Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Za wysoki level i wiszace zadania.

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.10.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Za wysoki level i wiszace zadania.

    Elo,wiem ze juz temat byl poruszany i nie wiem co dalej z tym ,ktos pisal ze do supportu to zglosic ,wiec jesli tak to gdzie dokladnie,bo nie za bardzo wiem.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Kolonia
    Z tego co mi wiadomo fix naprawiający ten problem jest już na serwerze testowym. Teraz wystarczy czekać aż wprowadzą go u nas

    Pozdrawiam
    MOD_Nyu

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Czarci Gaj
    Czekamy, czekamy...

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    MOD_Nyu o ile sie zorietowałem to masz mylne informacje bo gram na testowym i wiszą mi zadania dla 3lvl i wyzej do około 20lvl l zadania typu zniszcz obóz przeciwnika tracąc nie więcej niz 50 konnicy a mam 46lvl i odkryta całą wyspe więc prośba taka abys sprawdzał problem zanim odpiszesz myląc graczy( coś jednak zrobili bo ubyło mi 6 zadań to wszystko )

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    241
    Serwer
    Kolonia
    bigfrajer akurat zadanie o którym mówisz jest w Twoim przypadku niemożliwe do wykonania z racji tego, że wyspę masz już podbitą. To zgłoszę dalej Natomiast zmieniło się to, że przy zadaniach nie ma górnej granicy na wykonanie. Jest tylko wymagany poziom uaktywniający zadanie

    Pozdrawiam
    MOD_Nyu

  6. #6
    Gizm0l
    Czekamy na konkretny termin, a nie że lada chwila to nastąpi, bo to określenie równie dobrze może znaczy za miesiąc dwa lub pół roku! KONKRETNA DATA CHOCIAŻBY MIESIĄC powiedzcie, a nie zbywajcie w ten sposób ludzi, tak się nie robi!

  7. #7
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Gizm0l ale kto ma Ci ten termin podać, jak nie ejst ustalony, jak skończą testować to wprowadzą.
    Zresztązałóżmy że by podali termin: 30 lutego, ale wyskoczyłby błąd i datę wprowadzenia poprawki zmieniono by na 32 marca. już widzę masę hejterów piszących - no przecież to kpina miało byc w lutym nie w marcu, jak mozna tak oszukiwać... Ja tam wole datę tak szybko jak zrobimy to wprowadzimy. Wted nie mam podstaw do wkurzania się, ze nie dotrzymali terminu. A jak brakuje Ci cierpliwosci to to już niestety nie mój problem.

  8. #8
    Gizm0l
    Nie proszę o konkretną datę tylko o przybliżony czas, czytaj co napisałem. Mniej więcej, przykładowo styczeń-luty o to mi chodziło

  9. #9
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przybliżony termin, podejrzewam 8 styczeń bo na testowym jest wersja z chatka myśliwego u kupca, a 8 ma własnie zniknąć sklep z prezentami a chatka ma być za klejnoty, oczywiście to tylko domysły

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    23.09.2012
    Posty
    125
    Serwer
    Złota Góra
    chatka mysliwego jest już za klejnoty cena 1995 więc termin 8 stycznia odpada strzelaj dalej

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.