Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Podsumowanie eventu

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj

    Cool Podsumowanie eventu

    Panie i Panowie, Koleżanki i Koledzy chciałem podsumować ten zwariowany tydzień, który razem spędziliśmy na g6
    Na wstępie wszystkim Wam należą się wielkie brawa, oklaski i fanfary
    Przede wszystkim za to, że mając wspólny cel chcieliście razem dokonać rzeczy wielkich
    Dla mnie każdy w tym wspólnym działaniu był tak samo ważny co wielokrotnie powtarzałem czy dał 100k chleba czy tylko 2k bo tyle mógł, bo właśnie w tej współpracy tkwiła nasza siła.
    Mamy z czego być dumni.
    Za nami serwery 2,3,4 teoretycznie im powinno być łatwiej bo niby są dłużej niby maja więcej graczy z wyższymi lvl co za tym idzie lepszą gospodarką a tutaj kupa…
    Nie udało im się tak współdziałać jak nam szkoda i mam nadzieje że wyciągną z tego wnioski na przyszłość
    Bo MY byliśmy wielcy i odchodzimy z tego eventu z podniesionym czołem!!!

    Możecie wierzyć lub nie ale nie było to łatwe zadanie ogarnąć zbieranie i rozdzielanie towarow. Szczególnie pierwsze dni gdy nie było z wieloma osobami handlu bezpośredniego.
    Ale potem wcale nie było lżej ciągle na szepcie 6-7 osób albo i lepiej do tego kolejne transakcje (nie wspomne że handel się ciągle wieszał …) no i sam tez w miarę czasu klepałem te 3-4 dziennie (rekord 5).

    Dużo osób zasługuję na dodatkowe wyróżnienie ale ze względu na to że nie chciałbym nikogo pominąć bo może czułby się urażony nikogo nie wymienię
    Są osoby co podsyłały masę surowców. Są osoby co w dwóch pierwszych strategicznych dniach podsyłały mapy, nawet po 300 szt, dzięki czemu rozdałem w formie prezentu ok. 200 przygód
    Każdy dołożył cegiełkę do tego sukcesu.
    Bardzo też dziękuję osobom, które nie były na g6 a cały czas robiły przygody przypuszczam że ich było całkiem sporo.

    Co do osiągniętego wyniku to jest on wg mnie bardzo, bardzo dobry.
    Zrobienie tych 150% jest dla naszego młodego serwera świetnym wynikiem
    Przypuszczam, że gdyby nie fakt, że nie mogliśmy handlować przygodą pierwsze dni i gdyby na początku eventu było nas tyle na g6 co pod koniec to Czarci Gaj zaliczyłby 200% z palcem w d…
    Niestety jak wiadomo nasz naród firma ubisoft potraktowała wyjątkowo i sprawa nadaje się do sądu ale mimo tego daliśmy radę!!
    Starałem się żeby na g6 temat bugów, podbierania towarów czy niebotycznych cen od dorobkiewiczów nie były roztrząsane bo my zebraliśmy się tam w konkretnym celu
    WSPÓLNA POMOC DLA NASZEGO ZWYCIĘSTWA !
    No i do tego żeby się świetnie razem bawić

    Mam nadzieje, że swoim zachowaniem, w czasie eventu, nikogo nie uraziłem i nikomu nie nadepnąłem na odcisk :P Jeśli nie rozpisywałem się z Wami na szepcie jak ktoś mnie tam zagadywał to sorry ale naprawdę nie miałem wtedy nawet pół minuty czasu

    Aha
    Tak jak obiecałem osoby, które zburzyły posiadane budynki żeby wspomóc event. budując piekarnie, łukmistrzów czy młyny a potrzebują teraz surowców typu deski liściaste marmur proszone są o zgłoszenie się do mnie i podanie ile czego potrzebują.
    Nie obiecuję że dam od razu bo mam puste magazyny ale w ciągu kilku godzin zgromadze towary i pomogę odzyskać stracone włości.

    Co do następnych eventów postaramy się jeszcze bardziej i przede wszystkim każdy przyprowadzi swoich znajomych na g6 żeby jak najwięcej osób działało razem bo we współpracy siła!!

    Dziękuje osobno dziewczynom, które razem ze mną ciągły ten ciężki wózek z towarami i tak samo jak ja napracowały się przy tym evencie.
    LazurowyGaj, Ficilina dziękuję za pomoc, proszę o jeszcze

    Co do waszego wczorajszego zachowania czyli dedykacji, podziękowań i hucznego sto lat na antenie radia TSO to słów mi zabrakło i mimo 30 na karku byłem wzruszony
    Było to niesamowicie miłe i bardzo Wam dziękuje

    I na koniec…
    Napoleon Bonaparte powiedział kiedyś po bitwie w wąwozie Samosierra :
    „Dla moich Polaków nie ma rzeczy niemożliwych.”
    Cóż więcej mogę rzec…nie ma na nas siły

    CZARCI GAJ = DLA WSPÓŁPRACY RAJ

    Ps. Napoleon powiedział też:
    "Jeżeli już macie pić, to pijcie jak Polacy." więc teraz pijmy, bawmy się i radujmy bo zasłużyliśmy na świętowanie
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 20.12.2012 o 10:28

