Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: jednostka 1-go uderzenia zmienia cel?

  1. #1
    konkur4

    jednostka 1-go uderzenia zmienia cel?

    Dlaczego po zaatakowaniu wybornych jednostka 1-go uderzenia nagle zmienia cel (w tej samej rundzie) i atakuje zwykłych łuczników?



    Nie mam pojęcia, czemu się tak stało. Pierwszy raz spotkałem się z czymś takim, od kiedy gram. Gdyby wszyscy wyborni padli, wtedy rozumiem że Szamani zaczynają atakować zwykłych łuczników, ale w tym przypadku nastąpiło coś w stylu "ci nie są już najsłabsi, zaatakujemy innych".
    Potrafi ktoś to wyjaśnić?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    oba zrzuty są z rożnych walk... nie wiem w jakim celu.

    na tej podstawie mam jedno wytłumaczenie

    algorytm zaatakował lucznikow, wszystkich zabil i wział sie za wyborowych,
    a to że graficzna reprezentacja jest na odwrót, nie zmienia to wyniku.

  3. #3
    konkur4
    Oba zrzuty są z jednej walki... inaczej nie pisałbym tego tematu... po zaatakowaniu wybornych (zginęło ich 11) w tej samej rundzie, ci sami Szamani zaatakowali łuczników, nie wierzysz, nie dziwie się zresztą, sam coś takiego widziałem pierwszy raz, problem w tym, że nie znam przyczyny. Może poprostu algorytm walki jakoś się odwrócił, i najpierw pokazało atak na wybornych a potem łuczników? Bo dziwnym trafem zjadło im idealnie 20hp, nikt więcej nie był atakowany.

  4. #4
    Odkrywca Awatar Kranderga
    Dołączył
    08.04.2012
    Posty
    590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To błąd wyświetlania,

    Mają atak na najsłabszy cel to najpierw atakują łuczników a potem wybornych.

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.