Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 26

Wątek: Kilka odpowiedzi na zadania.

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Paffi masz kliknąć przycisk zasoby na dole pod zadaniem - tyle, jeśli przycisk jest nieaktywny to znaczy, że albo nie masz odpowiedniej ilości osadników / narzędzi w magazynie, albo zadanie ma status zadania oczekujacego.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    30.11.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Czasem w zadnich gildii jest wymóg, żeby ukończyło je 28 osób a potem 25 osób, przy tej samej ilości członków gildii, podobno, po 48h nielogowania się, konto "usypia" - "zamiera" i taki członek gildii nie jest liczony do zadań gildii, a gdzie jest to napisane na forum? Czy jest jakaś definicja tego zjawiska? Podobno jak ktoś wejdzie na wyspę, to wyspa nie "zamiera"??

  3. #13
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jedni mówią że samo wejście na mapę znajomego skutkuje ze ona nie zamiera, inni twierdza że trzeba rzucić premie aby wyspa nie za hibernowała sie, kto ma racej nie wiem bo nigdy tego nie sprawdzałem.

    Do zadan gildii niedługo będzie podgląd wiec będzie można wysnuć więcej wniosków na ten temat.

  4. #14
    Początkujący Odkrywca Awatar Majamas
    Dołączył
    13.05.2012
    Posty
    387
    Serwer
    Kolonia
    Ciekawe spostrzeżenie. Z tego jest taki calkiem istotny wniosek: Jak chcecie ukonczyc zadanie gildiowe to nie wchodzcie na wyspy ludzi nieaktywnych w gildii bo zwiekszacie wymagalny limit. (?)
    Teraz niech ktos to potwierdzi odwiedzajac wyspy paru na pewno nieaktywnych graczy.
    Stawiajcie pomniki Szalonego Kórlika, on jeden przeszedł tą grę do końca.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.10.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w menu gwiazdy masz różne jedzenie jak np półmisek ryb, kanapka itd, i musisz użyć któregoś z nich w miejscu pracy czyli np w młynie, chacie drwala itp, tym sposobem używasz jedzenia

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    trzeba przeklikać węgiel w magazynie w zakladce średnie(zasoby), nie ma juz zaobów w menu zadań.

  7. #17
    Osadnik Awatar szpila3
    Dołączył
    07.01.2013
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    Do tego gmaila dodał bym o2.pl , onet byle nie WP(wirtualna polska )
    Dodaj jeszcze jak skontaktować się z suportem .
    Dobra robota .
    Ostatnio edytowane przez szpila3 ; 16.03.2014 o 19:29

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.11.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    Jak zrobić zadanie
    Kup w sklepie premię: Rodzina zagranicznego osadnika

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.03.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Masz może jakiegoś linka do tego - u mnie w sklepie nie mogę odszukać tej premii. Dzięki!

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    91
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dodaj odpowiedź na pytanie "mam zadanie wystaw 50 osadników, o co chodzi?", bo często się pojawia na pomocy

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.