Zamknięty wątek
Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #371
    Osadnik Awatar lukasollo
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ale w ogóle mi się coś nie podoba, Niemcy mieli konserwe a później koneic eventu więc przez całą wczorajszą noc tylko my robiliśmy KS a w nowej tabeli wychodzi, że 1 miejsce znowu dostało jakieś 30%, a 4 miejsce nas dogania i póki co dzieli nas tylko 2% a do wieczora to w ogole nie wiadomo jak będzie. Nie to, żebym tu jakieś teorie spiskowe stosował ale jak Niemcy od wczoraj nie mogli robić KS to jakim sposobem im to rośnie?

  2. #372
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    144
    Serwer
    Nowa Ziemia
    To nie teorie spiskowe to rzeczywistość tego Eventu.

  3. #373
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    popieram ;-)

  4. #374
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chciałbym widziec jaka ta rekompensata bo jeszcze jakos nie napsiali nic : i znajac zycie nie napisza :P

  5. #375
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja osobiście zaciskam zęby i.. gratuluje Niemcom i naszym z 1 serwera . Mam nadzieje że następnym razem pokażemy nasze 100% zaangażowania.

  6. #376
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    62
    Serwer
    Nowy Świat
    ta napewno haha jak beda rowne szanse to tak połowie sie grac odechciało od tego burd...

  7. #377
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przyznam szczerze, że ja osobiście w kolejnym takim evencie udziału brać nie zamierzam; niesmak jednak pozostał i nawet gdyby wszystko od początku było jasne i jawne - włącznie z naliczaniem przygód, indywidualnym naliczaniem itp. - wyświetlane i zliczane na bieżąco z każdym wykonaniem - wątpię by chciało mi się po raz kolejny poświęcać czas na naginanie w koło macieju tej samej przygody. Wolę sobie w tym czasie książkę w spokoju poczytać :]

  8. #378
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez lukasollo Zobacz posta
    Ale w ogóle mi się coś nie podoba, Niemcy mieli konserwe a później koneic eventu więc przez całą wczorajszą noc tylko my robiliśmy KS a w nowej tabeli wychodzi, że 1 miejsce znowu dostało jakieś 30%, a 4 miejsce nas dogania i póki co dzieli nas tylko 2% a do wieczora to w ogole nie wiadomo jak będzie. Nie to, żebym tu jakieś teorie spiskowe stosował ale jak Niemcy od wczoraj nie mogli robić KS to jakim sposobem im to rośnie?
    Na viagrze jechali, więc jak zażyli to im cały czas rosło.

  9. #379
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Na głównej piszą

    "W związku z tym, że proces ekstrapolacji wyników trochę potrwa, ostateczne wyniki pojawią się - najprawdopodobniej - dopiero wieczorem. Prosimy o jeszcze trochę cierpliwości! "

    W Wikipedii znalazłem coś takiego:

    "Ekstrapolacja:
    w matematyce - określanie przebiegu funkcji, dla wartości argumentu wychodzącego poza znany obszar jej zmiany.
    w artylerii - sposób określania położenia celu powietrznego
    w metodologii badań (filozofii nauki) - to inaczej prognozowanie (przewidywanie) z przypadków poznanych na całą populację"

    Więc co Oni robią?

  10. #380
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    Ekstra ..... poluja ....... na naiwnych

Zamknięty wątek
Strona 38 z 40 PierwszyPierwszy ... 28 36 37 38 39 40 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.