Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Robić przygody KŚ do końca!!!!

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Robić przygody KŚ do końca!!!!

    Nie da się sprawdzić czy jest bug czy nie na KŚ. Informacje o bugu to jest klasyczny FAKE!!! Nie dać się nabrać i nie wierzcie we wszytko co przeczytacie w internecie .

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.07.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Nowy Świat
    okay,to jak racjonalnie wytłumaczyć różnicę przyrostu procentów pomiędzy niemieckimi serwerami a pozostałymi...
    czy tam nagle stuknęło 40% bezrobocie,czy może wszyscy w fabrykach w tso grają,a może urlopy pobrali?
    cały świat ma wywalone na ten konkurs a w szczególności polska nacja...
    osobiście wiem,że logiki w wynikach trudno się doszukać...chyba,że to całe pisanie na czatach o 10- 20 zrobionych przygodach,to zwykłe bujanie w obłokach

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ok, ale jak widać wynik są brane z d... biorąc pod uwagę ujemny "przyrost". Nie ma ani jednego dowodu że to bug spowodował przyrost. Mowa o bugu już była 2 dni temu nawet. FAKE i tyle .

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Coteaz Zobacz posta
    Ok, ale jak widać wynik są brane z d... biorąc pod uwagę ujemny "przyrost". Nie ma ani jednego dowodu że to bug spowodował przyrost. Mowa o bugu już była 2 dni temu nawet. FAKE i tyle .
    Skąd masz taką pewnosc ze to fake??? Ja jej nie mam. Może tak...moze nie, nie wiem. Ale skad Ty wiesz?? Bo co?? Bo Xaar napisał?? A co ma napisac? Walnelismy boloxa i cały event psu na bude, nie inwestujcie juz klejnotów?? Moze lepiej napisac ze przygody nie są zaliczane..i po cichu naprawic to w konserwie?? Ja nie mam pojecia jak jest w rzeczywistości ale pewnośc z jaka piszesz o fake nasuwa podejrzenia ze masz kod gry przed soba..
    Dopóki nie beda podane liczby ukonczonych przygod..a najlepiej ranking indywidualny....to nikt nie bedzie miał pewnosci jak jest w rzeczywistosci.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Pewności nie mam ze to fake, ale podawanie szczegółów odnośnie buga też jest ciekawe. Najprawdopodobniej plotka powstała żeby zmylić wroga.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.04.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie wiadomo czy bug jest czy go nie ma... nie można tego sprawdzic... Pewne jest to, że zakończenie przygody jest brane do statystyk... KOŃCZMY je więc i przestańmy gdybac i liczyc, że uda się pójśc na skróty...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    20.05.2012
    Posty
    216
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Coteaz Zobacz posta
    Pewności nie mam ze to fake, ale podawanie szczegółów odnośnie buga też jest ciekawe. Najprawdopodobniej plotka powstała żeby zmylić wroga.
    O i tu sie z Tobą zgodze, prawdopodobnie jest jak piszesz :P

    P.S.

    - "Pewnosci nie mam....", "Najprawdopodobniej ......" I teraz zobacz jak ten post rózni sie od Twojego pierwszego postu :P

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sprawdzam jaki serwer, możecie skasować

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.02.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Nowa Ziemia
    do mala72 te 10 -20 to nie bujanie woblokach ja 10 zrobilem teraz robie 11 a pewno mi sie uda zrobic jeszcze ze 2 nara
    robic a niegadac

  10. #10
    Bamberladys
    Ktoś wymyślił sobie buga, by udowodnić, że źli Niemcy nie mogą być lepsi niż Polacy i teraz rozsiewa go po świecie i wszyscy się dają nabrać.

    Dowody na to że bug działa: niejasne, nie wiadomo do końca jak liczone statystyki, oraz przeświadczenie o skurczybyku zza Odry który chce tylko dojechac Polakowi.

    Dowody na to że bug nie działa: Nigdzie, poza polskim forum i grą nie ma takiego zainteresowania nim. Jeśli Niemcy wiedzą o bugu, to powinno być głośno, część osób gra na niemieckich serwerach i jakoś nie ma jasnego dowodu (screen/forum) że masowo trzaskają na bugu.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.