Zamknięty wątek
Strona 21 z 40 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #201
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    niemcy mieli możliwość handlowania KŚ jeszcze przed eventem, więc mogli spokojnie szykować najlepsze konta na to żeby robiły event 24h/dobę, jak dla mnie tylko taka możliwość może dać im takie prowadzenie, ewentualnie jeszcze to że jednak mają tam konta z o wiele wyższymi lvlami niż u nas się to widzi

  2. #202
    Odkrywca
    Dołączył
    26.06.2012
    Posty
    812
    Serwer
    Kolonia
    nie przed eventem tylko od wtorku 11ego (od ich planowanej konserwy)

  3. #203
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez DonKokot Zobacz posta
    niemcy mieli możliwość handlowania KŚ jeszcze przed eventem, więc mogli spokojnie szykować najlepsze konta na to żeby robiły event 24h/dobę, jak dla mnie tylko taka możliwość może dać im takie prowadzenie, ewentualnie jeszcze to że jednak mają tam konta z o wiele wyższymi lvlami niż u nas się to widzi
    Handel ma swoje znaczenie, myślę że dwa dni różnicy z wprowadzeniem handlu wielu ludzi zniechęciło się do eventu. Jednak wydaje mi się że największe znaczenie ma ilość ludzi na wysokich lvlach. Pisano na forum że niemieckie serwery startowały kilka miesięcy wcześniej, biorąc pod uwagę że pierwsze niemieckie serwery są niżej to całkiem możliwe że sporo graczy doszło do 50 i obecnie się nie pojawiają. Ciekawa jestem kiedy ruszyły niemieckie serwery 5 i 6.

  4. #204
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    HarryBrown72: na zamknięte serwery można się dostać tylko z zaproszenia czyli albo znajomi albo niestety multikonta; co do kasowania to nie wiem, ale martwe konta nie mają wpływu na liczbę potrzebnych przygód do wykonania
    mageus: decyzja o reklamowaniu gry czy promocją na klejnoty jest podejmowana ze sporym wyprzedzeniem i o fakcie że u nas będą reklamy wiadomo było już długi czas przed rozpoczęciem kampanii reklamowej; nie ja ustalałem kto ma być brany jako aktywny i sam żałuję takiego doboru bo są gracze z wysokimi lvl co logują sie raz na miesiąc żeby sprawdzić czy już jest pvp
    omfg: a dlaczego od 36? Przygody można wykonywać od 26 lvl dlatego tak zostało to naliczone, to że od 36 są kusznicy to tylko ułatwienie
    sars904: 3-ale to nie support, oni nie są od robienia grafiki eventowej; 4-spamem nazwałem masowe zakładanie tematów a nie samą informacje o tym że był bład w grafice
    mageus: nie wiem kto dodawał grafikę, ale na niemieckim forum są wszystkie grafiki (dodawali nawet w nocy)
    Miroro: niestety nie każdy to dostrzega
    sars904: dość upominania
    Jakubboss: a jak się nie odzywa to jak to źle że nie ma żadnych informacji
    Vegu: na miejsce graczy którzy się nie logują przyjdą inni
    JanBezwgledny: jest to sygnatura dołączana automatycznie do każdego postu, jeśli przeszkadza mogę lekko pomniejszyć, a linki powinny się przydać bo nie każdy lubi szukać regulaminu
    Zajadek: zapraszam na niemieckie forum, dodają tam każdą tabelkę w osobnym poście który oznaczony jest godziną
    takisobie12: jeszcze nic nie wiem o czasie zakończenia ale możliwe że nie będzie równomierny ze względu na różny czas wprowadzenia handlu kś
    Drako-Drag: nie, żeby przygoda została zaliczona musi zostać wykonana cała

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  5. #205
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spróbuję podsumować: widać co nas boli, zapewne do samego BB trafi tylko, że jest u nas niesmak, zaś same konkrety tylko do Zakręconego i Xaara. Na jedno warto zwrócić uwagę, że to nie jest tylko kilkanaście osób które tu się wypowiedziały, lecz podejrzewam że większa liczba graczy. W naszej gildii właściwie wszyscy mieli jeden wielki niesmak, część osób sobie odpuściła, część mocno parła do przodu, zaś z całej gildii, tylko ja się tu wypowiedziałem, a stanowię niewielki jej odsetek . Także jeszcze raz powtórzę: to nie było oburzenie kilkunastu osób na kilka tysięcy, tylko znacznie większej ilości (jeśli nawet nie prawie wszystkich).
    Pozdrawiam

    reszta jest milczeniem ...

  6. #206
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Słoneczny Gród
    zgadzam się z Azagaroth

  7. #207
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    połowa ludzików nigdy nawet tu nie wchodzi powiem więcej znaczna część ludzi, którzy nie należą do gildii nie wie nawet o współzawodnictwie pomiedzy serwerami międzynarodowo.myśle ze powinien zostac stworzony post na forum o przekazywaniu zasobów dla ludzi tłukących kilka lub kilkanascie Kś
    na dobę. nie wspomnę o konieczności obnizenia przyajmniej do 40% KOSZTÓW ZAKUPU DIAMENTÓW
    Ostatnio edytowane przez archibaldi ; 16.12.2012 o 21:36

  8. #208
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w ramach rekompenstaty za poniesione krzywdy podczas ewentu haha jak to brzmi w nagrode pocieszenia dostaniemy doł do marmuru lub koszyk egzo i wszyscy beda zadowoleni :P nie no bez jaj ^__^

  9. #209
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja mam 11 zwiadowców i jeszcze ani raz nie odkryłem przygody KŚ, a wysyłam codziennie, jak bym nie kupował na handlu to ani jednej przygody bym nie wykonał

  10. #210
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Wysylam 6 na krotkie poszukiwania i za kazdym razem przynosza albo 2 albo 3.

Zamknięty wątek
Strona 21 z 40 PierwszyPierwszy ... 11 19 20 21 22 23 31 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.