Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: KŚ - Postanowienie Serwera

  1. #1
    Początkujący Osadnik Awatar Tymko01
    Dołączył
    17.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Kolonia

    KŚ - Postanowienie Serwera

    Postanowienie serwera "Kolonia"

    Na serwerze zostało przegłosowane iż w dniu dzisiejszym - tj. Sobota przygodę "Koniec Świata" robimy nowym szybszym sposobem.
    Po zweryfikowaniu efektów podejmiemy decyzję o sposobie dalszego wykonywania przygód "KŚ"
    Osoby które nie wiedzą o co chodzi, zapraszamy na global-6.

    Jednocześnie apelujemy do bezwzględnego zaprzestania handlu z osobami chcącymi zarobić na sprzedaży przygód "Koniec Świata"!
    Niech będzie to nauczką dla handlarzy tak by w przyszłości podczas kolejnych eventów nie dochodziło do podobnych sytuacji!

  2. #2
    grim_reaper
    Nie przepadam za oszustwami , ale w tym przypadku macie zupelna racje . Wystarczajaco nas pokrzywdzono brakiem handlu w pierwsze dni i opoznieniami w rozruchu serwerow by nie sprobowac sposobu konkurencji.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.03.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Witam,
    Ponizej przedstawiam zooptymalizowane rozwiazanie w kwestii "nowego sposobu robienia przygody" (wykonanie niezbednych działan, ruchy wojsk, dzialania militarne zajmują nawet mniej niż 5 min). Wiele osób gra posiłkujac sie poradnikiem Poznańczyka i podbija kolejno obozy 1-7 , tymczasem zaczynajac od konca czyli podbijajac przywódce (obóz nr 27) zdobywamy szybko 6 obozów.

    Moja metoda jest nastepujaca:
    Uzywam 2 generałów (Weteran + Doświadczony)
    Bezpośrednio po wyladowaniu, bez koniecznosci przestawiania obozów co ma istotny wpływ na czas wykonania przygody atakuję

    Weteranem (49O + 1 EŻ +50 Ł +150 Ku) (straty max 49O +1EŻ +50 Ł) obóz nr 27 (przywódca) {po drodze zostaja podbite 2 pomniejsze obozy}
    Doswiadczonym (50 R + 100 WŁ + 50 Ku)(straty max 6R) obóz nr 1

    numeracja obozów jak na mapkach w poradnikach Poznańczyka
    Oczywiście mozliwe sa inne wariacje tego Blizzkriegu np z wykorzystaniem generala 200 j i wieksza oszczednoscia w kwestii strat.
    Podałem tutaj zaledwie własna konfiguracje wojsk. Mam nadzieje ze sie przyda.

    Pozdr i zycze błyskawicznej farmy ^^.

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród
    orum.thesettlersonline.com/threads/21312-The-End-of-the-World-Stat-Board.?p=204475#post204475

  5. #5
    mktiger
    z tego co pamietam , wczoraj zerkalem na staty niemcy na 06 mieli ok 125% dzis wieczorem, po trzech aktualizacjach (139,154) w tej chwili 171 %
    czyli przez 1 dzien zrobili 50% - ladnie sobie leca

  6. #6
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Panowie i Panie dociągnijmy to całe nieporozumienie do 100% i zakończmy te bezsensowne wyliczanki.
    Wejdźcie sobie kolego Tępy czy Tymko01 o każdej porze na kantor i zobaczycie w za ile chcą sprzedać przygody KS ludzie do których ślecie apel.

    Powiem tak: nasz server pod względem współpracy to po prostu nieporozumienie. Tu nikt nie chce współpracować poza małymi wyjątkami.
    W poniższym poście też snułem jakiś beznadziejny apel o współpracy, ale tam nikt nic nie odpowiedział.

    Pisałem że mam dużo piwa i drewno iglaste na łuki ale nikogo to nie interesowało. Może i dobrze. Lepiej chyba działać na własną rękę.

    Pozdrawiam

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Jak 3% serwera robi tą przygodę na Kolonii to dobrze. Jak 20% serwera zrobiło przygodę choć raz to dobrze. Jak 50% współpracy zostało faktycznie przekazane na misję to dobrze. Nasz serwer to porażka. Gdyby te współczynniki były 2 wyższe to byśmy walczyli o pierwsze miejsce. Niemcy nie muszą oszukiwać aby mieć takie wyniki.

