kolejkę oczekiwania tak wiec zamiast słać x-dziesiąt mail po prostu odświeżajcie zgłoszenie pod nadanym ID

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Husarz Zobacz posta
    Support przekazuje sprawy technikom/programistom. Cierpliwości widać Ci ostatni implementują jakieś rozwiązania. Może po nowym patchu będzie lepiej

    Poza tym każde wysłanie tej samej sprawy wydłuża kolejkę oczekiwania tak wiec zamiast słać x-dziesiąt mail po prostu odświeżajcie zgłoszenie pod nadanym ID
    A technicy i programiści na urlopie!!!!

Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.