Zamknięty wątek
Strona 1 z 40 1 2 3 11 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród

    [Event] Statystyki

    Problem jest znany i przekazany, nie wiem czy ktoś będzie sie tym zajmował w weekend i nie otrzymałem jeszcze informacji na ten temat, dlatego do tego czasu jak zostanie to wyjaśnione proszę powstrzymać się z zakładaniem kolejnych wątków. Osoby które nie dostosują się do prośby zostaną pozbawione możliwości wypowiadania się na forum, przyczyna oczywista: niedostosowanie się do zaleceń moderatora. Zgodnie z zasadami gry cytuję
    11. Naruszenie obowiązujących zasad
    Wszelkiego rodzaju naruszenia obowiązujących zasad będą karane. W zależności od zaistniałych okoliczności, nałożona kara może mieć formę ostrzeżenia słownego, ostrzeżenia w formie tymczasowej blokady, blokady stałej a nawet wykluczenia z całej oferty. Administracja i zespół moderatorów decyduje o formie i czasie trwania kary.
    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ze względu na wielkie oburzenie, jest to jedyny wątek w którym można będzie "pospamować" na temat zaistniałego błędu. Jednak proszę pamietać o zachowaniu kultury wypowiedzi.

    Pozdrawiam i otwieram
    Mod Zakrecony

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kiedy pojawi się następna tabela ?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    30.04.2012
    Posty
    63
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ja mam tylko jedno pytanie dlaczego Panie modzie zamknąłeś temat "Koniec Świata - dyskusje" który to temat nie dotyczył bezpośrednio tej śmiesznej sytuacji?

  5. #5
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Człowieku ogarnij się troszkę bo sam robisz zamieszanie na Forum [ to do MODa ]

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    19
    Serwer
    Nowa Ziemia
    "Zaistniałego błędu", jak nie uzyskałeś odpowiedzi to skąd wiesz że to jest błąd, dla mnie jak na razie to jest dowód na to że statystyki są brane z sufitu a nie realne. I jak napisałem wcześniej, nawet jak to rzeczywiście jest błąd, to wykluczający nas praktycznie z zabawy, bo duża cześć graczy przestała robić przygodę właśnie przez takie "zaistniałe błędy"

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    14.10.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Ze względu na wielkie oburzenie, jest to jedyny wątek w którym można będzie "pospamować" na temat zaistniałego błędu. Jednak proszę pamietać o zachowaniu kultury wypowiedzi.

    Pozdrawiam i otwieram
    Mod Zakrecony
    Rozumiem, że z góry uznajesz nasze posty za spam, że nie ma żadnej wartości merytorycznej?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja myślę Panie Mod, że to nie tędy droga by ludziom buzie zamykać. Żeby się zaraz nie okazało, że ludzie zamkną ale portfele i karty i ciekawe kto będzie piszczał cieniej? Lud znajdzie sobie inną rozrywkę a cała Wasza organizacja będzie musiała ogłosić restrukturyzację. A przy dzisiejszej technologii skrzyknąć tysiące osób do bojkotu określonej firmy czy produktu to małe piwo.

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Słoneczny Gród
    a dlaczego tu ma być lepiej niż wzburzenie pod naszymi opiniami , może dlatego że tu wszystko będzie jak w statystykach edytowane i poprawiane żal pl

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez MOD_Zakrecony Zobacz posta
    Ze względu na wielkie oburzenie, jest to jedyny wątek w którym można będzie "pospamować" na temat zaistniałego błędu. Jednak proszę pamietać o zachowaniu kultury wypowiedzi.

    Pozdrawiam i otwieram
    Mod Zakrecony
    Pospamować???? Ty faktycznie jesteś zakręcony, dajemy dowód na przekręt i ty pierniczysz trzy po trzy i ludzi straszysz zasadami!!!!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 40 1 2 3 11 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.