Zamknięty wątek
Strona 25 z 40 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #241
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    [14:38] BB_xaar: hej
    [14:38] BB_xaar: ja tylko na chwilke przyszedlem
    [14:38] BB_xaar: poinformowac, ze udalo sie dla Was tez zdobyc nagrode za bycie pierwszym serwerem osiagajacym 100%
    [14:38] BB_xaar: te nagrode dostanie i serwer niemiecki nr 6, i polski serwer nr 1

  2. #242
    grim_reaper
    Cytat Zamieszczone przez diabelek1983 Zobacz posta
    co ty chcesz od chandlujacych na allegro?gdyby nie oni to nawet połowy by nie było zrobionych przygod ;-) przy takiej pomocy i pazernosci graczy... traca czas pieniadze-prad za darmo jest? wiec to ich sprawa co robia z surkami,wyniki sa czesto aktualizowane nawet przez week, nie ma mowy o takim wzroscie
    a co ma wspolnego handel na allegro prezentami z iloscia wykonywanych przygod ?
    a co do wzrostu % wykonan przygody KS - poprostu grali , nie marudzili i nie zajmowali sie allegro , wystarczy popatrzec na nasz 1 serwer , poprostu zasowaja jak woly wiec maja zasluzona pozycje .

  3. #243
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    ogarnieci ludzie graja serio... gosciu my nie jestesmy tu tylko z NZ ale ze wszystkich PL serwerow... wiec wyrazaj sie jakos noramlnie -,- i konkretnie albo wcale bo potem wychodza rozne rzeczy dziwne
    Ostatnio edytowane przez Czaruk ; 17.12.2012 o 16:01

  4. #244
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No widzę że BB/Ubi zachowało twarz przyznając nam 1 miejsce egzekwo z serwerem niemieckim. Moje gratulacje za takie podejście do sprawy

  5. #245
    Poznańczyk
    Nowa Ziemia ładnie

    Może Kolonia da radę do 150% dojechać ^^

  6. #246
    Początkujący Generał Awatar RedJul
    Dołączył
    22.02.2012
    Posty
    2,676
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Xaar powiedział na G-6
    [14:38] BB_xaar: poinformowac, ze udalo sie dla Was tez zdobyc nagrode za bycie pierwszym serwerem osiagajacym 100%
    Czyli 100% nasze

    Cytat Zamieszczone przez Poznańczyk Zobacz posta
    Nowa Ziemia ładnie

    Może Kolonia da radę do 150% dojechać ^^
    Dacie jak nie odpuście, życzymy Wam tego

  7. #247
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To miło, że dostaniemy za 100% bo już dziś się znów zdenerwowałem interpretacją tego:
    "najwięcej ukończeń przygody eventowej"?
    Chodzi o wartość procentową - tę, która jest publikowana w graficznym zestawieniu osiągnięć poszczególnych serwerów.

    Nie wiem jak wy, ale ja od początku eventu byłem przekonany, że chodzi o ilość ukończonych przygód (sztuka jest sztuka). Jak przegraliśmy pierwsze 100% dalej liczyłem, że może mamy większą populację i wygramy tę druga statystykę. Patrząc na słupki widzę, że po osiągnięciu 200% możemy sobie darować.
    Całe szczęście, że dostaniemy nagrodę pocieszenia i dzięki temu przełkniemy tę gorzką pigułkę.

  8. #248
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.04.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Na wyjaśnienie wątku znikających procentów czekaliśmy 3 dni. Długo zajęło też wyjaśnienie zaliczenia przygód ( chociaż dalej są wątpliwości i pytania "kto pod nosem zawsze czujnych (banujących za nie ten kanał) moderatorów wkręcił tyle osób?" ). Czy Serwer PL03 "Słoneczny Gród" dostanie jakąś rekompensatę za zmarnowany czas i zniechęcenie graczy w wyniku "błędu" rysownika?

    Serwer PL01 został obłaskawiony nagrodą (najstarsi gracze z polski nie będą już narzekać) a co z nami z PL03 ?

  9. #249
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    a PL02?

  10. #250
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    Gratulacje dla graczy z Nowej Ziemi. Widac, ze potrafiliscie sie zmobilizowac i mimo wszelakich trudnosci osiagneliscie jako pierwsi 100%. Pelen szacunek. Zycze Wam, abyscie spokojnie dobili do 200%

Zamknięty wątek
Strona 25 z 40 PierwszyPierwszy ... 15 23 24 25 26 27 35 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.