Zamknięty wątek
Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40
Pokaż wyniki od 391 do 399 z 399

Wątek: [Event] Statystyki

  1. #391
    Odkrywca Awatar thordis
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    629
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wiedział jak zacząć. Pocisniemy ich capsem, niech poczują naszą złość.

  2. #392
    Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Nowa Ziemia
    (...)w działanie błędu, którego nie było dzięki kpinie serwera numer 1 niemieckiego.(...)
    Nie bardzo rozumiem. Kpina serwera niemieckiego usunęła błąd?

  3. #393
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    I teraz beda w nas wmawiac (bo i tak nikt nie jest w stanie tego sprawdzic) ze
    - polskie serwery przegraly bo stosowaly buga
    a nie, że
    - niemieckie wygraly bo stosowaly buga.

  4. #394
    Osadnik
    Dołączył
    12.03.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Kolonia
    Może BB napisze właściwie co zostało i jak zrekompensowane?? Nie wiadomo w jaki sposób została zrekompensowana przerwa techniczna i bug z handlem przygodą???

  5. #395
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.04.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Nowy Świat
    I gdzie ta rekompensata? Przeciez wszystkie serwery dostaly nagrode za uczestnictwo, wiec tego chyba nie mozna nazwac rekompensata? Pomijajac, ze caly ten event byl farsa, to mojemu swiatu ledwo braklo 4% do granicy 150%. A jest pewne, ze te brakujace 4% mozna uzasadnic konserwacja, czy brakiem mozliwosci handlu.

    I na koniec moje przeslanie do BB - nie wezme juz udzialu w zadnym organizowanym przez Was evencie, a z powodu traktowania polskich graczy w sposob lekcewazacy (mam tu na mysli szczegolnie okres na dlugo przed eventem), a czasem nawet podrzedny w stosunku do innych graczy zagranicznych, czy tez panoszenie sie pseudo MODów i sadzenie banow za kazda drobnostke, kontynuuje moj wielomiesieczny osobisty protest i nie wydam na Was ani zlotowki wiecej.
    Ostatnio edytowane przez Pietrek7557 ; 20.12.2012 o 18:45 Powód: Błąd składniowy

  6. #396
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jak w realu; Europa dwóch prędkości - taki był ten event

  7. #397
    Początkujący Odkrywca Awatar ksiaze
    Dołączył
    01.02.2012
    Posty
    290
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie było tak źle. Patrząc na to że niemieckie serwery są starsze, liczniejsze i tam jest bogatsze społeczeństwo to 3 miejsce serwera Nowa Ziemia jest dobrym wynikiem.

  8. #398
    Odkrywca
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    764
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ja uważam że bardzo dobrym, ale to była prawdziwa jazda, spanie po 4h dziennie i kiedy sie tylko da sety i jazda przygoda.

  9. #399
    Osadnik
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowy Świat
    mój serwer mial 145,9 % , czarci gaj 153 % i nowa ziemia troche ponad 200% i rownież inne Polskie serwery które przez wasze głupie błędy i niejasności które do tej pory nie zostały wytłumaczone by wygrały z niemcami. A te serwery które po podsumowaniu nie miały 200% pewnie by osiągneły tę granic.
    nawet jakiegoś zadość uczynienia nie dostaliśmy za problemy jakie wyniknęły podczas event konca swiata. z tego co pamiętam to jenymi z problemów były to ze nie można było handlowac i coś z logowaniem, ale pewny nie jestem,
    tak pewnie bb puści to w niepamięć i tyle ich bedziemy widzieli

Zamknięty wątek
Strona 40 z 40 PierwszyPierwszy ... 30 38 39 40

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.