Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 20

Wątek: KŚ - Postanowienie Serwera

  1. #11
    Nowicjusz
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RumcajsPL Zobacz posta
    Panowie i Panie dociągnijmy to całe nieporozumienie do 100% i zakończmy te bezsensowne wyliczanki.
    Wejdźcie sobie kolego Tępy czy Tymko01 o każdej porze na kantor i zobaczycie w za ile chcą sprzedać przygody KS ludzie do których ślecie apel.

    Powiem tak: nasz server pod względem współpracy to po prostu nieporozumienie. Tu nikt nie chce współpracować poza małymi wyjątkami.
    W poniższym poście też snułem jakiś beznadziejny apel o współpracy, ale tam nikt nic nie odpowiedział.

    Pisałem że mam dużo piwa i drewno iglaste na łuki ale nikogo to nie interesowało. Może i dobrze. Lepiej chyba działać na własną rękę.

    Pozdrawiam
    Rumcajs co Ty tu bredzisz i o czym piszesz, o jakiej współpracy toż to Ty wołałeś za KŚ na handlu wygórowane ceny

  2. #12
    Początkujący Osadnik Awatar Kristofulus
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Kolonia
    rocie cale i cisniemy do konca licze na 150% --sam poswiecilem wiele czasu,wielkie dzieki wszyskim co pomagaja uzupelniajac w zasoby --nagrody czakaja -gonmy po nie --a poswiecenie calej ekipy zostanie wynagrodzone --nie oszukujcie!!! ucziwosc i praca poplaca --choc by na settlers'ach

  3. #13
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Cytat Zamieszczone przez dora4467 Zobacz posta
    Rumcajs co Ty tu bredzisz i o czym piszesz, o jakiej współpracy toż to Ty wołałeś za KŚ na handlu wygórowane ceny
    Po pierwsze to może mnie z kimś mylisz koleżanko dora4467 bo jest kilka osób na Kolonii o podobnym nicku. I lepiej to sprawdź zanim napiszesz coś takiego.
    Ciągle rozdaję tym co robią KS piwo i czasem przygody za 1 szt ryby.
    Zrobiłem 10 KS i myślę że dociągniemy do 100%.

    Więc nie sądzę abym robił na handlu to o czym piszesz. A jeśli jest tak jak piszesz to może przedstaw jakiś dowód na twój wstrętny osąd.Ja jestem na 45 poziomie i nie potrzebuję zarobić porę monet dodatkowych, bo z mojej gospodarki mam dość.

    Więc koleżanko dora4467 czekam na przeprosiny za podły i niegodziwy osąd.

    Pozdrawiam i życzę miłej gry

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    I już się kłócą.

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Myślę, że nie damy rady zrobić 150%. Zostało 24 godziny, a my musielibyśmy zrobić to co wcześniej robiliśmy w kilka dni. To pierwsza tego typu akcja, myślę że wypadliśmy średnio. Dobrze, że jest 100%, event mobilizujący do współpracy jest ciekawym doświadczeniem i mam nadzieję że będzie to powtarzane.

  6. #16
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Wg ciebie jest 24h? a skąd to wiesz polski suport nie napisał do której jest event w przeciwieństwie do niemieckiego
    am Mittwoch, um ca. 6:30 Uhr, wird das "Ende der Welt" Event deaktiviert

  7. #17
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Jak nie, jak tak:
    Konserwacja rozpocznie się około godziny 06:00 rano,
    a zakończy się około godziny 09:00 (czasu polskiego).
    Podczas przerwy technicznej gra będzie niedostępna.

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.08.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki za współprace ... teraz czekam spokojnie na wyniki

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Powstała grupka ludzi, którzy już będą zawsze się kojarzyć z pomocą i walecznością. Sporo osób poznało się dzięki temu eventowi i mogło dzielnie razem walczyć o wynik jaki osiągnęliśmy. Na przyszłość już będzie wiadomo, kto jest rdzeniem naszego serwera, komu można ufać i na kim można polegać. Mam nadzieję, że następny podobny event będzie miał bardziej przejrzyste zasady i reprezentację wyników, bo tak na prawdę to był pierwszy event, dzięki któremu trzeba było się na prawdę postarać i wspólnymi siłami dążyć do celu. Jeszcze raz dziękuję wszystkim co brali czynny udział w rywalizacji .

  10. #20
    Nowicjusz
    Dołączył
    10.12.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Nowa Ziemia
    gg

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.