Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za możliwością przenoszenia magazynu?

Głosujących
66. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    61 92.42%
  • Nie

    3 4.55%
  • Jest mi to obojętne.

    2 3.03%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Magazyn

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Złota Góra
    moze magazyn mozna przenosic tylko na wlosci w ktorej 1 raz zostal wybudowany
    np. teraz potrzebuje miejsa w wlosciach bo postawilem magazyn na srodku wlosci.......

  2. #12
    Odkrywca Awatar anael6669
    Dołączył
    05.09.2012
    Posty
    723
    Serwer
    Nowa Ziemia
    powinien byc mobilny (ten pierwszy jako akt własności włości) tylko po danym sektorze (w każdym magazynie powinna być umieszczona funkcja do zaznaczenia: "główny" , "dodatkowy"), a dodatkowy po całej mapie")

  3. #13
    Osadnik Awatar fenixpiotr
    Dołączył
    21.11.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    wyspę prędzej czy później postawisz przed sobą pytanie o postawienie dodatkowych magazynów, np. żeby ulepszyć czas dojścia osadników w pewnych strategicznie istotnych łańcuchach produkcyjnych.
    no i jak masz dwa to jeden możesz zniszczyć ale nadal NIE da się go przenieść... a to jest istotnie irytujące...

    tym bardziej przenosne, szczegolnie, ze mechanika identyfikowania ostatniego w danym sektorze juz jest (dla przypadku wyburzania)
    - czy deweloperzy czytają te posty w ogóle - przecież właśnie po tym argumencie wszystko powinno być jasne - zrobić przenośne magazyny!!....

    Właśnie wydaje mi się że to żadna filozofia żeby magazyny były mobilne za odpowiednią ceną...
    - no i chyba o to chodzi właśnie aby nam uzytkownikom gry nie było zbyt pieknie - i żebyśmy czasem zbyt szybko nie osiągali lv bo gra by się znudziła albo coś takiegooo ;-)
    +A+M+D+G+

  4. #14
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    To ja mam pytanie
    To jak przez przypadek skasuje magazyny na danym terenie to co wszystkie budynki tez znikną bo to nie będą już moje tereny?
    Człowiek ciągle coś modernizuje na wyspie bo ma różne pomysły a szkoda tracić magazyn na 5lvl np
    Ja na 40lvl zburzyłem chyba 80% wszystkich budowli bo modernizowałem wyspe i właśnie magazyny były tym niewygodnym składnikiem który mnie trochę wkurzał.
    Po prostu szkoda go zburzyć jak stoi inaczej niż byś chciał.
    Jak zostanie ci jeden magazyn w sektorze to nie można go zburzyć. Ikona jest niedostępna.

  5. #15
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Jak zostanie ci jeden magazyn w sektorze to nie można go zburzyć. Ikona jest niedostępna.
    Można go zburzyć, pod warunkiem że w sektorze nie ma żadnych innych budynków. Wtedy wyburzenie magazynu oznacza utratę danej strefy.

    Ale tak sobie myślę - może w trakcie przenoszenia budynków jest jakiś krótki czas, gdy budynku już nie ma na starym miejscu, a jeszcze go nie ma na nowym. Przecież gdy przenosimy jakiś budynek, to czas produkcji jest w nim resetowany, tak jakby był stawiany na nowo, ale od razu na wyższym levelu. I być może to jest przeszkoda w umożliwieniu przenoszenia magazynów. Jeśli tak jest, oznaczałoby to faktycznie, może się zdarzyć, iż przez chwilkę w sektorze nie będzie magazynu.

    ALE...

    ...jak już zostało zauważone, skoro mamy mechanizm rozpoznawania ostatniego w danym sektorze, to jaki problem umożliwić przenoszenie drugiego/trzeciego/kolejnego magazynu? Niech ostatni będzie nie do ruszenia.

    ALE...

    ...jeśli budynek faktycznie "znika" na chwilkę w trakcie przenoszenia, jaki wpływ na pojemność magazynową miałoby chwilowe zniknięcie magazynu? Co wtedy z towarami które by się nie mieściły? Tak że sprawa niby banalna, a wątpliwości natury WSZELKIEJ mogą być.
    Ostatnio edytowane przez zwolk ; 23.01.2013 o 11:50

  6. #16
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ...jeśli budynek faktycznie "znika" na chwilkę w trakcie przenoszenia, jaki wpływ na pojemność magazynową miałoby chwilowe zniknięcie magazynu? Co wtedy z towarami które by się nie mieściły? Tak że sprawa niby banalna, a wątpliwości natury WSZELKIEJ mogą być.
    Trafiają do gwiazdy.

  7. #17
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Trafiają do gwiazdy.
    Jeśli zdarzyło ci się przy pełnych magazynach jakiś wyburzyć przez co zmniejszyłeś powierzchnię magazynową a nadmiar trafił ci do gwiazdy to ten problem byłby z głowy - to by była sytuacja porównywalna.

    Na pewno do gwiazdy trafia nadmiar z handlu, ale np nie mieszczące się surowce wycofane z magazynu prowiantu idą w kosmos.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.