Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 99

Wątek: System badań

  1. #11
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Althair, ale właśnie tak często jest w grach strategicznych, że jak uzbierasz na technologie to klikasz na nią i masz gotowe. Wydaje się że te bonusy nie będą czasowe tylko stałe. Widać na obrazku możliwość ewentualnie resetu drzewka, ale tracisz 50% pkt talentu. Swoją drogą ciekawe jak będzie się je zdobywać.

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    17.09.2012
    Posty
    165
    Serwer
    Złota Góra
    Też jestem tego ciekawy, oby tylko nie przez dział płatności.

  3. #13
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jak widać przez grafikę można je uzyskać za klejnoty. Brązowy pkt talentu najmniej warty skill, srebrny, potem ten złoty talent najbardziej wartościowy. Mi się zdaje że będzie nieograniczona ilość tego, a co za tym idzie będzie można pohandlować tym. Łatwo się domyśleć żeby biznes się kręcił BB będzie komuś sprzedawać za diamenty i ktoś puści na handel za niezłą sumkę monet. Jak jest skill, który daje możliwość szukania patentów budowlanych to ten złoty talent będzie kosztować majątek.

  4. #14
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wydaje mi się że skile będą dostępne za free, ale będzie możliwość żeby je dokupić za klejnoty -> po prawej stronie cyfra symbolizuje ile jeszcze mamy do rozdania z danego typu a klejnot symbolizuje możliwość dokupienia.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Czarci Gaj
    fajnie jakby istnialy 3 drzewka, w taki sposob zeby nie bylo mozliwe rozwiniecie 3ch (np pierwszy skill z danego drzewka zabiera duzo pkt). Drzewka moglyby odnosic sie do wyszukiwania surowcow (kamienie miedz itp) - zmniejszajac czas. Na wyzszych lv do wyszukiwania wiekszej ilosci tychze surowcow (np 2x wiecej surowcow na max lv (kopalnia zlota z 600). Z tym ze nie mam pomyslu na inne drzewka, niby sa patenty pokazane na obrazku, niemniej jednak bardziej kojarzy mi sie takie wyszukiwanie z odkrywca anizeli z geologiem.

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hhhhmmm, nikt nie pisał w tym wątku od pewnego czasu, mimo to odświeżę go trochę. Chciałem po evencie stworzyć temat na forum właśnie dotyczący tego systemu badań, ale skoro już jest to napiszę tutaj.
    Byłoby bardzo miło, gdyby po zakończeniu eventu, zamieścili jakąś notkę dotyczącą prac związanych z tworzeniem tego systemu badań. Ponieważ, zamieścili krótki wpis bodajże w listopadzie zeszłego roku i od tego momentu cisza. Nie musi to być nic wielkiego. Jednak notka mogłaby zawierać podstawowe informacje dotyczące tego systemu. Ile zrobili, jak to będzie wyglądać, ile przybędzie dodatkowych poziomów, oraz kiedy mają zamiar wprowadzić ten system opierając się na obecnym postępie prac nad nim.
    Po prostu już coraz więcej ludzi ma ten 50 poziom, a wielu jest coraz bliżej. Myślę, że wielu ludzi czeka na jakiekolwiek informacje. No i mogliby częściej zamieszczać posty z informacjami o postępie prac. Ostatni wpis w pamiętniku pochodzi chyba z listopada, po prostu masakra ...

  7. #17
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Kris nie zamieszczają żadnych informacji bo pewnie nie ma postępów
    Ostatnio edytowane przez Pit3rs ; 23.03.2013 o 18:50

  8. #18
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Kris-89 Zobacz posta
    Hhhhmmm, nikt nie pisał w tym wątku od pewnego czasu, mimo to odświeżę go trochę. Chciałem po evencie stworzyć temat na forum właśnie dotyczący tego systemu badań, ale skoro już jest to napiszę tutaj.
    Byłoby bardzo miło, gdyby po zakończeniu eventu, zamieścili jakąś notkę dotyczącą prac związanych z tworzeniem tego systemu badań. Ponieważ, zamieścili krótki wpis bodajże w listopadzie zeszłego roku i od tego momentu cisza. Nie musi to być nic wielkiego. Jednak notka mogłaby zawierać podstawowe informacje dotyczące tego systemu. Ile zrobili, jak to będzie wyglądać, ile przybędzie dodatkowych poziomów, oraz kiedy mają zamiar wprowadzić ten system opierając się na obecnym postępie prac nad nim.
    Po prostu już coraz więcej ludzi ma ten 50 poziom, a wielu jest coraz bliżej. Myślę, że wielu ludzi czeka na jakiekolwiek informacje. No i mogliby częściej zamieszczać posty z informacjami o postępie prac. Ostatni wpis w pamiętniku pochodzi chyba z listopada, po prostu masakra ...

    Przeczytaj tą informację ze zrozumieniem (nawet dwa razy) - jasno dają tam do zrozumienia między wierszami, że priorytet mają prace nad błędami i usprawnieniem gry. Powołano nawet dwa zespoły - myśle więc, że pierwszych nowinek w grze nie doczekamy się przed Nowym Rokiem

  9. #19
    Odkrywca
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    634
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Hakardrag, jeżeli chodzi Ci o notkę z pamiętnika dewelopera i jej ostatnie zdania to tak przeczytałem ją teraz jeszcze raz. I tak informują tam o tym, że innowacje muszą przejść szereg testów. Co nie znaczy, że mój poprzedni post można wywalić do śmietnika. Powiedziałbym, że jest wręcz przeciwnie. Idąc śladem Twojej wypowiedzi, jeżeli nowe info ma być po Nowym Roku, to szczerze może być tak, że będzie to sztuka dla sztuki. Zrobią sobie ten system sami dla siebie i sami będą go testować a potem sobie grać. Rozumiem, że będzie to nowa innowacja i będzie wprowadzać dużo nowych rzeczy, więc trzeba do tego podejść z pewną dozą ostrożności. Mimo to, umieszczanie raz na miesiąc notki aktualizacyjnej powinno być obowiązkowe. Obecnie jest ogromny przestój w nowościach wprowadzanych do gry. Wiem, że to nie jest normalna gra. Właściwie nazwałbym TSO raczej gierką, ale jakoś trzeba utrzymywać zainteresowanie grą. A ona stoi w swojej niezmienionej formie od jakiegoś czasu. Nie wiem jak inni, ale chciałbym częściej czytać o tym co robią, jak robią, czy terminy się przesuną, czy wpadli na jakiś nowy pomysł itp.

    No i moje modły zostały wysłuchane :d Po evencie będzie nowa aktualizacja pamiętnika.
    Ostatnio edytowane przez Kris-89 ; 26.03.2013 o 01:47

  10. #20
    Osadnik Awatar nosiekleeds
    Dołączył
    29.01.2012
    Posty
    131
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nie bierz tego zbyt doslownie Grudzien 2013 tez jest po Evencie
    USZKODZONY OBSZAR SERWERA!!! PROSIMY SPRÓBOWAC PÓŻNIEJ !!! Pacnął bym go w łeb , NIE MOGE

Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.