Zamknięty wątek
Strona 16 z 40 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 151 do 160 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #151
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @zaczad, jakie kleje? Chyba z gruszki się urwałeś , rekompensaty jeśli by miały być to dosypka marmuru lub koszyk egzo, szkoda że nie można odrzucać czegoś takiego (nieaktywny krzyżyk).
    pozdrawiam

    Witaj Zakręcony , mam pytanko, dlaczego BB nie chce podać metody liczenia wyników? Czy BB nie zależy na transparentności i rozwiania ciężkiego klimatu ? Odpowiedź: bo taka jest polityka firmy naprawdę nie jest odpowiedzią tylko zbyciem byle czym.
    pozdr.
    Ostatnio edytowane przez Azagaroth ; 15.12.2012 o 16:53 Powód: pyt do moda

  2. #152
    Osadnik
    Dołączył
    18.05.2012
    Posty
    38
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy mam rozumieć, ze byli liczeni wszyscy aktywni gracze a nie ci pow 26 lv ?

    jesli tak to już na starcie zostały wyeliminowane z komkurencji " młode" serwery. Co zresztą znajduje odbicie w wynikach.
    Naprawdę nie stać BB na zastanowienie się przez 5 sec i ustalenie sprawiedliwych zasad rywalizacji ?

  3. #153
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Azagaroth: nie wiem, pytałem kilka razy czy podadzą i za każdym razem to samo - nie zostanie to ujawnione; na pytanie o informację która jest (była?) na niemieckim forum usłyszałem że jest to błedna informacja i ma zostać skasowana
    takisobie12: tego nie jestem dokładnie pewien bo po coś Ci ponizej 26 lvl dostali mapki chyba tylko po to zeby dla tych powyżej 26 lvl kupili przygody ale to tylko moje przypuszczenie

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  4. #154
    Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mapki mapkami, ale to wiele nie da. Bo ktoś to musi zrobić. A młode serwery nie dość, że mają dużo low lvl, to jeszcze nie mają wielu high lvl. Co by nie mówić sprawiedliwe to nie jest.

  5. #155
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dziękuję Zakręcony za odpowiedź . Właściwie jako MOD jak sama nazwa wskazuje jesteś od pilnowania porządku na forum a nie robienia za bufor dla BB.
    Wg tego co napisałeś mam rozumieć, że aktywnym graczem będzie również ktoś kto sobie założył konto w okresie 30 dni przed eventem i po np jednym dniu gry dał sobie spokój bo mu się gra nie spodobała.
    Moim zdaniem należałoby przyjąć założenie dla aktywnego - przynajmniej jedno logowanie na 10 dni w ciągu ostatnich 30 dni i level np powyżej 15.

    Tak na marginesie to o ile się nie mylę funkcja MODa jest na tym forum społeczna więc porównanie z kierownikiem trochę nietrafione bo właściwie to mogą Ci skoczyć

  6. #156
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Redis, ale mogą również podziękować za MODowanie
    pozdr

  7. #157
    Osadnik
    Dołączył
    21.02.2012
    Posty
    233
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wprowadzili event w formie konkursu tylko że z góry Koniec Świata jest ustawiony pod serwery starsze i te które stać na kleje czyli Niemcy.
    Dla BB nie ma znaczenia żeby rywalizacja była uczciwa - dla nich ważne żeby coś się działo. : "wiedz że coś się dzieje" MisTeR N.
    A wypisywanie wszystkich nieuczciwości zwłaszcza tu na forum nie ma sensu bo i tak to do BB nie trafi a nawet gdyby trafiło to machną ręką.

    Pamiętajcie jedno : grajcie dla przyjemności bo uczciwej rywalizacji i uczciwego traktowania tu nie zaznacie (np: koszt klejów PL vs DE względem zarobków)

    I pamiętajcie o tym do czego BB nawołuje na stronie startowej dużymi literami : "GRAJ ZA DARMO" - z tym zgodzę się w całości

  8. #158
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Redis: fajnym rozwiązaniem by było liczyć aktywnych z uwzględnieniem 2 warunków
    -założył konto conajmniej przed dniem informacji o evencie (eliminuje konta zakładane po ogłoszeniu informacji ze będzie event które mogłyby jedynie zawyżyć wymaganą ilość wykonań)
    -był aktywny w ciągu ostatniego tygodnia poprzedzającego event (czyli na pewno widział informację o evencie)
    I dodatkowo osoby które otrzymywałyby nagrody to:
    -minimum 1 wykonanie przygody (lvl 26+)
    -sprezentowanie innemu graczowi conajmniej 1 przygody KŚ i przygoda ta musiałaby zostać wykonana (lvl <26) po to dostali mapki
    No ale to tylko moje fantazje :P

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  9. #159
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mod, a co z tymi, co nie mając sił na przejście KŚ wspomagają innych chlebem,piwem i orężem?

  10. #160
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Prawda też jest taka, że na naszych serwach jest całe mnóstwo push kont, które nie robią KS a się wliczają do puli. Tym samym aktywni i bez push kont muszą dymać za czyjeś pushówki. Kolejna sprawa, to ostatnio była spora akcja marketingowa i na bank sporo luda się wbiło na nasze serwery. A to oznacza, że mamy kolejną armię kont, które nie dadzą rady pocisnąć KS z powodu niskiego lvl, rozwoju etc. Ostatnia rzecz - pytanie do Moda: czy to prawda, że tuż przed eventem na serwerach niemieckich były usuwane martwe i zbanowane konta?

Zamknięty wątek
Strona 16 z 40 PierwszyPierwszy ... 6 14 15 16 17 18 26 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.