Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #31
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_SOLAR zamiast prawić moralne pouczenia powiedziałbyś coś z sensem i związanym z tematem.
    Po pierwsze nie macie zielonego pojęcia o licytacjach. Nie wiecie co to jest cena wyjściowa i waszym zdaniem zaczyna się od jednej monety.
    Gracz jako sprzedający ma prawo podać minimalną cenę jaką chce za swój towar.
    Więc jak mówi że za młyn wodny chce 2000 to od takiej kwoty zaczyna się licytacja. A nie od ceny jaką podajecie w regulaminie.
    Moim zdaniem jeżeli wasz regulamin nie zostanie zmieniony, to za rozgłaszanie i oczernianie graczy którzy wycofali się z transakcji im zupełnie nie opłacalnych powinniście być karani.
    Dodając jeszcze, taki pomysł do regulaminu.
    *Jeżeli cena proponowana nie bezie przekraczała 40% ceny rynkowej towaru, sprzedający ma prawo wycofać się z transakcji.
    W tym jednak problem, gdyż wiele towarów na rynku ma cenę spadającą, wahającą się. Więc robiąc taki dom aukcyjny, powinniście najpierw zadbać o wycenę towarów na dany miesiąc i co miesiąc ją aktualizować. Tak aby gracze mieli świadomość na czym stoją. Bo aukcja od jednej monety to nie aukcja tylko rozdawanie za darmo.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 12:45

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Mr_SOLAR zamiast prawić moralne pouczenia powiedziałbyś coś z sensem i związanym z tematem.
    Po pierwsze nie macie zielonego pojęcia o licytacjach. Nie wiecie co to jest cena wyjściowa i waszym zdaniem zaczyna się od jednej monety.
    Gracz jako sprzedający ma prawo podać minimalną cenę jaką chce za swój towar.
    Więc jak mówi że za młyn wodny chce 2000 to od takiej kwoty zaczyna się licytacja. A nie od ceny jaką podajecie w regulaminie.
    Moim zdaniem jeżeli wasz regulamin nie zostanie zmieniony, to za rozgłaszanie i oczernianie graczy którzy wycofali się z transakcji im zupełnie nie opłacalnych powinniście być karani.
    Śmieszy mnie Twoja postawa albo jesteś klonem Idho albo ten sam tok myślenia, z sensem juz wszystko zostało napisane, czytaj ze zrozumieniem, na 50aukcji wczoraj jedna osoba chciała dać cenę minimalną i wyjściową wyższą niż 1moneta, dla jednej osoby nie będziemy psuli zabawy i zmieniali coś co działa, odnośnie pojęcia czy je mamy czy nie to Twoje zdanie, to jest aukcja settlers prawa moga być inne, nie wiem czy byłeś wczoraj nawet jako obserwator ale nie widziałem aukcji która była by nie wiadomo jak zaniżona, zawsze sie jakaś osoba znajdzie nie zadowolona po obu stronach, z tym karani to Cie chyba poniosło, cena w dużej mierze będzie zależeć od frekwencji i o to trzeba zadbać.
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 27.12.2012 o 12:53

  3. #33
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Mr_SOLAR sposób myślenia Idho? Jeżeli myśli tak jak ja to nie jest głupi. To co napisałem to jest raczej wymagane w domu aukcyjnym. Ale najwidoczniej Wy nie macie o tym zielonego pojęcia. Byliście kiedyś na aukcji? Wiecie o tym ze podaje się dwie ceny? Licytator ma obowiązek podać cenę rynkową i minimalną/wyjściową od której zaczyna się licytacja. Ale wy nie posiadacie do tego odpowiedniej wiedzy. Bez urazy, ale to ze to jest gra nie znaczy ze ludzie są BOTAMI też myślą tak jak w świecie realnym. I nie możecie im ograniczać praw do waszego regulaminu który nawet nie został zatwierdzony przez odpowiednie organy.
    Przeczytałem też Twoje ostatnie zdanie. "Ceny będą zależne od frekwencji". Z tego wynika że ceny będą notorycznie spadać. Zero realizmu człowieku na jakim ty świecie żyjesz. Robiąc Dom aukcyjny to robi się go nie dla zabawy tylko dla określonych celów, dla zabawy to możesz na globalu rozdawać silosy.

  4. #34
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ktoś kto wystawia u nas ofertę musi również zaakceptować regulamin. Jeżeli ktoś nie chce to po prostu nie składa oferty. Logiczne? Jeszcze jakieś śmieszne " kary ". My to robimy z dobrej woli i mamy być za to ukarani? Hah. Śmiech na sali.

