Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #21
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piotru70, nie bawimy się tak. Jeżeli ktoś tak zrobi trafi najpewniej na naszą czarną listę. Jednak nie spotkaliśmy się jeszcze z taką sytuacją że sprzedający nie chce sprzedać bo go to nie satysfakcjonuje. Wiedział że zaczynamy od 1 monety Nie ma ryzyka to ni żyjesz



    BlueSoul, jeszcze żaden z sprzedających nie płakał po 'nieudanej' aukcji. To jest w końcu aukcja. Nie ryzykujesz nie zyskasz a możesz też stracić Ja zarobiłem na drobnych rzeczach 1.000m i kupiłem tanio fajne rzeczy

    Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez MrZombie ; 26.12.2012 o 22:54

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    Pomysł ciekawy tylko moim zdaniem jak gracz który sprzedaje nie osiągnie pułapu na który liczy powie ze jednak nie sprzedaje i tyle po aukcji.
    Tak jak piszesz, moze sie taka sytuacja zdarzć owszem. Ale gracze którzy wystawiają coś na licytację muszą się liczyć że nie zawsze pójdzie wszystko tak jak by tego chcieli.
    Ale poki co nie zdarzyła nam sie taka sytułacja i będziemy starać się żeby nie było takich sytułacji.

    Dzisiaj była bardzo zawzięta walka w szczególności jka chodziło o przygody. Wszystko było sprzedawane w bardzo dogodnych cenach i szybciej niż na handlu.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Red face

    Cytat Zamieszczone przez BlueSoul Zobacz posta
    Moderator powinien pilnować porządku. Mam wiele zastrzeżeń co do waszych działań i wielu nadużyć. Polecam, żeby moderatorzy dali dobry przykład i sami stworzyli sobie rozpiskę, kto i jakiej porze pilnuje chatu. Wielokrotnie zdarza się, że czat nie jest pilnowany.

    Chcesz popierać inicjatywę, daj dobry przykład.

    Genialnie to by było, gdyby naprawiono błędy, które są teraz widoczne gołym okiem grze. Mowie tutaj o przeciążonych serwerach, zamrożonym ekranie, wyrzuceniach z gry, lagach i wielu innych. Zapomnieliście jak długo czekaliśmy na system handlowy. Jak się doczekaliśmy co dostaliśmy?? System handlowy, który był naprawiany przez kolejny miesiąc. Chcecie więcej nowości, tak damy je wam, ale dorzucimy parę tysięcy błędów.

    Odnoście jeszcze tej rezydencji. Mr_SOLAR świetny chwyt marketingowy, na pewno dużo osób się nabierze.

    Jeżeli ktoś czeka na pomyłki innych lub na tanie wzbogacenie, nie ma co liczyć. Chcesz coś sprzedać wystaw ofertę na handlu za normalną cenę, a nie licz na jakiś cud.

    Żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębami. Mowie tutaj do osób, które coś sprzedają na pseudo "aukcji" i niech się nie dziwią, że tracą.
    I tutaj sie z Toba nie zgodze. każdy kto zgadza się na licytację wie co robi i jak może się ona zakończyc nie zawsze może to być tak jka by się chciało. Ale jak nie ryzykujesz to się dobrze nie bawisz.
    Nikt wystawiając oferty na licytację nie myśli o wzbogaceniu się tylko o szybszym pozbyciu się tego co mu jest zbędne.
    Dzisiaj mod_Shaka pilnował naszych aukcji i nie miał co do tego zastrzezeń.

  4. #24
    Początkujący Osadnik Awatar BlueSoul
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kasia16 Zobacz posta
    Nikt wystawiając oferty na licytację nie myśli o wzbogaceniu się tylko o szybszym pozbyciu się tego co mu jest zbędne.
    Dzisiaj mod_Shaka pilnował naszych aukcji i nie miał co do tego zastrzezeń.
    Jak chce się szybko pozbyć niech wystawi swój produkt na handlu za mniejszą cenę. Będą przychodzić do was ludzie, którzy nie potrafią niczego sprzedać. Postaw się na miejscu osoby, która nie zna cen na rynku i nie wie jak ocenić swój towar.

    Powtórzę jeszcze raz! Moderatorzy są od pilnowania porządku. Co miał mieć zastrzeżenia. Na chacie możecie pisać wszystko byle nie było sprzeczne z regulaminami. A sprzedaż nie odbywała się na realne pieniądze.

