Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 100

Wątek: DOM AUKCYJNY NA G10 wpisujemy /j global-10 GORĄCO ZAPRASZAMY

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez lapsonhej Zobacz posta
    Pomysł spoko ale jak to BlueSoul napisał(a) ciężko będzie wam cokolwiek egzekwować. Nie podoba mi się też już sam opis "Ktoś się pomylił i kupił rezydencje za 4,5k monety" bo chyba nie o to chodzi aby wykorzystywać czyjeś pomyłki. Nie będzie łatwą sprawą aby 24/7 ktoś prowadził te aukcje.

    Natomiast jak ktoś chce coś sprzedać ale nie chce czekać lub nie zdaje sobie sprawy, ze żąda zbyt wiele na handlu to taki G10 jest właśnie dla niego

    Generalnie byłoby mistrzowsko gdyby BB dodało taką funkcjonalność do istniejącego handlu aby była możliwość wystawienia dowolnego surowca w dowolnej ilości na aukcję, która powiedzmy byłaby widoczna 2/4/6/12/24h za wybrany przez sprzedającego surowiec bez możliwości zastrzeżenia ceny minimalnej. To byłaby prawdziwa gratka dla osób trudniących się na co dzień handlem i nieustannie wklejających swoje ogłoszenia w G7.

    Dodałem to ze Ktoś sie pomylił i kupił rez za 4,5k bo to byłem ja i dodałem to dlatego nie że by wykorzystywać takie okazje ale po to że by pokazać ze traktujemy to w miarę poważnie że by własnie nie było sytuacji ze ktoś cos napisze i sie bedzie chciał wycofać. Odnośnie BB Mody miło mnie zaskoczyły i bardzo im sie spodobał pomysł i dzisiaj pilnowały na g10 porządku naprawde super postawa Mod_Shaka3, moze to nie jest BB ale moze coś do Nich dojdzie

    zapraszam jutro na 16:00 na kolejne licytacje
    Ostatnio edytowane przez Mr_SOLAR ; 26.12.2012 o 20:59

  2. #12
    Banned
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    150
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BlueSoul Zobacz posta
    Beznadziejny pomysł.

    A jak chcecie wyegzekwować zapłatę od kogoś kto kupił towar, a nie chce zapłacić.
    Brak możliwości organizacyjnych i szansa na duże przekręty przez organizatorów.
    Z tego jak obserwowałem dzisiejszą aukcję mogę powiedzieć, że organizatorzy nic z tego nie mają. Dlaczego? Nie ma wpisowego, oni tylko pośredniczą. Wysyłasz do nich szepta co i ile chcesz sprzedać, a jak ktoś wygra kontaktuje się bezpośrednia z tobą po odbiór przedmiotu. Jeśli ktoś nie zapłaci traci się jedynie czas.

    Fajnie by było zobaczyć takie coś i innych serwerach, gdyż wprowadza to więcej zabawy, ale zobaczymy co administracja na to powie.

    PS. Aukcje powinny być o stałych godzinach, przez jakiś czas (właśnie 2-3h) - więcej ludzi = lepsze ceny i wiecej frajdy (:

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Aukcje będą o stałych porach i max 2-3h nie damy rady dłużej, Ci co dziś byli widzieli co sie dzieje, niebawem pojawi się regulamin podział na kategorie i inne, odnośnie ryzyka ze Ktos nie zapłaci Ktos nie da towaru jest na to pomysł, każdy Kto zgłasza towar przekazuje go prowadzącemu a kupujący wpłaca kaucje w jakiejś ustalonej kwocie takie wadium przed przystapieniem do licytacji ale jest ale, zaraz beda w naszym kierunku oskarżenia że coś Ktoś sobie przywłaszczył i bedzie to długo trwało przesyłanie pilnowanie itd, ja bym to zrobił i ludzie którzy to ze mną czynią ale za np prowizja za obsługę takiej aukcji i tu znowu bedą żale i niesmak, a wiedz musi zostać tak jak jest My organizujemy za darmo fajna zabawę sprzedający i kupujący sie wywiązują z transakcji, jak wyjdzie to zobaczymy

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mr_SOLAR Zobacz posta
    Aukcje będą o stałych porach i max 2-3h nie damy rady dłużej, Ci co dziś byli widzieli co sie dzieje, niebawem pojawi się regulamin podział na kategorie i inne, odnośnie ryzyka ze Ktos nie zapłaci Ktos nie da towaru jest na to pomysł, każdy Kto zgłasza towar przekazuje go prowadzącemu a kupujący wpłaca kaucje w jakiejś ustalonej kwocie takie wadium przed przystapieniem do licytacji ale jest ale, zaraz beda w naszym kierunku oskarżenia że coś Ktoś sobie przywłaszczył i bedzie to długo trwało przesyłanie pilnowanie itd, ja bym to zrobił i ludzie którzy to ze mną czynią ale za np prowizja za obsługę takiej aukcji i tu znowu bedą żale i niesmak, a wiedz musi zostać tak jak jest My organizujemy za darmo fajna zabawę sprzedający i kupujący sie wywiązują z transakcji, jak wyjdzie to zobaczymy
    Tak jak Mr_SOLAR powiedział aukcje będą w stałych porach prowadzone i codziennie. Tak jak dzisiaj rozmawiałam z gronem prowadzącym aukcje myśleliśmy żeby zgłoszenia na aukcje mogły wpływać cały czas do któregoś z prowadzących, a prowadzący wpisywał by to na listę osób na każdą aukcję.
    Tak jak wcześniej wspomniałam założyliśmy specjalnie dla naszego grona prowadzących pewną stronkę na której piszemy osoby zainteresowane na jutrzejsza aukcję i ich oferty. Jest to wpisywane w kolejności takiej jakiej do nas wpadają zgłoszenia.
    Na jutrzejszy dzień już mamy 6 osób chętnych z ciekawymi propozycjami sprzedaży
    Ja osobiście bardzo się cieszę że jest takie zainteresowanie pomysłem z aukcjami.
    Osobiście czekam na więcej zgłoszeń z propozycjami na jutrzejszą aukcję.
    Planujemy że na każdy dzień aukcji możemy przyjąć max 44 osoby z ich propozycjami, więcej raczej w tym krótkim czasie nie będziemy w stanie obsłużyć.

