Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wniosek o weryfikację ilości zakończonych KS przez najlepszych graczy

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Wniosek o weryfikację ilości zakończonych KS przez najlepszych graczy

    Witam.

    Postuluję do administratorów, developerów i producenta TSO i przeprowadzenie kontroli ilości dziennie zakończonych KS przez najlepszych graczy. Pisząc najlepszych mam na myśli graczy, którzy zakończyli największą ilość KS każdego dnia.

    Sprawa jest prosta. Do przejścia przygody KS nawet z wykorzystaniem 2 weteranów i wysyłaniem ich naprzemiennie, jeden po drugim potrzeba około 1h45 minut na jedną przygodę (licząc czas od rozpoczęcia przygody do powrotu generałów po jej zakończeniu) - wg poradnika Poznańczyka.

    24h = 1440 m / 105m = 13,71

    Zatem grając 24 godziny na dobę, non stop, 1 gracz może zakończyć maksymalnie 13 KS!

    Możliwe straty to 13 x [361-427R 90-245Ł] = 4693-5551R 1170-3185 Ł

    Przeliczmy czasy rekrutacji na 5 poziomie koszarów

    R:
    4693 x 36s = 46h
    5551 x 36s = 55h

    Ł:
    1170 x 48s = 15h
    3185 x 48s = 42h

    Łączny czas produkcji (61h - 97h)

    Korzystając z ulepszonego zaciągu (prędkość x2) mamy czasy rekrutacji (30h - 48h)

    Surowce, do wyprodukowania R i Ł potrzebne są surowce:

    R:
    4693-5551 osadników
    23465-27755 napitku
    46930-55510 mieczy z brązu

    Ł:
    1170-3185 osadników
    11700-31850 napitku
    11700-31850 krótkich łuków

    Razem
    5863-8736 osadników
    35165-59605 napitku

    Do wyprodukowania osadników w Magazynie Prowiantu na 5 poziomie, potrzebujemy
    5863 / 25 = 234 partie Emerytowanych bandytów
    8736 / 25 = 349 partie Emerytowanych bandytów

    Czas
    234 x 9m = 35h
    349 x 9m = 52h

    Chleb
    234 x 625 = 146016
    349 x 625 = 218125

    Zatem potrzebujemy czasu (35-52) godzin i (146016-218125) chleba.


    Obliczenia przeprowadzałem na szybko, zaokrąglając końcówki, jeśli się gdzieś pomyliłem to mnie poprawcie.


    Radzę się przyjrzeć tym wynikom. Już ograniczenie czasowe narzuca limit 13 KS dziennie, jeżeli ktoś robi więcej, to wykorzystuje BUG lub nie przechodzi całej przygody, i to należy zweryfikować. Wyliczenia surowców i czasu obrazują jak wielkie a raczej ogromne ilości są potrzebne do przechodzenia wielu KS dziennie.


    Przy okazji, potraktujcie to jako ostrzeżenie przed oszustami i hienami chwalącymi się w godzinach południowych, iż wykonali już 10 (lub nawet więcej) KS dzisiaj i chcą robić następne ale potrzebują surowców.... To jest fizycznie niemożliwe aby wykonać tak dużą ilość KS jednego dnia!


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Slavetti ; 15.12.2012 o 19:36

  2. #2
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    i masz racje i nie .... abstrahując od wyliczen choc je lubie
    ja majac 2 weteranow robilem przygode minimalnie szybciej niz 1 h +30 min na przesylanie (raz zrobilem se na czas zeby sprawdzic )

    po 2 majac 50 lvl nie robilem przygod od miesiaca ..... w gwiazdce mialem zapakowane prawie 100 paczek po 625 ludzi czyli koło 60 k od razu do dodania wiec kwesia produkcji ludzi odpada

    majac rozwinietą wyspe i brak jakiegokolwiek celu w grze nazbieralem se sporo dyniek za ktore kupilem ponad 1000 myersow i przy populacji okolo 7 k wojsko robi sie szybciej niz nadazylem tracic zapas mieczy/piwa w gwizdce bo wszystko chodzilo a ja przygod nie robilem przez miesiac prawie i zaloze sie ze u niemcow bylo podobnie wielu wbilo 50 lvl i nie mieli co robic to pakowali gwiazdkę .....

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    O ile ujawnić nie ujawnią, bo przecież już ktoś pisał (chyba MOD), że to byłoby niesprawiedliwie nagradzać tak samo wszystkich. Jak jedni więcej inni mniej by zrobili. To jest śmieszne no cóż.
    Ale właśnie jak piszesz, mogliby to wykorzystać i sami sprawdzić, bez ujawniania ale ich szybkość działania jest "ogromna", że może za rok tak będzie. A nawet gdyby to podejrzewam, że nie przyznaliby się, że takie osoby są.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Chyba nie sadzicie ze dobrowolnie przyznaja sie do bledu lub bubla jakiego zrobili ?
    Chyba ze specjalnie dali pewnym serwerom przewage ale do tego tez sie nie przyznaja
    Ostatnio edytowane przez Fair_Angel ; 15.12.2012 o 21:45

  5. #5
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Shadow_mk Zobacz posta
    ja majac 2 weteranow robilem przygode minimalnie szybciej niz 1 h +30 min na przesylanie (raz zrobilem se na czas zeby sprawdzic )
    Nawet zakładając, że można zrobić to 15 minut szybciej mając dokładnie obliczone czasy wysyłania weteranów nie zmienia to faktu, iż doba ma 24 godziny i musiałbyś grać non stop przez 24 godziny żeby zrobić to 13-14 może 15 KS. Potrafisz?

    Nie chcę szerzyć teorii spiskowych ale jeżeli ktoś będzie kumaty to może sobie wykorzystać bota, który będzie 24 godziny na dobę tłuk te misje wg. zaprogramowanego schematu.

    Ale od tego są administratorzy aby weryfikować takich graczy - niemożliwe jest bowiem aby człowiek non stop grał przez wiele godzin tłukąc KS jedna po drugiej.

    Event został źle pomyślany, lepiej gdyby zorganizowali to coś na kształt zadań gildii. Serwer dostaje zadanie i każdy gracz z serwera ma czas aby je wykonać. Ale może wykonać tylko 1 raz aby zaliczyło. Wtedy mocniejsi gracze zrobili by szybko a następnie pomagali słabszym aby zrobili... Mniej byłoby oszustw, spekulacji, podejrzeń.

  6. #6
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    spinacie sie jakby to o wybory prezydenta USA chodzilo. a jak ktos idzie nie wg poradnikow tylko np z dwoch stron (jedne wojsko G1 G2 itp drugie wojsko G9 G8 itp) wtedy skonczy przygode wczesniej wg mnie, przy zapelnionych magazynach i "gwiazdach" moze tak robic w kolko, jakby byl wiekszy bug to by go BB wytropilo czyznie?

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    dobrze mówisz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zgadzam się w 100%
    Osobiście udało mi się zrobić przygodę 5 razy bez niczyjej pomocy i łaski.
    Robię tyle ile jestem wstanie, uczciwie do końca.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Przygodę 2 generałami robi się 20 minut od momentu dostarczenia ich na wyspę.
    Wojsko zabierasz na styk , i odsyłasz z generałami back.

  10. #10
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MissOla Zobacz posta
    Przygodę 2 generałami robi się 20 minut od momentu dostarczenia ich na wyspę.
    Wojsko zabierasz na styk , i odsyłasz z generałami back.

    a swistak siedzi i zawija w sreberka

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.