Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Zniknęła cała wyspa

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Zniknęła cała wyspa

    Witam wczoraj po powrocie z wigilii zastałem PUSTĄ wyspę.
    Nie było nic same główne magazyny w danej strefie oraz kilka studni.
    Zniknęły również WSZYSTKIE rzeczy z menu gwiazdy min.:
    -ponad 120 przygód
    -3 rezydencje (8 zostało w menu gwiazdy)
    -ponad 500 premii (min. koszyki egzo, cioci irmy, kurczaki, makarony, ciastka)
    -ponad 20k węgla, 15k narzędzi oraz 15k desek liściastych z menu gwiazdy



    Pisałem do supportu PL ale nic nie odpisali a nie wiem co mam robić w danej sytuacji.

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Są święta, więc na odpowiedź z supportu trzeba poczekać. Ja bym obstawiał, że ktoś zalogował się na Twoje konto, przesłał wszystko i wyburzył budynki.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z surowców z głównych magazynów nie zniknęło nic prócz tych niecałych 300 prezentów, zostało 12szt.
    Ostatnio edytowane przez zmazik91 ; 25.12.2012 o 13:42

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kilka osób pytało czy się coś wyjaśniło więc żeby nie odpisywać każdemu z osobna napiszę tutaj.

    Niestety nie dostałem jeszcze odpowiedzi od supportu, ciągle wysyłam ponaglenia lecz podejrzewam że dopiero po 2 stycznia zaczną swoją pracę. Nic więc nie pozostaje innego jak czekać i uzbroić się w cierpliwość. Pozdrawiam wszystkich tych którzy chcieli pomóc.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    21.08.2012
    Posty
    52
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie pisz ponaglen bo to nic nie daje a przesuwa Twoja sprawe na koniec. Trzeba czekac.. niestety

  6. #6
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A da się sprawdzić, na jakie konto zostały wykonane w tych dniach operacje handlowe? Powinno to być gdzieś w logach. Tym sposobem można łatwo dojść do tego co się stało. Mi to wygląda na wejście na konto, poburzenie budynków, aby jak najwięcej jeszcze surowców z nich wyciągnąć i wyzerowanie wszystkiego "pod swoje potrzeby". Daj znać co Ci napisze support, jeśli będą w stanie te logi sprawdzić, to można po łańcuszku dojść, kto to wyprowadził i zablokować te konta za kradzież (nie sądzę aby ktoś tu używał konta głównego, tylko poboczne, na które wszystko przerzucil, a potem do siebie). Do supportu jak piszesz ew. ponaglenia, używaj tego samego tematu i ticketu. Nie bedziesz tworzył nowych i nie będzie dla nich dodatkowej pracy, a co za tym idzie, przyspieszysz ich reakcję.
    Mam nadzieję, że zmieniłeś już stare hasło?
    Skrzydła do góry!

  7. #7
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    sprawdź swoją historię handlową może tam coś będzie widać.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ponaglenia piszę tylko i wyłącznie używając tego samego ID zgłoszenia tak jak pisał Minael, hasło również zmienione. Co do przesyłania surowców tak jak mówię z surówki nie zginęło nic prócz tych prezentów. Co do historii handlu, wybudowałem specjalnie kantor handlowy by sprawdzić niestety tam tylko moje ostatnie zakupy. Jeśli będę coś wiedział w tej sprawie od razu was poinformuje. Pozdrawiam i życzę miłej gry.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przepraszam że post pod postem ale dostałem odpowiedź od supportu od niejakiego pana Aleksandra z której wynika że:
    - nie widać żadnej aktywności osób trzecich na moim koncie,
    - nie widać również przepływu surowców z mojego konta na jakiekolwiek inne w podanym prze zemnie czasie,
    oraz dziwne zdanie którego nie do końca rozumie

    "Widzę również trochę zasobów w menu gwiazdy."

    oraz najlepsze "Proszę o informację, czy problem nadal występuje."

  10. #10
    Początkujący Odkrywca Awatar JackInTheBox
    Dołączył
    28.01.2012
    Posty
    361
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Aż chciałoby się zakrzyknąć: "Ole Olek!" -> http://www.youtube.com/watch?v=vT_R0gbxXK8 O_o
    (•_•)

    ( •_•)>⌐■-■

    (⌐■_■)

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.