Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Problem z logowaniem

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowy Świat

    Problem z logowaniem

    Witam

    Czy wszyscy mogą się zalogować bez problemu obecnie na swoją wyspę. Niestety mam problem, po zalogowaniu i aktywaniu przycisku GRAJ ładuje mi się ładnie pasek pierwszy ubisoftu, po chwili jest też pasek drugi ten z mikołajem i na tym koniec. Jeszcze dzisiaj z samego rana zalogowałem się bez problemu, a teraz od kilku godzin po załdowaniu się obu pasków nic się nie dzieje.

    Czy ktoś z szanownych graczy ma podobny problem?

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Słoneczny Gród
    mam identycznie :/, pierwszy wgrywa sie ladnie a przy drugim staje i lipa :/

  3. #3
    Początkujący Osadnik Awatar tom-oni
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    mam to samo rano się zalogowalam a popołudniu już nie (( próbuje od kilku godzin i nic

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Również ten sam problem, dodatkowo pojawia się komunikat "obszar serwera uszkodzony". Do południa było wszystko w porządku, problem zaczął się później ale już dosyć długo trwa (prawdopodobnie do poniedziałku albo i dłużej, gdyż support nie pracuje w weekend). Pewnie nie ukończę przygody, wszystko legnie w gruzach i znowu odbudowa zajmie trochę czasu. Porażka
    Ostatnio edytowane przez Smys ; 29.12.2012 o 04:35

  5. #5
    Osadnik Awatar PaniCook
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Czarci Gaj
    1. pobrac ccleaner
    2. uruchomic go z zaznaczona ikonko cookies
    3. sprobowac sie zalogowac

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.10.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Próbowałem. Wyczyściłem zarówno PC jak i laptopa. Nie pomogło, na szczęście dziś rano spotkała mnie miła niespodzianka. Znów działa

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.12.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    Witam czyli ogulnie nic nie zrobiles samo sie naprawilo tak ?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam, pozwólcie że się dołączę do tamatu, mam ten sam problem od wczoraj ( od rana ) wpierw tylko mi się pasek załadował ubisoftu i to na tyle, myślałem że po kilku godz minie to ale nic z tego, więc zabrałem się za szukanie przyczyny i wątków, zrobiłem tak jak tu powyżej kolega napisał uruchomiłem ccleaner i pomógł tylko nie wystarczająco otworzył mi się drugi pasek ładowania tam gdzie ten mikołaj i po załadowaniu nic. . . wtf ? A tylko dwa ataki mi zostały by ukończyć przygodę extra ^ ^ ciesze się ogromnie

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    U mnie problem już został naprawiony, długo to nie trwało ; )

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja również nie mogłem się zalogować. Wyczyściłem historię przeglądarki i teraz jest OK.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.