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    371
    Serwer
    Kolonia
    Gratulacje dla Czarciego Gaju i AndyKozakow'a szczególnie
    Ostatnio edytowane przez Stan58 ; 20.12.2012 o 10:24

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 20.12.2012 o 10:19

  4. #4
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj

  5. #5
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Bliźniaczy temat 0
    LINK » http://forum.thesettlersonline.pl/th...ll=1#post73549

    Poza tym, gratulacje dla PL-01 za walkę do końca i uzyskanie 3 miejsca. Niewiele zabrakło a byście zdobyli 1 miejsce na koniec, ale też Wam niewiele zabrakło, aby Was ktoś zrzucił z 3 (bez komentarza 0 ...)
    Gratulacje dla PL-05 za wytrwałość i osiągnięcie 150% 0 mimo "młodości" serwera.
    Skrzydła do góry!

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ależ fajny post Gratuluję Nie tyle wygranej, ile tych emocji, współpracy, świetnej zabawy

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    AndyKozakow rzęknę to po raz kolejny: polać Ci! Podpisuję się

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow
    Dużo osób zasługuję na dodatkowe wyróżnienie ale ze względu na to że nie chciałbym nikogo pominąć bo może czułby się urażony nikogo nie wymienię
    Są osoby co podsyłały masę surowców. Są osoby co w dwóch pierwszych strategicznych dniach podsyłały mapy, nawet po 300 szt, dzięki czemu rozdałem w formie prezentu ok. 200 przygód
    Każdy dołożył cegiełkę do tego sukcesu.
    Bardzo też dziękuję osobom, które nie były na g6 a cały czas robiły przygody przypuszczam że ich było całkiem sporo.
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow
    Mam nadzieje, że swoim zachowaniem, w czasie eventu, nikogo nie uraziłem i nikomu nie nadepnąłem na odcisk :P Jeśli nie rozpisywałem się z Wami na szepcie jak ktoś mnie tam zagadywał to sorry ale naprawdę nie miałem wtedy nawet pół minuty czasu
    Z tego miejsca chciałabym również podziękować wszystkim, którzy podsyłali surowce -absolutnie każdemu, niezależnie od wysyłanej ilości. Zwłaszcza tym anonimowym, niekoniecznie znanym z G6 i cierpliwym, bo niestety nie zawsze w tym młynie był czas i głowa by podziękować - za to przepraszam a jednocześnie serce rośnie, że dalej słaliście nieogarniętej sierotce
    [też bardzo bardzo się podpisuję pod pogrubionym fragmentem u Kozakowa]


    Aha
    Tak jak obiecałem osoby, które zburzyły posiadane budynki żeby wspomóc event. budując piekarnie, łukmistrzów czy młyny a potrzebują teraz surowców typu deski liściaste marmur proszone są o zgłoszenie się do mnie i podanie ile czego potrzebują.
    Nie obiecuję że dam od razu bo mam puste magazyny ale w ciągu kilku godzin zgromadze towary i pomogę odzyskać stracone włości.
    Ja nic nie obiecywałam, ale też można w tej sprawie pukać

    Co do waszego wczorajszego zachowania czyli dedykacji, podziękowań i hucznego sto lat na antenie radia TSO to słów mi zabrakło i mimo 30 na karku byłem wzruszony
    Było to niesamowicie miłe i bardzo Wam dziękuje
    Wymiękłam i restatowałam się omijając imprezę, ale teraz to żałuję podwójnie. Jak rozłożyliście Kozakowa to świętować umiecie równie dobrze jak grać, brawo!


    Nie jestem może najlepsza w takich przemowach, wiec się tak podpinam pod kolegę ale wiedzcie, że jestem niesamowicie dumna z Was. 150% i drugie miejsce wśród polskich serwerów to naprawdę jest coś! Zwłaszcza, że pomimo wielu czynników a nie dzięki nim. Jeśli podobny event się powtórzy to Nowa Ziemio - wiedz, że i Ty tak łatwo już nam nie uciekniesz [oczywiście, dla PL01 wielkie wielkie gratulacje, że walczyliście w czołówce i naprawdę dodatkowa nagroda za pierwsze 100% po stokroć zasłużona, cieszę się z Wami ]

    Cytat Zamieszczone przez Minael
    To temat ogólny, ten jest nasz "prywatny" na wewnętrznym forum Czarciego, więc nie widzę powodu by wskazywać, że temat zdublowany
    Ostatnio edytowane przez LazurowyGaj ; 20.12.2012 o 11:58

  8. #8
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To temat ogólny, ten jest nasz "prywatny" na wewnętrznym forum Czarciego, więc nie widzę powodu by wskazywać, że temat zdublowany
    A, to przepraszam mój bład, nie zauwazyłem tego. Kliknałem po prostu posta z "Dzisiejszych postów" 0 Myślałem, że jest on w ogólnych 0
    Skrzydła do góry!

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    mam 680 osób w kontaktach masakra
    W sylwka zapraszam wszystkich +18 na moją wyspę na bunga bunga
    Już dostawiam piwowarów żeby alkohol lał się strumieniami
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 20.12.2012 o 12:28

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Czarci Gaj
    AndyKozakow i inne piękne duszyczki wam zawdzięczamy całą logistykę

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.