    Przykład:
    Odkrywca przynosi przygodę Wikingowie. Gracz na tą wieść się cieszy. Hura będę miał dużo monet, zaraz wystawie moją przygodę za 10 000 monet. Po kilku godzinach. Dlaczego nikt nie chce kupić mojej przygody? Idę na spróbować na aukcji. Po licytacji. Dlaczego wikingowie zostali sprzedani za 500 monet? Oszuści oddawać moją przygodę!!!

    Podobnie jest z towarem mniej wartościowym. Gracze wystawiają towary mało potrzebne innych graczą za zbyt wysokie ceny. A widząc waszą rozpiskę aukcji, to owe towary nie są za wiele warte i potrzebne innym graczy.

    Chcesz coś sprzedać idź na handel!!!

  5. #25
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BlueSoul Zobacz posta
    Jak chce się szybko pozbyć niech wystawi swój produkt na handlu za mniejszą cenę. Będą przychodzić do was ludzie, którzy nie potrafią niczego sprzedać. Postaw się na miejscu osoby, która nie zna cen na rynku i nie wie jak ocenić swój towar.

    Powtórzę jeszcze raz! Moderatorzy są od pilnowania porządku. Co miał mieć zastrzeżenia. Na chacie możecie pisać wszystko byle nie było sprzeczne z regulaminami. A sprzedaż nie odbywała się na realne pieniądze.

    Przykład:
    Odkrywca przynosi przygodę Wikingowie. Gracz na tą wieść się cieszy. Hura będę miał dużo monet, zaraz wystawie moją przygodę za 10 000 monet. Po kilku godzinach. Dlaczego nikt nie chce kupić mojej przygody? Idę na spróbować na aukcji. Po licytacji. Dlaczego wikingowie zostali sprzedani za 500 monet? Oszuści oddawać moją przygodę!!!

    Podobnie jest z towarem mniej wartościowym. Gracze wystawiają towary mało potrzebne innych graczą za zbyt wysokie ceny. A widząc waszą rozpiskę aukcji, to owe towary nie są za wiele warte i potrzebne innym graczy.

    Chcesz coś sprzedać idź na handel!!!


    To jest odskocznia od normalnego grania w TSO. Jeżeli Ci się to nie podoba to po prostu tam nie wchodź. Jednak zauważyłem że dużo osób robi to dla fanu nie dla zysku a Ty znajdujesz w tym problem. Nie wiem w czym widzisz problem odnośnie cen? Byłeś kiedyś na aukcji? Nie - to nie komentuj działania. Cen minimalnych brak ponieważ robimy to dla fanu! Jak ktoś będzie chciał cenę minimalną zrozumiemy. Tylko Ty widzisz w tym problem. Bosz... za jakie grzechy.

  6. #26
    Odkrywca Awatar Idho
    Dołączył
    02.03.2012
    Posty
    786
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MrZombie Zobacz posta
    To jest odskocznia od normalnego grania w TSO. Jeżeli Ci się to nie podoba to po prostu tam nie wchodź. Jednak zauważyłem że dużo osób robi to dla fanu nie dla zysku a Ty znajdujesz w tym problem. Nie wiem w czym widzisz problem odnośnie cen? Byłeś kiedyś na aukcji? Nie - to nie komentuj działania. Cen minimalnych brak ponieważ robimy to dla fanu! Jak ktoś będzie chciał cenę minimalną zrozumiemy. Tylko Ty widzisz w tym problem. Bosz... za jakie grzechy.
    Rozumiem, że BlueSoul nie może mieć odmiennej opinii ani własnego zdania?? Rozumiem także, że założyliście ten wątek nie aby komentować tylko aby zachwalać pomysł??


    Co do czarnych list odradzam... kwestia aż ktoś was zaraportuje za szykanowanie graczy na grze, bo tak naprawdę postronna osoba nie jest w stanie stwierdzić kto ma racje... a znając naturę mr_solara do oczerniania osób zapewne lista będzie bezpodstawna.


    Cytat Zamieszczone przez BlueSoul Zobacz posta

    Odnoście jeszcze tej rezydencji. Mr_SOLAR świetny chwyt marketingowy, na pewno dużo osób się nabierze.

    Jeżeli ktoś czeka na pomyłki innych lub na tanie wzbogacenie, nie ma co liczyć. Chcesz coś sprzedać wystaw ofertę na handlu za normalną cenę, a nie licz na jakiś cud.

    Żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębami. Mowie tutaj do osób, które coś sprzedają na pseudo "aukcji" i niech się nie dziwią, że tracą.
    Co do sytuacji z rezydencją to byłem przy tym bo spamowali na g-7. Gościu się pomylił zrobił miss clicka dodał o jedna cyfrę za dużo... emh podłapał temat w stylu "Ty nie zapłacisz" i takim sposobem mieliśmy niezły ubaw, że ktoś przez głupotę zapłacił 10x więcej .... oczywiście zakładając że do samej transakcji doszło, bo tego nikt nie sprawdzi oprócz supportu.