  5. #35
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MrZombie Zobacz posta
    Ktoś kto wystawia u nas ofertę musi również zaakceptować regulamin. Jeżeli ktoś nie chce to po prostu nie składa oferty. Logiczne? Jeszcze jakieś śmieszne " kary ". My to robimy z dobrej woli i mamy być za to ukarani? Hah. Śmiech na sali.
    Najwidoczniej nie dorosłeś do funkcji którą chcesz objąć. Mam na myśli zasób wiedzy i i przygotowań odpowiednich do tworzenia takich ośrodków.
    Jeżeli nie przerobicie swojego regulaminu, to moja noga nie postanie na waszej aukcji, jako sprzedający. A jako kupujących będziecie mieli tylu że na siłę będą zaniżać ceny. Nie wiecie nawet co robicie, przez wasz pomysł może paść większość handlu na serwerze.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 13:10

  6. #36
    Początkujący Osadnik Awatar BlueSoul
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak napisał Piotru70, przychylam się do jego zdania: "Po pierwsze nie macie zielonego pojęcia o licytacjach."

    A świadczy o tym przedstawiony przez was regulamin, który łamie ogólny regulamin społeczności "The Settlers Online". Dlatego w pierwszej kolejności polecam zaznajomić się z regulaminem "The Settlers Online".

    Kolejnym zaskoczeniem jest dla mnie podział przebicia na 1 i 5 monet. Jak macie zamiar ocenić, który towar jest "droższy" i "tańszy". Jest to bardzo cienka granica, której niestety nie da się obejść w taki sposób.

    Jeżeli piszecie regulamin musi być on przemyślany i SKOŃCZONY!!! Wyobraźnie sobie sytuację, że kupujecie samochód na raty/kredyt, czy jest tam punkt: "Dalsze punkty zawarcia umowy, będą dopisane po spłacie kolejnych rat"!!!

    Piszecie, że nie ma możliwości kantowania przez twórców "pseudo licytacji". Otóż jest i jest ona bardzo duża. Gracz A wystawia towar do licytacji. Zostaje on sprzedany graczowi B po zaniżonej cenie. Gracz B nie płaci za towar. Niby wszystko ładnie, towar może wrócić do gracza A. Ale wcale tak się może nie stać!!! Towar może zostać kupiony przez osoby, które prowadzą "pseudo aukcje". Takich zakupów nikt może kontrolować jak również sprawdzić. Osoba zdolna do tego BB nie może niestety tego opublikować. Wniosek nasuwa się sam. Ładnie sobie wymyśliliście możliwość zarabiania monet.

    A jeżeli moderatorzy dalej będą popierać zabawę w "pseudo licytację" to proponuje podać się do dymisji.

    I uwaga dla Mr_SOLAR. Proszę o zakup słowniczka ortograficznego.

  7. #37
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    My nie chcemy zrobić drugiej kopii Domów Handlowych z życia realnego. Po co to komu? To jest TYLKO GRA! Nie prawdziwe życie!

  8. #38
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeżeli piszecie regulamin musi być on przemyślany i SKOŃCZONY!!! Wyobraźnie sobie sytuację, że kupujecie samochód na raty/kredyt, czy jest tam punkt: "Dalsze punkty zawarcia umowy, będą dopisane po spłacie kolejnych rat"!!!


    Człowieku. Wyjdź do Rodziny. Widzę że ta gra Cie za bardzo wciągnęła. To nazywa się UZALEŻNIENIE

  9. #39
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    MrZombie Internet jest tak samo realny jak jeżdżenie samochodem po mieście. Skończ już proszę, albo zacznij ze mną rozmawiać jak człowiek na poziomie.

    Przykład: "Widziałeś kiedyś aby bank kóry oszukuje ludzi za wzięcie kredytu przez internet? Chyba nie ma prawa napisać ci że to internet tutaj możesz dodać mnie tylko na czarną listę". Dzieciaki co wy robicie w ogóle...
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 13:16

  10. #40
    Początkujący Osadnik Awatar BlueSoul
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MrZombie Zobacz posta
    Człowieku. Wyjdź do Rodziny. Widzę że ta gra Cie za bardzo wciągnęła. To nazywa się UZALEŻNIENIE
    A po czym to wnioskujesz? Znasz mnie!!! Uwierz, że dla mnie ta gra jest tylko zabawą, ale szlak mnie jasny trafia jak widzę jak ktoś chce przekonać kogoś do swojej racji krzykami i kopniakami.

    Ja od siebie powiem jeszcze tyko tyle. Zamiast całe dnie spędzać siedząc przed komputerem proponuje wziąć książkę do ręki, wyjść do kina/teatru, spotkać się z przyjaciółmi. Może wtedy zrozumiesz jak działa prawdziwy świat.

Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.