Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 29

Wątek: Jak łatwo określić który serwer prowadzi w zadaniach międzynarodowych ?

  1. #11
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    a mnie zastanawia jescze jedno byla aktualizacja rankingu przedwczoraj wszyscy mieli ponizej 100 % byla aktualizacja rankingu wczoraj pierwsza i nagle 3 czy 4 serwery mialy powyzej 100 % i rozumiem ze pomiedzy nie bylo zadnej aktualizacji i o ile w przypadku wiekszej roznicy % mozna przypuszczać ktory był ktory to w przypadku mniejszej roznicy nikt nigdy nie udowodni ze kolejnosc zdobywania 100% byla taka jak kolejnosc po aktualizacji moze akurat zawodnicy trzeciego serwera po aktualizacji zrobili wczesniej 100% a pozniej poszli spac i przegonili ich ci co maja druga pozycję .... i co trzy czy cztery pierwzsze miejsca ?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tego się nie dowiemy niestety można przypuszczać jedynie gdyby byly statystyki online z aktualizacja co godzinę sprawa raczej była by jasna

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    18.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Shadow_mk zgadzam się z Tobą, jeśli kilka serwerów przeszło próg jednocześnie, to nie możemy być pewni który zrobił to pierwszy.

    Mamy zakładać że przyrost jest równomierny w czasie, ale przecież serwer mógł się zmobilizować i na końcówce wyskoczyć na prowadzenie, którego aktualizacja nie ujęła.

    Ale tu znowu wrócimy do dyskusji liczenia i statystyk, które są tajne, bo uczciwe ?? czy tajne bo nieuczciwe ??

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    a mnie zastanawia jescze jedno byla aktualizacja rankingu przedwczoraj wszyscy mieli ponizej 100 % byla aktualizacja rankingu wczoraj pierwsza i nagle 3 czy 4 serwery mialy powyzej 100 % i rozumiem ze pomiedzy nie bylo zadnej aktualizacji i o ile w przypadku wiekszej roznicy % mozna przypuszczać ktory był ktory to w przypadku mniejszej roznicy nikt nigdy nie udowodni ze kolejnosc zdobywania 100% byla taka jak kolejnosc po aktualizacji moze akurat zawodnicy trzeciego serwera po aktualizacji zrobili wczesniej 100% a pozniej poszli spac i przegonili ich ci co maja druga pozycję .... i co trzy czy cztery pierwzsze miejsca ?
    Prawda, też się nad tym zastanawiałem. Ale stwierdziłem ze dyskusja na ten temat będzie raczej bezskuteczna .

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Moozle Zobacz posta
    W zapowiedzi eventu jest, że 2ga nagroda jest za ilość a nie o % ukończonych przygód. Czyli kolejny błąd w zapowiedzi eventu, który wprowadza ludzi w błąd. Jeśli Xaar podaje gdzieś na forum inne informacje to wg mnie powinien też zmienić opis w zasadach gry, czyli zmienić zasady gry w czasie jej trwania. No tak! tego się przecież nie robi więc lepiej zostawić tak jak jest i niech gracze dalej kierują się mylną informacją na stronie głównej.

    Na niemieckiej stronie jest informacja że 2ga nagroda dotyczy procentu ukończonych przygód

    2. Największy procent
    Po zakończeniu zawodów gracze ze świata, który osiągnął najwyższą SKUTECZNOŚĆ otrzymają następujące nagrody...

    Nie znam niemieckiego ale jakoś w cale nie jestem dumny, że poradziłem sobie lepiej z tłumaczeniem niż tłumacze polskiego zespołu The Settlets Online.
    A może problem tkwi w tym, że jednak tak przygoda jest zróżnicowana pod względem dopasowania do poszczególnych poziomów uczestników?
    Jeżeli np. ukończenie przygody składa się z trzech etapów, gdzie pierwszy jest po poznańczykowym G1 i 2 , drugi w połowie przygody( też jest komunikat o jej zakończeniu) a trzeci po jej ukończeniu? Są tylko w jakiś tajemniczy i zawiły sposób punktowane.....
    W takim układzie robiąc przygodę do końca mam ją "trzy razy ukończoną" do rankingu 100, 150 i 200% a skuteczność dotyczy całkowicie ukończonych przygód?

    Pomińcie milczeniem mój komentarz jeżeli uważacie, że bredzę

  6. #16
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki świetnemu niewyjaśnieniu zasad przez BB możemy tylko gdybać... Jedno co jest pewne, za dużo jest przesłanek że coś tu jest nie tak: ukrywanie sposobu liczenia (po co ? ja się pytam, nawet nie raczą odpowiedzieć dlaczego to ukrywają ?) zbyt dużo pomyłek, pomyłki owszem zdarzają się ale te były wbrew rozkładowi probabilistycznemu - faworyzują tylko niemieckie serwery. Nawet jeśli są poprawiane, to efekt psychologiczny pozostaje.
    Mam pytanie czy zauważyliście chociaż jedną pomyłkę która by pomogła jakiemukolwiek polskiemu serwerowi ??
    Także możemy sobie rozmawiać snuć przypuszczenia, jeśli do BB cokolwiek dociera (czy w ogóle dociera? czy żyją w przeświadczeniu swojej nieomylności ?) to i tak mają to gdzieś.
    pozdrawiam

  7. #17
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    .
    Ostatnio edytowane przez Azagaroth ; 16.12.2012 o 21:21 Powód: dubel

  8. #18
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Azagaroth Zobacz posta
    Mam pytanie czy zauważyliście chociaż jedną pomyłkę która by pomogła jakiemukolwiek polskiemu serwerowi ??
    Nie wiem, czy to pomylka ale znam jedna roznice. Przygoda "wigilijna" (przechodzona dokladnie w ten sam sposob) daje inne punkty na polskim serwerze (3040) a inne na EU (23xx).

  9. #19
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Brałeś pod uwagę zróżnicowanie expa z przygody pod względem poziomu osoby wykonującej ?
    pozdr

  10. #20
    Gizm0l
    do 36 lvl dostaje się 3690PD powyżej 36 lvl 4890PD chyba jakoś tak to było

Zamknięty wątek
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.