    Po prostu na naszym serwerze są warhoły i egoistyczne lenie. Róbcie przygodę normalnie i nie kombinujcie. Kombinatorzy nie są lepsi od oszustów.

    Potraktowano nas źle? Wielkie mi ajwaj. W życiu przez POLAKÓW poza kilkoma osobami byłem potraktowany źle. Jakoś żyję, robię swoje i daję radę. Wasza postawa jest nieodpowiedzialna i krańcowo idiotyczna.

    Na g6 widzę ciągle ok 25 osób, które aktywnie robią przygodę i pomagają. Reszta siedzi na G1 i chrzani głupoty jaki to świat jest nieuczciwy i jak fajnie bo jestem nawalony. Spora część nadal sobie wymienia dropy nie robiąc sobie nic z akcji. Nawet na g6 spotkałem się z wymianą buffów i dropów.

    Po prostu postawmy sprawę jasno. Nasz serwer jest beznadziejny. Żałuję, że nie dołączyłem do serwera pierwszego. Może tam jest mniej lamentowania i chrzanienia o głupotach, a więcej przemyślanej i solidnej gry.

    Ave
    Ostatnio edytowane przez Althair ; 17.12.2012 o 05:36

  8. #8
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety mamy posty z Niemieckiego forum gdzie przyznają że dzięki oszustwu i anulowaniu przygód wyniki poszły ostro w górę
    Mam nadzieje że ktoś z twórców zachowa twarz i napisze nowy algorytm obliczania tych procentów bo to jest kpina.
    U nas jest masowa moblizacja na g6 i zorganizowana akcja pomocy.
    Od 4 dni mam normalnie dniówkę od 14-22 gdzie cały czas zbieram od ludzi towary i rozdzielam potrzebującym więc wszystko zaczyna coraz lepiej iść
    Gdyby od razu każdy wbił u nas na g6 to przypuszczam 100% by było
    Mam ponad 650 osób w kontaktach
    Robimy całe przygody i jedziemy do przodu rodacy!!! Teraz piłka po stronie BB

    Efekty naszej współpracy chyba najlepiej widać po tym jak wczoraj skoczyliśmy w rankingu i mimo że zostaliśmy założeni w Polsce jak już istniały 4 serwery w tym momencie jesteśmy drugimi Polakami w rankingu
    Towary które rozdaje codziennie idą w miliony sztuk...każdy wysyła ile może, każdy się poświęca i co zaznaczam każdy w tym trybiku jest tak samo ważny czy zrobi 1 przygodę czy 5
    Klimat jest fantastyczny mam nadzieje że na dłużej nam to zostanie i że przez te 3 dni jeszcze awansujemy wyżej!!!

    Nasz poradnik na 2 weteranów pozwala skończyć KS w ok 1h 20minut z dosłeniem i odesłaniem woja więc sama przygoda ok 50minut
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 17.12.2012 o 08:03

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.06.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czarci Gaj - gratuluję Słoneczny Gród również w pełnej mobilizacji. I wiecie co? Mniej mnie obchodzi ten event i marne nagrody, że o szwindlach BB nie wspomnę (i niesprawiedliwym traktowaniu graczy, choćby z ceną za klejnoty u nas i w innych krajach...), ale bardzo mnie cieszy atmosfera na moim serwerze, masa nowych, świetnych znajomości, wspólne działanie, chęć pomocy... I to jest dla mnie dużo ważniejsze

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Rzadko się udzielam, nie jestem w żadnej gilidi, ale starałem się robić uczciwie KŚ. Dziś od rana machnąłem dwie przygody, gospodarka mi dość dobrze chodzi, drobna współpraca z kilkoma znajomymi pomogła. Jest popołudnie 17 grudnia. Czy event trwa jeszcze cały jutrzejszy dzień i pojutrze? Zastanawiam się, czy walczymy o 100% czy 150%?

    Mam pewien apel. Napiszmy listy do adminów o sprawdzenie uczciwości wyników i ich weryfikację. Przecież w systemach mają odpowiednie archiwum, aby sprawdzić, kto grał uczciwie a kto nie. Jeden list zlekceważą, całą masę już nie.

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.