Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Kiedy zakończenie eventu?

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Kiedy zakończenie eventu?

    Mam pytanie do Xaara (najprawdopodobniej) kiedy zakończy się:

    - event koniec świata (orientacyjna godzina)
    - I etap eventu świątecznego (data)


    Z góry dziękuję za odpowiedz. Myślę że przyda się ona wielu osobą.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Trzy dni - tak oceniam straty mojego serwera w stosunku do niemieckich. Ale jest takie małe "coś" ... ewentualnie nawet zwrócony nam czas, nie zwróci zmarnowanych chęci i zaufania

    Mając nawet te dodatkowe trzy dni ... nie mamy szans.
    Ostatnio edytowane przez Hakardrag ; 17.12.2012 o 10:57

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Dziś xaar już pracujesz i jak BB ubsoft chce wyjść z tego całego eventu który tak spapraliście z podniesionym czołem i jakimś honorem to proponuje:
    - przede wszystkim rozdzielić konkurs dla Polaków i Niemców osobno ze względu że nie startowaliśmy z tego samego pułapu przez co walka nie była równa, choćby brak mozliwości handlu przygodą, oraz to że Niemcy nabili punkty przez anulowanie przygody...
    -po rozdzieleniu konkursu oczywiście i my i oni mamy odzielną taką samą pulę nagród do podziału między swoje serwery
    -podanie nam na jakiej podstawie są obliczane % w zamieszczanym wykresie
    -napisanie nowego algorytmu który w ZDECYDOWANY sposób wyeliminuje jakiekolwiek spekulacje że zalicza przygode po anulowaniu (dramat że ktoś może taki bug nie sprawdzić przed rozpoczęciem całej zabawy)
    -przedstawienie nam nowych bardzo prawdziwych wyników i sposobu ich obliczania
    -rozdanie dodatkowych nagród za cały ten bajzel i za jawną dyskryminację nas jako Narodu
    -wyciągnięcie wniosków na przyszłość

    TO tylko propozycja
    Ja obiecałem że tej sprawy tak nie zostawię i wystosuję list po polsku angielsku i niemiecku do ubisoftu w którym jasno opiszę jak przez waszą nieudolność ich forma traci swój wizerunek na rynku gier komputerowych.

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 17.12.2012 o 11:09

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coteaz:
    Co do świątecznego na niemieckim forum są terminy:
    3.01 Zadania już nie będą przychodzić
    10.01 zamkniecie sklepu

    A co do końca świata, wypatruj newsa na głównej 18 lub 19

  5. #5
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Ja obiecałem że tej sprawy tak nie zostawię i wystosuję list po polsku angielsku i niemiecku do ubisoftu w którym jasno opiszę jak przez waszą nieudolność ich forma traci swój wizerunek na rynku gier komputerowych.
    A oni na pewno strasznie się tym będą przejmowali

  6. #6
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    @ AndyKozakow

    Popieram Twoją propozycję - ja także już kilka dni temu pisałem w innym wątku żeby tak właśnie zrobić. To by pozwoliło każdej stronie wyjść z kryzysu z twarzą. Ten event miał przynieść radość wszystkim w Święta, więc nikt nie powinien się czuć skrzywdzony, oszukany etc.

  7. #7
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,798
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    Ja obiecałem że tej sprawy tak nie zostawię i wystosuję list po polsku angielsku i niemiecku do ubisoftu w którym jasno opiszę jak przez waszą nieudolność ich forma traci swój wizerunek na rynku gier komputerowych.

    Pozdrawiam
    Pomysł bardzo dobry sama o tym myślałam ale ani nie mam ostatnio za bardzo czasu ani umiejętności językowych żeby takie pismo zredagować. Gdyby chciało Ci się umieścić treść gdzieś w internecie to ja bym chętnie z niego skorzystała, może inni gracze też. No a jak dużo osób do nich napisze to może da im to do myślenia.

    Cytat Zamieszczone przez TedMruczek Zobacz posta
    A oni na pewno strasznie się tym będą przejmowali
    Oni pewnie nie są świadomi co się tu dzieje, więc się nie zdziwię jak jednak zareagują.

  8. #8
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Piwonia Zobacz posta
    Pomysł bardzo dobry sama o tym myślałam ale ani nie mam ostatnio za bardzo czasu ani umiejętności językowych żeby takie pismo zredagować. Gdyby chciało Ci się umieścić treść gdzieś w internecie to ja bym chętnie z niego skorzystała, może inni gracze też. No a jak dużo osób do nich napisze to może da im to do myślenia.


    Oni pewnie nie są świadomi co się tu dzieje, więc się nie zdziwię jak jednak zareagują.
    Tutaj całkowicie się z tym zgadzam jak i cała polska społeczność.Takie pismo jeśli ktoś napisze do Ubisoftu na pewno nie zostanie bez odpowiedzi wystarczy dobrze opisać zaistniałą sytuacje.Gdzie zasada FAIR PLAY?

