Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28

Wątek: Czy ktoś może wie co trzeba zrobić aby wygrać event Koniec Świata???

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wydałem wiele mapek
    aby mieć KŚ bo przez 2 dni nie dało się nimi handlować na naszym serwerze
    takie "Fer Play"


    Cytat Zamieszczone przez Wasaty_Drwal Zobacz posta
    A ja bym chciasł sie dodatkowo zapytac :
    BB_xaar
    BB_xaar jest nieaktywny
    Community Manager

    o ten zapis :
    "ZADANIE
    Aby ocalić świat, każdy serwer musi ukończyć określoną ilość przygód eventowych. Wymagana ilość ukończeń jest zależna od aktywności graczy na danym serwerze. Dzięki temu wszystkie serwery mają taką samą szansę na odniesienie sukcesu - nie liczy się liczba graczy na serwerze, a Wasza umiejętność współpracy!

    Liczenie ukończonych przygód rozpocznie się w poniedziałek (10.12.2012), bezpośrednio po zakończeniu prac technicznych."

    i nawiazac do tematu banowania kont graczy z serwera 3 Słoneczny Gród za pomoc w przekazywaniu badz pomocy w zadaniu przez Goya3.

    Licze na to że post nie zostanie usunięty tylko bedą to odpowiedzi rzetelnych osób.
    Dodam iż chciał bym również uzyskać odpowiedz na zapytanie ktore wysłałem do supportu o tej sprawia.



    Pozdrawiam
    Wasaty_Drwal

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    84
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Goya wyląduje za te swoje banowanie na dywaniku u prezesa BB, bo nie odpuścimy tematu, za dużo ludzi chcących pomagać ucierpiało przez jednego *****a co ma zaniżone poczucie narodowości i nierówno pod sufitem

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.06.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez mirq59 Zobacz posta
    chyba jakieś złodziejstwo! Czekamy na poprawke w następnej tabeli do jutra myslę że to zwykła pomyłka pomyłka

    już raz nas szkopy okradli ------- i widać ponownie chcą ------ szkopy ***
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 14.12.2012 o 20:02

  4. #24
    Osadnik Awatar Kminiacy
    Dołączył
    28.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    ja to uwieze w te ststystyki jak podadza 10 najlepszych graczy z wygrywającego serwera i ilość zrobionych przez nich przygód dziennie

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Sprawdzałem około 15:00.... faktycznie mieliśmy ponad 50%
    Bez komentarza.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.03.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Czy ktoś z NAMI leci w .... no właśnie.
    Kolejny demotywator ?
    Wiem ,że część z graczy ma ciśnienie na "winer is" .
    Ta rywalizacja miała bawić .. a mamy niesmak.
    Pytanie jakie się pojawia.. co dalej.
    Kolejny raz walczyć ..czy znając ów stan rzeczy z rozczarowaniem wyłączyć laptopa.
    Co robić..

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Problem już do nas trafił, przekazaliśmy to do odpowiedniego pracownika a ten wysłał maila z informacja do osób zajmujących się tworzeniem rankingu - grafika tworzona jest ręcznie i prawdopodobnie podczas wprowadzania danych ktoś popełnił błąd i nie został on wyłapany przed publikacją.

    Z racji że jest piątek po godz 18 to najprawdopodobniej oficjalna informacja / korekta pojawi się w poniedziałek, dlatego proszę o odrobinę cierpliwości i wyrozumiałości. Do czasu publikacji oficjalnych informacji na ten temat proszę o wstrzymanie się z komentarzami.

    Do czasu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji temat zostanie zamknięty i chciałbym prosić o powstrzymanie się z zakładaniem kolejnych (na chwilę obecną widzę 2 tematy, oba zostają zamknięte z tą samą informacją.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  8. #28
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Krótka aktualizacja (więcej informacji powinno pojawić się w najbliższy poniedziałek): podczas tworzenia grafiki wkradł się błąd, jednak w kolejnej aktualizacji rankingu został on poprawiony - mogę jedynie przeprosić za zamieszanie.

    Chcę również poinformować, że grafika z wynikami jest tworzona ręcznie, w związku z tym - niestety - mogą zdarzać się takie błędy. Co do jednego nie ma wątpliwości: arkusze podliczające procenty są prawidłowe, osoba tworząca grafikę pomyliła się podczas przepisywania wartości.

    Już teraz wiemy, że ręcznie generowanie tabeli wyników nie jest rozwiązaniem dobrym. Jeśli podobne eventy będą miały miejsce w przyszłości, postaramy się usprawnić proces tworzenia zestawień tego typu.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.