    Ogólnie sam pomysł uważam za naciąganie naiwnych. Bo nie ma żadnych możliwości technicznych, aby takie coś zostało przeprowadzone w sposób prawidłowy i rzetelny. Dodatkowo:
    1) "niepisany regulamin", czyli jak nie będziesz bawił się tak jak my chcemy będziemy mówić że jesteś "bee". Inaczej wymuszenie na graczu pewnych zachowań przy pomocy czarnych list, które są z założenia łamaniem regulaminu. Dodam jeszcze, że tak naprawdę nikt nie wie, czy transakcja została przeprowadzona pomyślnie, więc tak naprawdę nie istnieje żadna możliwość stwierdzenia kto mówi prawdę.
    2)stworzenie możliwości naciągania.... przykład: Gracz A i B się umawiają, że gracz B będzie podbijał ceny A, nawet jak gracza B wygra licytację , to AB zadeklarują, że transakcja została pomyślnie przeprowadzona, więc tak naprawdę A zabezpieczy się aby przedmiot nie został sprzedany po kwocie nieopłacalnej... a przy odrobinie szczęścia sprzeda z zyskiem.

    btw. licytacje, które widziałem... wszystkie ceny były zawyżone, dobra metoda aby sprzedać coś po zawyżonej cenie nieświadomej osobie
    Ostatnio edytowane przez Idho ; 27.12.2012 o 06:42

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zapraszam do zapoznania się z regulaminem, dopisany do pierwszego postu

    Do BlueSoul i idho każdy ma swoje zdanie Wy macie takie, mnie i innym chodzi o zabawę a myśle że ta jest przednia na aukcjach, szukanie dziury w całym jesteśmy do tego przyzwyczajeni i Nas nie dziwi, będą zwolennicy i przeciwnicy tak jak wszędzie.

    Zapraszam dziś na godzinę 16 wpisujemy /j global-10

  8. #28
    Osadnik Awatar Scrool
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    226
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nic specjalnego :-(

  9. #29
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MrZombie Zobacz posta
    Piotru70, nie bawimy się tak. Jeżeli ktoś tak zrobi trafi najpewniej na naszą czarną listę. Jednak nie spotkaliśmy się jeszcze z taką sytuacją że sprzedający nie chce sprzedać bo go to nie satysfakcjonuje. Wiedział że zaczynamy od 1 monety Nie ma ryzyka to ni żyjesz
    Na pewno ktoś się będzie przejmował waszą czarną listą. A jak wstawicie ją na forum, to co napiszecie? Że gościu nie chciał sprzedać silosu za 1500 monet bo stwierdził ze jest wart 2500? Trochę porażka, nie macie możliwości prowadzić legalnej aukcji.
    Ostatnio edytowane przez Piotru70 ; 27.12.2012 o 12:04

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piotru70, jeżeli sprzedający i kupujący będą do tego podchodzić normalnie to wszystko będzie grało, żadnej czarnej listy obecnie nie ma i mam nadzieje ze tak pozostanie, ze strony mdów mamy poparcie i pomoc w sprawie porządku, nie wiem czemu tak sceptycznie do tego podchodzicie, to moze nic nie róbmy i sie połóżmy tak będzie wygodniej? Nie rozumiem Waszego podejścia robimy coś bez interesownie ale widzę ze to i tak za mało, to jest gra tylko gra pamiętajmy o tym, ludzie którzy będą chcieli oszukiwać to i tak będą nic na to nie poradzimy, taka sama sytuacja była z KŚ na początku wszyscy na NIE a później naprawdę takiego zgrania nie widziałem, to samo teraz piszecie że jesteście na NIE a i tak wczoraj była świetna zabawa i frekwencja spora, może zamiast Nas szykanować po współpracujmy razem, jakieś podpowiedzi, propozycje, to Wy na NIE to sie nie uda to nie ma sensu jak nie ma sensu to sie połóżcie i leżcie jak te oposy i bądźcie na NIE. A ja Wam napisze że to sie UDA tak samo jak wierzyłem w Was że sie zintegrujecie podczas jak zachęcałem do KŚ

    pozdrawiam i zapraszam na godzinę 16

    ps. wczoraj podczas licytacji nie byłem w stanie wszystkim odpisać na podziękowania i za trzymanie kciuków za pomysł i świetną zabawę,
    Dzięki Wielkie Wam za te słowa i za to ze jesteście z Nami
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 27.12.2012 o 12:27

Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.