Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Rekompensata

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    148
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Rekompensata

    Przerwa techniczna zakończy event "Koniec Świata",
    oznacza to, że wraz z rozpoczęciem przerwy, ukończenia
    przygody eventowej nie będą już liczone. Oczywiście
    nie zapomnieliśmy o tym, że niektóre serwery miały
    mniej czasu na wykonywanie przygody eventowej,
    jutro pojawią się dodatkowe informacje na ten temat
    "rekompensaty" z tego tytułu.

    Dostaniemy po rybie na święta, dokładnie po 1 sztuk ryby!!!

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przykład.
    Jakaś Firma głośno zachęca pacjentów szpitala do brania udziału w konkursie a raczej zawodach na 200% okrążeń ze względu na przymusową współpracę są podzieleni na grupy według Oddziałów na jakich się znajdują. Tak wiec.
    - Jeden oddział startuje w innym czasie niż reszta.
    -Rywalizacja trwa.
    -Ktoś wpadł na pomysł aby można było wymieniać się butelkami w wodą, tak aby każdy miał szansę ubiec jak najwięcej. Tylko te zasady wprowadzano do regulaminu dla każdego oddziału w inny dzień.
    -Rywalizacja trwa.
    Pod koniec wyścigu stwierdzono że jednak szanse są niewyrównane, gdyż Pacjenci z oddziału rehabilitacji w większości byli inwalidami.
    Jedynie z oddziału chirurgii mieli się lepiej gdyż nie wszyscy byli po operacji. Ale zadziwił nas jeden zawodnik. Który ma 50 nerek i kopalnie 40 tysięcy nerek za 20 tysięcy nerek!
    Nie za dobrze w tym konkursie wykazał się "Ojon" gdyż byli świeżo przyjętymi lub tuż pooperacyjnymi pacjentami. I po mimo ogłoszenia rozpoczęcia. Pacjenci z tego oddziału stojąc na linii startu wykazywali dość duże braki możliwości pozwalających im normalnie rywalizować. Po mimo obudzenia z narkozy nie starczyło pielęgniarek do wymieniania wyrwanych wenflonów i pogubionych kroplówek.
    Najlepiej w tym konkursie wyszedł oddział Neurochirurgii który po mimo nowotworów spisał się świetnie. Do tego O wszystkim dowiadywali się jako pierwsi.

    Ale nie ma co się martwić, Szpital zadba o wszystkich pacjentów i każdy dostanie rekompensatę za nierówną walkę.
    Przewidywana rekompensata to:
    -pusta kaczka
    -pełny basen
    -lewatywa
    Chirurdzy jednak nie zdają sobie sprawy że nie każdego zachwyci ich rekompensata.

    Tak to wygląda...

  3. #3
    michalc1976
    1. "Ojom" a nie "Ojon"
    2. "pomimo" a nie "po mimo"
    3. Od kiedy to neurochirurgia ma coś wspólnego z nowotworami? Słyszałeś o onkologii?

  4. #4
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A czy ja powiedziałem że na Neurochirurgii leczy się nowotwory?
    I do Tego nie "Ojon" nie "Ojom" tylko "OIOM" widać ze sam nie wiesz a innym wytykasz.

  5. #5
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez michalc1976 Zobacz posta
    3. Od kiedy to neurochirurgia ma coś wspólnego z nowotworami? Słyszałeś o onkologii?
    Widocznie tak się złożyło że mieli samych pacjentów do wycięcia guza mózgu.

    OIOM- oddział intensywnej opieki medycznej

  6. #6
    michalc1976
    Cytat Zamieszczone przez Piotru70 Zobacz posta
    A czy ja powiedziałem że na Neurochirurgii leczy się nowotwory?
    I do Tego nie "Ojon" nie "Ojom" tylko "OIOM" widać ze sam nie wiesz a innym wytykasz.
    Dobrze że Ty się znasz, co widać w Twoim pierwszym poście. Z mojej strony EOT.

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.05.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    no kosz egzo albo dopałka do dowolnego złoża +250

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piotru70 - dzięki uśmiałam się jak głupia :P

  9. #9
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    O ewentualnej rekompensacie ...

    Jak mawiał w takich sytuacjach mój dziadek: "Bierzcie te dorsze bo g...o jeszcze gorsze"

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Rekompensaty będą jak zwykle, na niskim poziomie. Jedna rybka i jeden klejnocik, tym co wykonali choć jedną przygodę. Będzie ubogo. Tak trzymać!
    Event ciekawy, lecz zliczanie złe. Od ilości aktywnych graczy, super! Tylko jak zmierzyć graczy, którzy mają poziom max. 32 do graczy z poziomem 42?
    Nie zdziwiłbym się, gdyby niektóry (lub niektóre serwery) wiedzieli wcześniej o tym event'cie.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.