    Nam skrzydełka rywalizacji przycięto już po 1 dniu gdzie Niemcy mogli handlować a my nie.To jest jeden z powodów dla których niemieccy gracze szybciej osiągneli wymagane 100%. (tym byłem zbulwersowany 1 dnia eventu)
    Ostatnio edytowane przez Oharaa ; 17.12.2012 o 11:38

  9. #9
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    - przede wszystkim rozdzielić konkurs dla Polaków i Niemców osobno ze względu że nie startowaliśmy z tego samego pułapu przez co walka nie była równa, choćby brak mozliwości handlu przygodą, oraz to że Niemcy nabili punkty przez anulowanie przygody...
    -po rozdzieleniu konkursu oczywiście i my i oni mamy odzielną taką samą pulę nagród do podziału między swoje serwery
    To nie Niemcy nabili punkty przez anulowanie przygody, to my daliśmy się wpuścić w maliny plotkami o jakimś bugu i zamiast robić przygody do końca staliśmy w miejscu (a przynajmniej wolniej rozły nam procenty). A jeśli już rozdzielać konkurs to należałoby np. wyznaczyć średni level graczy na poszczególnych serwerach i na tej podstawie ewentualnie dzielić. Sam podział na Polaków i Niemców nic by nie zmienił bo z góry wiadomo np. który serwer by wygrał u nas. Poza tym proponując takie rozwiązanie dyskryminujesz pozostałe serwery.

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    -podanie nam na jakiej podstawie są obliczane % w zamieszczanym wykresie
    Taka informacja była podana, procenty są obliczane wg wzoru identycznego dla wszystkich serwerów. Na jakiekolwiek dokładne dane liczbowe, np. ilość graczy na serwerze, bym nie liczył, bo podejrzewam że jest to dość ściśle chroniona informacja handlowa.

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    -napisanie nowego algorytmu który w ZDECYDOWANY sposób wyeliminuje jakiekolwiek spekulacje że zalicza przygode po anulowaniu (dramat że ktoś może taki bug nie sprawdzić przed rozpoczęciem całej zabawy)
    Specami od spekulacji są sami gracze, może raczej przeprowadź dochodzenie kto zaczął całą tą awanturę z bugiem którego nie ma i kto uczył niemieckiego tego gościa od tłumaczenia o bugach i zdrajcach.

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    -przedstawienie nam nowych bardzo prawdziwych wyników i sposobu ich obliczania
    Patrz powyżej - nikt nie poda Ci żadnych precyzyjnych danych.

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    -rozdanie dodatkowych nagród za cały ten bajzel i za jawną dyskryminację nas jako Narodu
    Tu akturat popieram w 100%, choć z tą dyskryminacją Narodu to pojechałeś po bandzie. Takie pompatyczne teksty nadają się na wiec polityczny. Swoją drogą - ciekawe czy na niemieckich serwerach odbędzie się tej nocy przerwa konserwacyjna

    Cytat Zamieszczone przez AndyKozakow Zobacz posta
    -wyciągnięcie wniosków na przyszłość
    Uczenie się na błędach jest zawsze dobre, oby wpadki z tym eventem przyniosły korzyść wszystkim graczom, bo wtedy i BB na tym skorzysta.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pod postulatami sie podpisuje jednak chciałbym zwrócić uwagę na jedną rzecz co napisał kolega wyżej:

    To nie Niemcy nabili punkty przez anulowanie przygody, to my daliśmy się wpuścić w maliny plotkami o jakimś bugu i zamiast robić przygody do końca staliśmy w miejscu (a przynajmniej wolniej rozły nam procenty). A jeśli już rozdzielać konkurs to należałoby np. wyznaczyć średni level graczy na poszczególnych serwerach i na tej podstawie ewentualnie dzielić. Sam podział na Polaków i Niemców nic by nie zmienił bo z góry wiadomo np. który serwer by wygrał u nas. Poza tym proponując takie rozwiązanie dyskryminujesz pozostałe serwery.
    Daliście (osoby, które kupiły ten pomysł z bugiem) sie zrobić w bambuko aż wstyd. Skąd Niemcy mieli wiedzieć, że bug zaliczał im przygodę? Potwierdził to ich support czy ktoś? Ktoś na Niemieckim forum wpadł na pomysł, nie wiemy ile ludzi to kupiło, kto to sprawdził, nic. Ale wielu z naszych zaraz to podchyciło. I co? Jesteście na 1 miejscu już na liście? Bo nie widać... Tak samo jak Niemcy. Niby robią wedle tego buga i co? Nasza "Nowa Ziemia" dalej w czołówce. A powinna wedle Was być na 8-9 pozycji za resztą Niemców... Ja nie znam osoby na Nowej Ziemi, która robi wedle tego Waszego buga. Więc przestańmy sie ośmieszać. MOŻE gdybyśmy ten temat zgłosili od razu do supportu i sami robili jak należy te przygody. MOŻE wtedy by się udało coś ugrać. A tak? Sorry. Znaleźli sie zaraz jacyś specjaliści od niemieckiego z googlowskiego translatora i afera. Niemcy sie z Nas nieźle muszą śmiać na ich chatach....

    Popieram postulat, ale o tym bugu przestańcie już gadać dopóki nie będziecie mieli mocnych dowodów a nie spekulacji.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.