Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Koniec Świata - Czas doliczony za opóźnioną konserwację

  1. #1
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Koniec Świata - Czas doliczony za opóźnioną konserwację

    Chciałem się dowiedzieć jak to będzie wyglądać?

    Po przerwie konserwacyjnej, wprowadzającej możliwość handlu przygodą KŚ na polskich serwerach, mieliśmy jeszcze długie 3h zanim mogliśmy sie zalogować. Na głównej pojawiła się taka informacja:

    Aktualizacja (09:02):
    część serwerów nie wyszła jeszcze z trybu konserwacji, jednak proszę się nie martwić - liczenie ukończeń przygody "Koniec Świata" zostanie odpowiednio wydłużone dla serwerów, na których konserwacja się przedłużyła (o tyle, o ile dłużej trwały prace techniczne).
    Słoneczny Gród nie mógł się zalogować przez 3h... I teraz tak:
    - "doba" settlersowa kończy się zwykle w nocy o 3:00
    - wyłączenie eventu (lub też włączenie) wiąże się z przerwą konserwacyjną zwykle od 1:30-7:00

    Jak otrzymamy te 3h?
    Czy będą one od 3:00-6:00 - w nocy, kiedy nikogo już nie ma, mało kto gra i pokryje się to z czasem, w którym będzie przerwa - co zmniejszy ilość graczy do zera?
    Czy będzie ten czas doliczony po evencie - co troche mija się z celem, bo event będzie zamknięty, więc naliczanie będzie ... sztuczne?
    W takim układzie jest to bujda na kółkach, bo NIC nam po tym przedłużeniu. I jest to zagranie NIE FAIR.

    Proszę o wyjaśnienie, bo czegoś tu nie rozumiem 0
    Skrzydła do góry!

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Patrząc na to jak nas traktują od początku eventu to na bank przedłużą w nocy
    W końcu napiszą że przedłużą a nie ze oddadzą nam 3h stracone, wtedy to by się wiązało z wyłączeniem zadania i włączeniem go w godzinach które straciliśmy.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli cokolwiek zrobią to opóźnią przerwę konserwacyjną. Ten event to totalna klapa.

  4. #4
    Osadnik Awatar Ocelot
    Dołączył
    23.05.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przede wszystkim wypada by BB podało dokładny termin zakończenia eventu.

    I wcale nie jest powiedziane, że musi to być powiązane z jakąś konserwacją, bo praktycznych zmian w grze nie będzie.
    (jedynie przygodny zakończone po danym momencie nie będą się liczyć w rankingu)






  5. #5
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sir_Anihilator Zobacz posta
    Jeśli cokolwiek zrobią to opóźnią przerwę konserwacyjną. Ten event to totalna klapa.
    A ty jesteś muszlą sedesową od tej klapy.
    Pomimo niedociągnięć, bugów i pomyłek to była najfajniejsza rzecz z którą zetknąłem się w tej grze.
    Mam nadzieję, że takich eventów będzie więcej, lepiej dopracowane, z jasnymi i czytelnymi zasadami.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    64
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A mi sie to bardzo podobało, szczał pies nagrody sama współpraca fajnie wyszła a i człowiek się obudził trochę bo nudą wiało, pełen podziw dla wszystkich aktywnych na g6, bolec w oko tym co utrudniali (szkoda że dostaną nagrody) i tym co marudzą. Miłego grania i wesołych świąt życze

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    kiedy kończy się KS dzisiaj o 24 czy jutro?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    A ty jesteś muszlą sedesową od tej klapy.
    Pomimo niedociągnięć, bugów i pomyłek to była najfajniejsza rzecz z którą zetknąłem się w tej grze.
    Mam nadzieję, że takich eventów będzie więcej, lepiej dopracowane, z jasnymi i czytelnymi zasadami.
    Nawet najfajniejszy pomysł na event można zmienić podczas realizacji w klapę czy muszlę sedesową... a taka sytuacja miała tu miejsce.
    Jeśli jesteś zadowolony z prowadzenia tych zawodów to gratuluję.

  9. #9
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czytaj ze zrozumieniem.
    Jestem zadowolony z samego eventu a nie z niedociągnięć, bugów i pomyłek.
    Jeśli doczytałeś się że jestem zadowolony z prowadzenia tego eventu to gratuluję wyobraźni.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A co rozumiesz przez "sam event"? Sprecyzuj z czego jesteś zadowolony.
    Ja nie jestem zadowolony i mam do tego prawo. Broń swojej racji a nie atakuj osoby, która ma odmienne zdanie.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.