Zamknięty wątek
Strona 17 z 40 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #161
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Dobra nie płaczcie, dostaniecie po evencie koszyk egzotycznych owoców i +300 urobków do byle czego. W końcu na tyle BB wycenia nasz honor i czas jaki poświęcamy tej grze.

  2. #162
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    nawiazujac do wypowiedzi Poznanczyka od 39 juz mozna 2razy robic dziennie ta przygode wystarczy tylko lekkie zasoby zrobic przed eventem ,lubie zwierzete lecz co niektrzy to chieny gildie ktore robia to pomagaja sobie a inni to wykozystuja biorac za rybke jakis staff ktory powinien isc do soby ktora to robi

  3. #163
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    dziękuje za odpowiedz moda jednak sadząc po tym że puszczacie reklamę w polskiej telewizji i zachęcacie nowych gracz do zakładania kont jest już jawnym oszustwem ze strony BB bo w niemieckiej telewizji nie reklamujecie. Z twojej wypowiedzi wynika że nie brany jest poziom gracza oraz jego aktywność bo gracz aktywny to dla mnie gracz który się loguje przynajmniej 2 raz w tygodniu i cyklicznie a nie 1 w miesiącu. Co do graczy mających poziom 26 prószę o podanie czasu produkcji 1 łucznika 1 żołnierza oraz 1 rekruta oraz liczbę maksymalną osadników. Będzie prościej pokazać możliwości wykonania przygody gdzie czas trwania jej jest 2,5 dnia oraz potrzebnej armii do jej ukończenia.

  4. #164
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @HarryBrown72, nie sądzę byśmy byli jacyś wyjątkowi pod względem push kont; myślę że to jest porównywalne z niemieckimi serwerami.

    @omfg, nie wiem jak na Kolonii, ale na Nowej Ziemii była/jest fajna współpraca, oczywiście były też osoby próbujące wykorzystać okazję, lecz przecież nikt tego nie zabrania, a gracze zapewne podczas pvp przypomną sobie kto to był

    pozdrawiam

  5. #165
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Azagaroth
    A popieram ciebie chlopak przypomniemy sobie i jako pierwsze osby beda do doszczalu i ci ktorzy propaguja by nie robic ks choc moim zdaniem oni to zle licza powinni jak ktos wspomnial osoby od 36+ liczone a nie wszysc wtedy by bylo sprawiedliwiej

  6. #166
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Co do Twojej odpowiedzi na moje pytanie, to powiem krótko, jeśli mój szef za przeproszeniem ale pieprzy jakieś banialuki odnośnie mojej pracy to doskonale wie że co najwyżej zobaczy u mnie środkowy palec bo nie dam sobie wejść na głowę

  7. #167
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Azagaroth
    A popieram ciebie chlopak przypomniemy sobie i jako pierwsze osby beda do doszczalu i ci ktorzy propaguja by nie robic ks choc moim zdaniem oni to zle licza powinni jak ktos wspomnial osoby od 36+ liczone a nie wszysc wtedy by bylo sprawiedliwiej

  8. #168
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przepraszam omfg ale w ogóle nie rozumiem co piszesz
    pozdr.

  9. #169
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Strona 7
    rafalblok: jak widzisz na obrazku serwer poniżej i powyzej ma więcej niż miał a pasek polskiego serwera dalej jest pomiedzy temi serwerami czyli ma 48,8-55,4% ale źle została wpisana liczba
    takisobie12: nie, ktoś inny
    sars904: polecam zapoznać sie z Zasadami ogólnymi
    blue_monkey89: raczej nie będzie to możliwe

    Strona 8
    Eisce13: błąd podczas generowania grafiki, nie podczas zliczania
    sars904: kolejny raz powtarzam - nie ma takiego błędu
    Redis: aktywny to znaczy że zalogował się conajmniej raz w ciagu ostatnich 30 dni; podawanie który gracz zrobił ile mogłoby doprowadzić do innego traktowania graczy którzy zrobili dużo a innego tych co zrobili 1 albo 2 dla przykadu
    UniżonySługa: jest 261.125 użytkowników forum co daje ok 37.303 użytkowników na każdy serwer

    Strona9
    TedMruczek: liczba bazowa się nie zmienia, ale ile to jest niewiadomo (na forum niemieckim było napisane 2/3 ale dowiedziałem się że jest to błąd i liczba ta jest inna, jaka niestety się nie dowiedziałem)

    Strona 10
    Ghost28: nie wiem skąd rozpoczeła się informacja o takowym bugu ale prawdopodobnie była to prowokacja żeby zatrzymać inne serwery
    mjetker: jest to oficjalne potwierdzenie pogłosek o żekomym istnieniu błędu
    Redis: jesteśmy w połowie eventu i przy takim wzroście jak obecnie możliwe jest zdobycie 200%

    Strona 11
    mageus: przygody są zliczane w momencie otrzymania całęgo droopu a nie tylko samego expa
    mjetek: to się nazywa robienie bloków

    Strona 12
    Tellina: zapewne już na samym początku założyli że nie mają szans i nikt tego nie robi

    Strona 13
    DonKokot: dlatego ten temat jest otwarty
    DonKokot: a jak szef w pracy Ci powie zebyś coś zrobił to tego nie robisz?
    Rashaz: a walczymy z niemcami więc nawet pasuje
    DonKokot: z tego co wiem to w tym tygodniu odpisywał graczom na PW wysłane tydzień wcześniej bo tak go zasypaliscie wiadomościami

    Strona 14
    TedMruczek: jak się okazało tabelki są, ale nie są one wykonywane przez support ale przez innych pracowników którzy widocznie pracują w weekendy
    chrupekkk: j/w

    Strona 15
    wigles: nic o tym nie wiem, żaden moderator nic na ten temat nie wie
    zaczad: ale osoby które nie mogą wykonać przygody <26lvl miałyby być poszkodowane?

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony
    zakręcie odpowiadaj na pytania a nie slangiem: zasady ogólne..

    1. To że to był błąd to skąd niby wiadomo?
    skoro to był błąd to 100% niemców też może być błędem
    2. Czyli twierdzisz, że w weekend nie będzie wyników (dziwne co innego pisał BB-Xaar)?
    A jednak w sobotę się wyniki pokazały czyli G... wiesz.
    3. Support pracuje do 20 a nie jak twierdzisz 18-tej.
    Jednak w sobotę też ktoś pracuje.
    4. Wcześniej to nie był dla ciebie błąd tylko spam(często zmieniasz zdanie).
    5. Nie ma czegoś takiego jak logiczne myślenie.... logiczne może być co najwyżej wnioskowanie... odsyłam do Ajdukiewicza.

    Na pozostałe pytania sam sobie nie odpowiem, bo żeby zniżyć się do twojego poziomu rozumowania musiał bym się położyć, nie przepraszam, okopać.
    Ostatnio edytowane przez sars904 ; 15.12.2012 o 19:12

  10. #170
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    no moje gratulacje zamieszczenia obrazka statystyk tylko tym razem nie dodaliście godziny zamieszenia przeoczenie czy odpowiedz na pytania graczy z której godziny są statystyki

Zamknięty wątek
Strona 17 z 40 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 27 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.