Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Polityka darmowej gry, skierowanej na duży zarobek

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat

    Polityka darmowej gry, skierowanej na duży zarobek

    Witam
    Martwi mnie to, że settlersi schodzą na psy, schodzą i to bardzo, ale najgorsze jest to, że dzieje się to wprost proporcjonalnie do tego jak drożeją. Na początku, fajne eventy, tanie budynki za klejnoty itd. Połknęliśmy haczyk!
    Wiele osób zasiliło portfel ubi i co mamy w zamian? Z każdą poprawką pojawiają się nowe błędy, a stare nie są naprawione. Do tego eventy są co raz gorsze i praktycznie już nie dają możliwości czegoś zdobyć, tylko naciągają co raz mocniej na kupno klejnotów. Pojawiają się nowe budynki, oczywiście co raz droższe. Czy w tej grze, pojawi się cokolwiek, co nie będzie skierowane na zarobek? Czy naprawdę ubi ma tak daleko w ... wszystkich graczy? Tylko kasa, bo gra się stała popularna? To uważajcie, bo popularność też łatwo stracić, szczególnie idąc taką drogą jak to idzie teraz

    Założę się, że w kręgach ubi nie mówi się EVENT, tylko pranie portfeli i nie myśli się jak uprzyjemnić granie, tylko jak zrobić wydarzenie, które zmusi do kupowania klejnotów. Przy okazji traktując graczy jak śmieci, produkujące pieniądze. Piękny śnieg zrobiliście w tym roku i budynki, których nie da się prawie zdobyć, nie pierwszy taki i podejrzewam, że będzie jeszcze gorzej, do tego te przekręty z eventem koniec świata, to już dobitka Brawo brawo, tak dalej, ja nawet na anno nie zajrzę, bo będzie to samo, staram się unikać ubi jak ognia, dobrze, że assasin creed mnie jeszcze nie zawiódł

    PS. Podzielę się jeszcze tutaj, inną sprawą przy okazji. Trzepiecie kasę i ciężko Wam zatrudnić kompetentnych ludzi do supportu? Bo za każdym razem (różne imiona widzę) odpowiada mi jakieś dziecko, albo ktoś przepalony chyba marihuaną, bo nie kontaktuje i nie potrafi czytać nawet ze zrozumieniem. Nie chcę przytaczać tutaj konkretnych przykładów, ale wolontariat do supportu, albo Pani Jadzia po znajomości, bo potrafi pisać na klawiaturze się do takiej posady nie nadaje!

    PS2. Nie wydajesz kasy na grę? Nie wypowiadaj się w tym temacie, bo z punktu widzenia ubi jesteś tylko dodatkiem, który podtrzymuje rozgrywkę, aby ludzie, którzy płacą pozostali i grali w większym gronie. Może kogoś to zagotuje i zaraz mnie zbeszta w odpowiedzi, nie interesuje mnie to, taka jest prawda i twierdząc inaczej, zostańcie w swoich złudzeniach darmowej gry
    Ostatnio edytowane przez Daimos_ ; 14.12.2012 o 22:25

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    W pewnym stopniu się z tym zgadzam. Osobiście liczyłem na Weterana, to kolejny event i nic z tego.
    Klejnotów nie będę kupował, bo moja ostatnia reklamacja nie była rozpatrzona - raczej mnie zbyto. Ciekawe jest to, że jednak stosowna poprawka się ukazała
    Zagram do Wielkanocy i zacznę inną grę. Ta staje się mało interesująca.
    Ostatnio edytowane przez magMarek ; 14.12.2012 o 22:09

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Żenada,niby wersja Beta ale kasę biorą za swój bubel.Powinny być nagrody za testowanie wersji beta,za sugestie i pomysły.Tymczasem sprzedają niebieskie kamyki za grubą kasę i oszukują jak pospolici oszuści.Skandal.

  4. #4
    Osadnik Awatar Minael
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wersja niemiecka nie ma bety, chodzi sprawniej, nawet dodawanie znajomych jest wysylane od razu a nie po paru minutach, a tak poza tym, to to samo co u nas. Jesli BETA ma dotyczyc tłumaczenia, to wyjątkowo długo im to idzie. Mi się wydaje, ze jednak dotyczy to jakości obsługi i serwerów ...
    Skrzydła do góry!

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie wiem czy wy macie inaczej, ale ode mnie jeszcze nikt tutaj kasy nie wziął za to że gram. Gra jest darmo, a dodatki które mają ci ułatwić grę są płatne i za nie płacisz, a nie za samą możliwość grania.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    20.04.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Nowy Świat
    Więc temat nie dotyczy Ciebie, tylko graczy którzy nie boją się wydać kasy na grę, kiedy jest warto, ale kiedy starają się wyciągnąć z portfela co raz więcej, to staje się męczące i gra traci na popularności. Jesteś dodatkiem do gry, skoro nie płacisz, gra jest skierowana na zarobek i mając tylko takich graczy jak Ty, nie istniałaby, przykro mi

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Daimos_ Zobacz posta
    Witam
    Martwi mnie to, że settlersi schodzą na psy, schodzą i to bardzo, ale najgorsze jest to, że dzieje się to wprost proporcjonalnie do tego jak drożeją. Na początku, fajne eventy, tanie budynki za klejnoty itd. Połknęliśmy haczyk!
    Na jakim początku ? Eventy są takie same jak w zeszłym roku, plus parę nowości, więc chyba lepiej ze jest więcej ..

    Osobiście liczyłem na Weterana, to kolejny event i nic z tego.
    Na jakiej podstawie liczyles, skoro na zadnym (poza jednym) sposrod ostatnich 8 eventow go nie bylo, i nawet nie byl zapowiadany ?
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez milis Zobacz posta
    Nie wiem czy wy macie inaczej, ale ode mnie jeszcze nikt tutaj kasy nie wziął za to że gram. Gra jest darmo.
    Wersja pudełkowa też jest za darmo ? Przecież to ten sam bubel.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    sparkz a pamiętasz vetka za jajka a nie za klejnoty ?

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Daimos_ Zobacz posta
    Jesteś dodatkiem do gry, skoro nie płacisz, gra jest skierowana na zarobek i mając tylko takich graczy jak Ty, nie istniałaby, przykro mi
    Istniałaby. Zapoznaj się jak się zarabia na serwerach, rejestracjach,mailach itd. Klejonty to dodatek.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.