Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Hienom - STOP

  1. #11
    Początkujący Osadnik Awatar Ariel30
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mundek_May chyba trochę cię poniosło z tym krytycyzmem Bardzo ładnie napisałeś to w wątku - "Do düpy taki event,gdzie gracz graczowi wilkiem sie robi !!! ale zrozum też, że nie byłoby ci fajnie jak dajesz wsparcie komuś, a tu wsparcie ląduje w handlu za sporą kasę. Ja wiem, że trudno udowodnić takie oszustwa i naciąganie, ale jakoś trzeba się bronić przed takimi cwaniaczkami. Ja nie daję rady już robić K.Ś. no może jeszcze 1 wydolę do końca, ale wspieram surowcami tych co robią.
    P.S. Fajna sygnaturka Pozdro.
    Władza z narodem - naród z torbami.

  2. #12
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Mundek_May Zobacz posta
    Jak widać -oszołomstwo jest choroba zaraźliwa! Wez sobie głupcze jeden z drugim wyobraź ,ze handel jest wolny i każdy wystawia na rynku oferty jakie chce ! To już od kupującego zależy ,czy ja przyjmie, czy nie. Prawda?! A ze ktoś zeruje na waszej naiwności ,to jemu kij w żyć .
    Kto was upowaznil do tego by za handel innych graczy piętnować ?!
    Wy gnojki zafajdane !!!
    Młody człowieku - od gnojków zafajdanych to sobie rodzeństwo wyzywaj albo rodziców, chociaż tyle kultury jeszcze powinieneś mieć aby na ojca i matkę tak nie mówić.

    Jeżeli Ciebie nikt nie obraził to ty nie obrażaj innych. Jeśli masz pretensje do jednej osoby to do niej się odnieś w swojej wulgarnej wypowiedzi.

    Mam jeszcze tylko małe pytanie do kolegi Mundek_May, a mianowicie określ szanowny kolego co rozumiesz poprzez stwierdzenie
    kij w żyć
    , bo nie wiem co masz na myśli.

    Pozdrawiam i życzę miłej gry

  3. #13
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez RumcajsPL Zobacz posta
    Mam jeszcze tylko małe pytanie do kolegi Mundek_May, a mianowicie określ szanowny kolego co rozumiesz poprzez stwierdzenie
    kij ci w żyć
    , bo nie wiem co masz na myśli.
    to może ja podpowiem, iż żyć to polskie słowo (troszkę archaiczne, ale przeżywające swój renesans pod wpływem różnych gier) określające pewną część ciała ludzkiego (i nie tylko). Teraz mówi się na to - "koniec pleców"

  4. #14
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Fragment ze starej piosenki kabaretowej (zwracam uwagę na ortografię )

    ... ale nie łatwo żyć, kiedy przemoknie rzyć ....

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Do bodzioboss!
    NIe wyciągaj pochopnych wniosków, kupiłem od ciebie event za 15 monet i go zrobiłem!!! poczym odkraywca przyniósł mi następny który wystawiłęm na sprzedaż owszem drożej, ale jak się gra na 35 lvl jest bardzo ciężko ukończyć event i potrzeba monet i surowców. do tej pory udało mi się ukończyc 3 przygody za surowce własne i kupione, nic nie dostałem za darmo!!.
    No i dalej będę kombinował i walczył "do końca świata i jeden dzięń dłużej'
    pozdrawiam

  6. #16
    Początkujący Odkrywca Awatar Metz
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    295
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    to może ja podpowiem, iż żyć to polskie słowo (troszkę archaiczne, ale przeżywające swój renesans pod wpływem różnych gier) określające pewną część ciała ludzkiego (i nie tylko). Teraz mówi się na to - "koniec pleców"
    Może chodziło Ci o 'rzyć' kolego? Polecam zapoznać się bliżej ze słownikiem j. polskiego.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    artbas to źle robisz, my na s3 mamy osobny global do tego aby zgłaszać się po wszelką pomoc surowcową, to że brakuje nam chleba i łuków nie oznacza że nie ma takich co się podzielą za tą przysłowiową rybkę, inaczej owszem mając 35 lvl to ciężko by było to robić. Co do tych wszystkich hien co się pojawiają na takich globalach to niech się zastanowią czy warto, bo za te kilka k chleba czy mieczy które teraz wyżydzicie dostaniecie po łapkach przy pvp

  8. #18
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Witam
    Cytat Zamieszczone przez Jerry1981 Zobacz posta
    to może ja podpowiem, iż żyć to polskie słowo (troszkę archaiczne, ale przeżywające swój renesans pod wpływem różnych gier) określające pewną część ciała ludzkiego (i nie tylko). Teraz mówi się na to - "koniec pleców"
    Wielkie dzięki kolego Jerry1981.
    Czyli kij w "koniec pleców" - feeeeeeee. Więc gracze żerujący na naiwności tych którzy dzielnie robią KS wedle teorii kolegi Mundek_May, to właściwie będą mieli nie wesoło, albo wesoło.

    A tak na poważnie szacun dla NOWEJ ZIEMI, tam widać współpracę, gońcie do 150%.

    Oraz moja KOLONIA.
    Mamy 70%. Jest dobrze, ale musi być większa mobilizacja. Już widzę większe postępy w wymianie towarów na KS. Bez problemu dostaję łuki. Mam w razie potrzeby belki liść i piwo. U mnie na razie 8 przygód ale idzie coraz lepiej.

    Pozdrawiam

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.