Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Robić przygody KŚ do końca!!!!

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja robiłem całe i robić pełne będę bo tak powinno być ale jak inny serwer wygra przez bug to powinien być w całości zbanowany bo taki jest regulamin a administracja jest od pilnowania tego. A jeżeli nikt niczego nie pilnuje to ch.... w d... i na pochybel.

    Ale myślę, że Niemcy maja lepiej wybudowane konta, a u nas sporo osób po prostu tej misji nie robi i to jest sedno sprawy.

  2. #22
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Niby dlaczego ma być banowany? Opcja anulacji jest normalna opcją i kązdy z kazdej przygody ma prawo zrezygnować. A jeśli jest bug to pretensje możesz kierować do BB, co najwyżej. Chociaż Admin pisał ,że nie ma.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie wierzyć w żadne bugi wystarczy trochę matematyki i policzcie event trwa od 10 dziś mamy 15. do 14 mielismy 61 % czyli podzielic to przez 4 dni wychodzi 15,25% dziennie a z wczorej do dzis mielismy 8% . Moral z tego taki ze przez bug mamy mniej % i niższa pozycje

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    A 2+2=5, taaaaaa
    naucz sie zaokrąglać i interpretować statystyki.

    twoje logiczne rozumowanie jest wprost proporcjonalne do twojej liczby postów

  5. #25
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Moje gratulacje dla NOWEJ ZIEMI, macie 100%, to teraz atakujcie 150% - albo i 200%.

    Do mojej KOLONII

    Musimy się bardziej zmobilizować i dobić te 100%. Ja mam dużo piwa. Kto potrzebuje niech daje zlecenia zawsze (1 ryba za 1000 czegoś co potrzebuje). Ci co nie robią KS niech się nie zbliżają do tych ofert, ale wspierać swoich powinni.

    Ci co mają produkcję łuków a brak im drewna iglastego to niech dają zlecenia. Drewno też mam w zapasie, i może inni mają.

    KOLONIO walczmy do końca, a dla NOWEJ ZIEMI jeszcze raz dzięki za ratowanie honoru polskiego servera Online.

    Pozdrawiam

  6. #26
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez szpilek Zobacz posta
    20 % przegód KŚ zrobionych na niemieckim serwerze w ciagu nocy, to chyba troche sporo jak na nie istnienie buga.
    To nie jest tak zobacz sobie jakie są przyrosty dla poszczególnych serwerów i one się wiele nie różnią, po prostu dane nie są podawane co 12h. Sama się zastanawiałam więc policzyłam jakie były przyrosty między kolejnymi wynikami. Wygląda to następująco:
    1PL 6DE
    3,0 2,8
    9,9 10,4
    3,9 4,1
    16,7 18,4
    3,9 4,5
    15,1 16,4
    4,2 6,7
    18,2 20,4
    8,5 9,3
    17,1 20,4

    Tak więc duży przyrost w Niemczech wiązał się z dużym przyrostem u nas.


    Cytat Zamieszczone przez Wilk_79 Zobacz posta
    Gratuluję Niemcom uczciwie wygranego ewentu , mamy się od kogo uczyć organizacji .
    Chyba sobie żartujesz, niestety nie wygrali uczciwie nawet jeżeli nie ma żadnego bugu. Dostali wcześniej handel, co niestety wiele osób z polskich serwerów zniechęciło eventu i nawet nie podjeli prób walki.

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Tak zauważyłem twoje 2+2 po waszym 13 miejscu, a po drugie co ma ilość postów do tego ? Pisać, bo pisać tak jak ty to robisz ?.
    To tyle co mam dodania. Chcesz to rób jak uważasz, a swoje spostrzeżenia zostaw dla siebie.

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzisiejsze skoki narciarskie (PŚ). Austriak wyprzedził drugiego w klasyfikacji Kamila Stocha o 0,1 punktu. Zapewne Kofler wykorzystał buga i dlatego wygrał!
    Skończcie już z tymi waszymi teoriami spiskowymi. Z tymi doniesieniami z innych serwerów, plotkami i tajemniczymi donosami o Bóg wie czym!

    Zamiast wieszać psy i koty na tych którzy nas w klasyfikacji wyprzedzają. A wyprzedzają nie dlatego że mają jakis tajemniczy, cudowny lewy dopalacz. A dlatego że są starszym, większym i znacznie lepiej zorganizowanym serwerem.

    A teraz prośba do infiltratorów, którzy szpiegują DE co by dowody na istnienie jakiejś tajemniczej pomocy ze strony BB, UE i samego Xara włącznie odkryć i pokazać jacy to my wiecznie pokrzywdzeni jesteśmy.
    Niech wejdą na zakładkę handel i sprawdzą czy Niemcy też w ramach ogólnej pomocy serwerowej podczas eventu podnieśli ceny na wymagane produkty minimum dwukrotnie...
    Co z tego że możliwość handlu przygodami jest. Zapraszam najgłośniejszych pieniaczy. Niech sprawdzą po ile KŚ przygody chodzą. Tylko proszę się g-6 nie zasłaniać, bo to jest oddzielna sprawa która zrzesza niewielki procent aktywnych na serwerze.

    Więc przegraną z Niemcami można tylko i wyłącznie nam samym przypisać. Mnie osobiście ceny wszystkiego w tym momencie to zniechęciły do KŚ ale się przemogłem i robię m.innymi je sam dla siebie...

  9. #29
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez W4tchdog Zobacz posta
    Niech sprawdzą po ile KŚ przygody chodzą.
    Po roznych cenach oczywiscie.
    Sam dzisiaj kupilem 3 x KS po 5-7 kawalkow mapy - na handlu a nie na g-6 bo tam w ogole nie zagladam.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.