Zamknięty wątek
Strona 28 z 40 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 280 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #271
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    pewnie czasu nie mają na takie szczególowe zliczenia ale ciekawe były staty z podziałem chociaz na gildie

  2. #272
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    to dopiero by się nie wyrobili, zauważ że na serwerach są gildie po kilkadziesiąt osób oraz takie po kilka a nawet jednoosobowe, jednak podanie do wiadomości publicznej ile jest kont na serwerze i na jakich są mniej więcej poziomach, czyli widełki powiedzmy <26, 26-36. 36-42 i 42+ to już by było super, dało by to realny obraz który serwer jakie miał szanse zrobić powyżej 100% przygody, bo nie sądzę żeby ludzie z poziomem niższym niż 36 byli w stanie tłuc KŚ bez przerwy, nawet jeśli za wczasu nakupili chleba, napitku i innych towarów

  3. #273
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja bym sie pobawił w takie statystki jakby mnie dopuścili do danych ^^ ale to mozna tylko pomarzyć

  4. #274
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Nie sądzę że podanie jakichkolwiek informacji na temat ilości kont lub poziomu zaawansowania graczy na serwerach wpłynęło by szkodliwie na politykę BB jednak organizowanie rywalizacji opartych na danych niejawnych to tak jak organizowanie konkursów piękności dla ślepych ludzi.

  5. #275
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak długo jeszcze na stronie głównej będą figurować nieaktualne wyniki? Na niemieckim forum nowy "obrazek" jest już od trzech godzin.

  6. #276
    Osadnik Awatar maniekda
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    40
    Serwer
    Nowy Świat
    http://forum.diesiedleronline.de/thr...gs-Event/page3

    wyniki z 18.30
    szkoda ze nie ma Pana aby sie tym zajął

  7. #277
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Oo Niemcy maja nawet tabelki wcześniej od nas jak rozumiem wam jej nie przekazano

  8. #278
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    DonKokot: pytałem już o brak aktywnych graczy, wysłałem swój zrzut i infomację o czasie zakończenia i uzyskałem informacje ze została zaliczona normalnie i że ta grafika nie ma wpływu na zaliczanie przygód

    Jeśli chodzi o liczby dotyczące ilości graczy to nie są one publikowane, ale na własną rękę można oczywiście liczyć jak komuś się będzie nudziło.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  9. #279
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dyskusja w tym wątku jest już bezprzedmiotowa.

    Nagrody przyznano ( wywalczono coś tam dla jednego z polskich serwerów - i cieszcie sie że chociaż tyle wpadnie) ... a to że szanse były nierówne, tym się BB już nie przejmuje

    Pogramy se być może jak nam łaskawie pozwolą, pare godzin dłużej ... huraaaaaa... o pietruche ... ale huraaaaaa

  10. #280
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    DonKokot: pytałem już o brak aktywnych graczy, wysłałem swój zrzut i infomację o czasie zakończenia i uzyskałem informacje ze została zaliczona normalnie i że ta grafika nie ma wpływu na zaliczanie przygód

    Jeśli chodzi o liczby dotyczące ilości graczy to nie są one publikowane, ale na własną rękę można oczywiście liczyć jak komuś się będzie nudziło.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    jednym słowem organizuje się konkurs bez możliwości sprawdzenia wiarygodności czyli wszystko jasne pic na wodę a statystyka z palca wyssana i nikt za to nie bierze odpowiedzialności moje gratulacje takiego rozwiązania !!!!!!!

    Do tego jeszcze na skale ogólnoświatową
    Ostatnio edytowane przez mageus ; 17.12.2012 o 23:22

Zamknięty wątek
Strona 28 z 40 PierwszyPierwszy ... 18 26 27 28 29 30 38 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.