Zamknięty wątek
Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    przepraszam bardzo ale o czy wy piszecie zacznijmy od tego ze w jakich kolwiek konkursach czy zawodach wyliczenia są jawne i ogólnie dostępne. Sam fakt że BB nie chce ujawnić jakich kolwiek danych związanych z algorytmami czy liczbą osób na serwerze świadczy tylko o tym że podchodzi do tego żenująco. Bo nie ma szans na jakiekolwiek możliwości obliczenia przez osoby postronne. Zarówno ludzie jak i maszyny są omylne wiec bez jakiejkolwiek możliwości sprawdzenia poprawności danego konkursu. Równe szanse biorąc pod uwagę problemy z jakimi ruszył event w Polsce brak możliwości handlu przygodą oraz uwstecznianie procentów to tylko powoduje większe pogrążanie się. W związku z tym BB powinien przeprosić wszystkich graczy oraz przyznać nagrody wszystkim biorącym udział. W pozostałych przypadkach tylko bardziej się pogrąży. Bo może być tak że na 100% jest potrzebne nie 50 razy wykonanie przygody przez jednego gracza a 1 raz przez każdego aktywnego gracza w związku z tym cala mobilizacja serwerów i mielenie przez określoną liczbę graczy nie ma sensu. Dodatkowo pytanie w którym miejscu ja zalicza bo się może okazać że samo ubicie jednego żołnierza wystarczy do statystyk. Gratulacje dla organizatorów powyższego ewentu za zniszczenie przyjemności z grania
    Ostatnio edytowane przez mageus ; 15.12.2012 o 01:25

  2. #102
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Oczywiście że nie ma metody udowodnienia, ponieważ są one ukryte przez BB. Zostały nam tylko przesłanki i poszlaki. Ujawnienie metody podliczania oraz statystyk rozwiało by wszelkie wątpliwości i oczyściło atmosferę. Tym bardziej jest zastanawiające dlaczego to jest aż taka tajemnica. Nie chcą się sami oczyścić ? A może jest im na rękę ciężka atmosfera? Nie wiem, to nie mój problem tylko samego BB.
    pozdrawiam

  3. #103
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    co mial autor diabelek1983 na mysli piszac:

    "zauwazyliscie ze puszczajac atak na dany obuz a za nim jest kolejny i puszczasz 2 atak na ten 2 obuz to generał jezeli rozwali ten pierwszy oboz zanim zmieni cel na ten sam obuz 2 generał to znika ten 2 trudniejszy i wracaja oboje do siebie a nawet ten 2 niezdazyl zaatakowac i dojsc zero strat i za jednym zamachem 2 obozy heh mam tak za kazdym razem jak robie ;-)"

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    puszczasz 2 ataki na 2 obozy z czego 1 dochodzi i niszczy go kiedy 2 jeszcze idzie na ten 2 ,kiedy pokona ten 1 oboz i zaczyna wracac wraca rowniez 2 generał chodz nie doszedł do 2 obozu a mimo to 2 obozy wroga znikaja prosciej juz niepotrafie ;-/

  5. #105
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    @diabelek1983 Przepraszam ale w ogóle Cię nie rozumiem Mogę się tylko domyślać że chodzi o bloki lecz nie wiem co to ma wspólnego z metodą podliczania wyników konkursu.
    pozdrawiam

  6. #106
    Początkujący Osadnik Awatar KruegerGBG
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Po co mieli by to robic jak na dzien dzisiejszy nie jestesmy dla nikogo konkurencja ?

  7. #107
    Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    ciekawe czy komisja kontroli gier i zakladow z wieczornego losowania lotto się tym zainteresuje

  8. #108
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    jak wyglada blok według Ciebie?napisz to Ci powiem czy o to samo mi chodzi hehe

  9. #109
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Zrobilem jedna przygode wg tej "podpowiedzi" i dostalem w nagrode 100 belek drzewa.

    Mozliwe ze popierwszym komunikacie ze "zadanie zaliczone" czyli jest mniej niz 35 obozow wrogow - licznik do konkursu tez jest przewijany, czyli wystaczyloby rozbic 6 - 7 obozow wroga i anulowac przygode.
    Ale to tylko "gdybanie" - nie do sprawdzenia.

  10. #110
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    11
    Serwer
    Słoneczny Gród
    te 100 bali to jest nagroda DODATKOWA, która zawsze się dostaje (nie zawsze te samą). Nie jest to dowód na istnienie jakiegokolwiek buga.

Zamknięty wątek
Strona 11 z 40 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 21 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.