Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 86

Wątek: Czarci Gaju! pokaż na co Cię stać!

  1. #21
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    i tu był Twój błąd my za rybe handlujemy

  2. #22
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    nie chcialem za darmo bo ofka byla za granit ...surowiec ktory kazdy łyknie ....
    sytuacja sie aktualnie poprawiła ...moze poprostu mało ludzi było na g6
    Dokładnie jak mówi Andy
    Ja też kupuję za granit, za monety, wymieniam inne surowce ale robię to na wadze a nie g6. Nie do końca też widzę, że miałabym kliknąć taką ofertę. Ludzie wysyłają do mnie surowce za rybę do podziału a potem ja kasuję za to sobie granit/monety? No gdzieś zgrzyta

    Co do tego, że ciężko było dostać.
    Może ludzi było mało, może na dany towar był brak. Ale też inna strona medalu. Każdy z nas stosuje trochę inną metodę. Ja stosuje szept (o czym wyraźnie jest w w ofercie), bo szukam po nicku a poza tym wtedy idę wg kolejności, nic nie umyka (albo prawie) no i mogę od reki wyjaśnić, że nie widzę ofki czy coś się skończyło... też robię kś w końcu i latam pomiędzy handlem a czerwonością. No i zwykle nie śledzę G6, częściej wpadam tylko na ctrl+v...mimo to czasem zerknę i widzę jak miga mój nick i to niepełny (nie wyróżnia mi tego) to wtedy odpadam po prostu. Nie jestem robotem, nie umiem się rozdwoić. Stąd prośba moja ogólna: czytajcie o co proszą Ci którzy rozdają, ułatwiajcie nam i sobie

  3. #23
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    jak wystawiacie oferty na handlu to zawsze w kierunku niekorzystnym:
    kupuje: 10.000 chleba
    sprzedaje: 1 rybka
    Jak zrobicie, że macie chleb 10.000 i za rybkę wystawicie, bo chcecie wspomóc wykonujących KŚ, to ktoś może taką ofertę przechwycić - a najlepiej wszystko do bos'ów G6 słać

    i nie poddawać się!! 150% - ja 36lvl zdobyłem równo z 100% i wtedy też zaczołem robić przygody, nie poddaje się
    Ku chwale serwera! :P

    Fajnie jak by ktoś zrobił listę tych co wykorzystują event wyłącznie dla własnych korzyści - i po evencie nic od nich nie kupować na handlu :P

  4. #24
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Nie wiem co jest grane na niemieckiej stronie są wyniki że mamy 112% tutaj że nadal 109% ?
    Mam nadzieje że poranna aktualizacja (pewnie koło 14) da nam minimum te 120 % wtedy w dwa dni MUSIMY KLEPNĄĆ PO 15 % minimum
    Damy radę.
    Dziś już jestem od 15-22 i dam z siebie wszystko.
    Większość będzie mnie już miała w kontaktach dłużej jak 24 więc będzie handel bezpośredni i szybciej pójdzie.
    Krew mnie zalewa jak chce coś rozdać na handlu kliknę 1 oferte i klepsydra mieli i mieli...
    Jak ktoś ma zapas towarów a go nie będzie niech podeśle już swoje oferty to jak wrócę będzie co rozdawać
    jarekpoland nie zrażaj się tylko wbijaj na g6 i pisz że Ci pomoc potrzebna, uwierz nie jest to wszystko łatwo ogarnąć ale każdy się stara jak może
    musimy dobić do tych 150%
    Czytam i czytam to forum i nadal nie wiem pewnej rzeczy...
    To Niemcy wcześniej zaczęli ten event niż my?
    Skąd takie informacje...
    Jeśli tak jest to jest szansa podskoczyć w rankingu!!
    Wg warto się jeszcze sprężyć te dwa dni bo nagrody są o wiele lepsze a osiągnięcie 150% na wysięgnięcie ręki!
    WALCZYMY O:::
    Srebrne trofeum Dnia Zagłady,
    125 Klejnotów
    Studnia artezyjska
    Wikingowie (przygoda)
    5x Kosz egzotycznych owoców
    5x Poszukiwacz żelaza
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 18.12.2012 o 08:41

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.07.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Czarci Gaj
    Hej!!!!!!
    Mi, niestety, przygodę udało się zrobić tylko raz. Teraz próbuję pozbierać gospodarkę. Przygody, które miałam sprzedałam, tak jak i resztę tego co mogłam. Trzymam kciuki za tych, którzy walcza

  6. #26
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Walczymy do upadłego trzeba przegonić Niemców z 8 miejsca!

  7. #27
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    KONKURS na ostatnią wykonaną przygodę.
    Myślę, ze hurtownicy po evencie znajdą surowce (z przesłanych na pomoc) w nagrodę dla tego gracza

    Tylko nie przesadźcie z czekaniem na ostatnią chwilę bo BB może wcześniej konserwację zacząć! A wiecie, że oni lubia takie niespodzianki - zwłaszcza jak za dobrze Nam pójdzie!

    Wklejajcie screeny analogiczne do mojego, tak by było widać godzinę w oknie czatu ukończenia przygody i nasz nick:

    http://postimage.org/image/9isigswrp/

    Tylko nie przesadźcie z czekaniem na ostatnią chwilę bo BB może wcześniej konserwację zacząć! A wiecie, że oni lubia takie niespodzianki - zwłaszcza jak za dobrze Nam pójdzie!

    pod screenem jest link - czytelniejszy screen
    1) po lewo jest okno czatu gdzie widać godzinę - można przed screenem jeszcze napisać dzień i datę, by nie było wątpliwości :P
    2) najechałem na awatar myszką by pokazało mój nick


    http://postimage.org/image/3p9q84nad/

    Tylko nie przesadźcie z czekaniem na ostatnią chwilę bo BB może wcześniej konserwację zacząć! A wiecie, że oni lubia takie niespodzianki - zwłaszcza jak za dobrze Nam pójdzie!
    Ostatnio edytowane przez acp___ ; 18.12.2012 o 23:43

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Czarci Gaj
    http://postimage.org/image/fyp2nsfz9/Ukończyłem 9 razy KS. Dziękuję wszystkim za pomoc szczególnie przy 2 ostatnich

  9. #29
    Osadnik Awatar acp___
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Czarci Gaj
    z początkiem eventu maiłem lvl35 i 3 generałów, to się na KŚ nie szarpałem
    ale w połowie jak zobaczyłem, ze G6 pomaga - szybko machnąłem Okradać bogatych, wskoczył lvl36 i dawaj KŚ
    udało mi się wykonać tylko 3

    http://postimage.org/image/4mega0wsz/

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.08.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    to moja ostatnia misja nie potrafiłem zrobić tak jak acp___ żeby było widać mój awatar i okienko skrzynki odbiorczej, ale to ja Kingdar
    http://img703.imageshack.us/img703/2009/koniecu.png
    Ostatnio edytowane przez Kingdar ; 19.12.2012 o 07:06

Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.