    Tak samo jak Mr_SOLAR wspomniał postara się szybko stworzyć regulamin dotyczący naszych aukcji
    Czekam na wasz odzew co do ofert

    My nic od was nie bierzemy za wystawianie waszych ofert i pilnowanie licytacji, my to robimy żeby wszyscy mieli fajną zabawę

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Świetny pomysł z tą stroną.

    Możecie ją udostępnić nawet jeżeli jest w formie tekstowej aby móc się przygotować do ewentualnych zakupów dzień wcześniej? Jakbym wiedział, że jutro np. będą licytowane miecze z brązu to bym nie kupował dzisiaj tylko jutro starał się wygrać aukcję być może po lepszej stawce. Tak jak kupię dzisiaj to jutro nawet za pół ceny mogę nie mieć środków.

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przepraszam dodałem post podwójnie. Prosze o usunięcie

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez lapsonhej Zobacz posta
    Świetny pomysł z tą stroną.

    Możecie ją udostępnić nawet jeżeli jest w formie tekstowej aby móc się przygotować do ewentualnych zakupów dzień wcześniej? Jakbym wiedział, że jutro np. będą licytowane miecze z brązu to bym nie kupował dzisiaj tylko jutro starał się wygrać aukcję być może po lepszej stawce. Tak jak kupię dzisiaj to jutro nawet za pół ceny mogę nie mieć środków.
    Zaraz postaramy się zrobić to żeby było to udostępnione

  8. #18
    Nowicjusz
    Dołączył
    15.09.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Słoneczny Gród
    http://prezi.com/f-dlkr9geh3j/dom-au...ing-bar-tryout


    Zapraszam do zapoznania się z Listą aukcji na dzień 27.12.2012r.

    Również możecie się dopisać. Jest 44 slotów a jest zajęte dopiero 6. Więc jeżeli ktoś będzie zainteresowany umieszczeniem oferty proszę o kontakt do
    Mr_SOLAR, Kasia16, MrZombie, Egon170 w grze
    Ostatnio edytowane przez MrZombie ; 26.12.2012 o 21:47

  9. #19
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł ciekawy tylko moim zdaniem jak gracz który sprzedaje nie osiągnie pułapu na który liczy powie ze jednak nie sprzedaje i tyle po aukcji.

  10. #20
    Początkujący Osadnik Awatar BlueSoul
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Shaka Zobacz posta
    Fajnie by było zobaczyć takie coś i innych serwerach, gdyż wprowadza to więcej zabawy, ale zobaczymy co administracja na to powie.

    PS. Aukcje powinny być o stałych godzinach, przez jakiś czas (właśnie 2-3h) - więcej ludzi = lepsze ceny i wiecej frajdy (:
    Moderator powinien pilnować porządku. Mam wiele zastrzeżeń co do waszych działań i wielu nadużyć. Polecam, żeby moderatorzy dali dobry przykład i sami stworzyli sobie rozpiskę, kto i jakiej porze pilnuje chatu. Wielokrotnie zdarza się, że czat nie jest pilnowany.

    Chcesz popierać inicjatywę, daj dobry przykład.

    Cytat Zamieszczone przez lapsonhej Zobacz posta
    Generalnie byłoby mistrzowsko gdyby BB dodało taką funkcjonalność do istniejącego handlu...
    Genialnie to by było, gdyby naprawiono błędy, które są teraz widoczne gołym okiem grze. Mowie tutaj o przeciążonych serwerach, zamrożonym ekranie, wyrzuceniach z gry, lagach i wielu innych. Zapomnieliście jak długo czekaliśmy na system handlowy. Jak się doczekaliśmy co dostaliśmy?? System handlowy, który był naprawiany przez kolejny miesiąc. Chcecie więcej nowości, tak damy je wam, ale dorzucimy parę tysięcy błędów.

    Odnoście jeszcze tej rezydencji. Mr_SOLAR świetny chwyt marketingowy, na pewno dużo osób się nabierze.

    Jeżeli ktoś czeka na pomyłki innych lub na tanie wzbogacenie, nie ma co liczyć. Chcesz coś sprzedać wystaw ofertę na handlu za normalną cenę, a nie licz na jakiś cud.

    Żeby potem nie było płaczu i zgrzytania zębami. Mowie tutaj do osób, które coś sprzedają na pseudo "aukcji" i niech się nie dziwią, że tracą.

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.