Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 86

Wątek: Czarci Gaju! pokaż na co Cię stać!

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    walczymy dalej

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Czarci Gaj
    ja mam 10 mysle ze ze 5 zrobie jeszcze

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    150% w zasięgu- spiąć poślady i powinno się udać
    do roboty !!!

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    skończyłem 3 raz (może nie dużo ale zawsze) i jak kupię nie drogo 1500 łuków to zrobię jeszcze z jeden raz;

    100% osiągniemy, a o 150% warto zawalczyć

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    08.08.2012
    Posty
    114
    Serwer
    Czarci Gaj
    łuki za darmo masz na global-6

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez pitapit Zobacz posta
    łuki za darmo masz na global-6
    dzięki

  7. #17
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na global 6 każdy kto robi Koniec Świata dostanie wszystkie surowce do robienia przygód za 1 rybę.
    Wystarczy wejść i dodać mnie do znajomych.
    Wszyscy co chcą przekazać towary do podziału kontaktują się ze mna czyli AndyKozakow lub ficilina lub LazurowyGaj
    TO są osoby które zbierają i rozdzielają towary.
    Ja że tak powiem pracuje tam od kilku dni od 14-22, dziś też postaram się trochę być (ale czasu mniej)jutro i pojutrze obowiązkowo.
    Ale spoko tam ktoś zawsze będzie kto nowym pomoże!
    Aby wszystko sprawnie przebiegały dodajemy mnie do kontaktów dzięki czemu po upływie 24h każdy na mój apel że np mam 100k chleba do podziału i daje paczki 6k za rybę wysyłają do mnie oferty bezpośrednio a nie przez handel gdzie to dłużej trwa.
    Ci co są pierwszy raz na mój apel dają na handel rybę za podaną ilość i ja klepie offki.

    Proszę wszystkich o wyrozumiałość nie dostaniesz sorry widać brakło w następnym podziale klepnij mnie na szept że brakło!!!
    Do tego cały czas można pisać na czacie g6 co wam potrzeba to inni ludzie też się z wami podzielą za 1 rybę!!!
    Chyba że oczywiście jest transakcja wymienna np mąka za chleb w to już nie wnikam...
    Do tego rozdaje mayersy i zaciągi za free (ograniczona ilość dzienna) Mayers przyspiesza produkcje na koszarach x4 w ciągu 1h piszę bo nie wszyscy wiedzieli.
    Proszę na czacie ograniczyć do minimum rozmowy o innych tematach niż pomoc do eventu i wspólne zagrzewanie się do walki i pomocy
    Jest coraz lepiej i to mnie cieszy, teraz z większością będzie juz możliwy handel bezpośredni więc będzie łatwiej szybciej wygodniej.
    Proszę o zrozumienie, jest tak ze mam 8-10 osób na szepcie muszę akcpetowac oferty z listu do tego oferty na handlu, jeszcze ktoś też chce pomóc i podesłać towary a przecież ja też cały czas robię przygody po prostu masakra ...zapieprz gorzej niż w robocie:P
    Więc czasami jak komuś nie odpisze na jego dziękuję to po prostu albo brak czasu albo musiałem relog zrobić bo klepsydra kręci na handlu
    Ogólnie damy rade róbcie przygody a będzie gites!!!

    Przy okazji zapraszam na zwiedzanie mojej wyjątkowej wyspy

    Ps. pozdrawiam dwie osoby które wczoraj nabrały się na żart że daje każdemu 2500 granitu za rybę

    Jeszcze tylko 3 dni, nie spuszczamy z tonu mało tego staramy się dogonić 8 miejsce i co o wiele ważniejsze bronimy DRUGIEJ pozycji wśród polskich serwerów!!!!!!!!!!!!!!!!
    Wczorajszy dzień spisalismy się na medal nie dość że wyprzedziliśmy naszych rodaków to jeszcze zrobiliśmy nad nimi 1,7% przewagi GENIALNIE!!!
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 17.12.2012 o 10:46

  8. #18
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    jasne,bardzo dobry pomysł z tą pomocą ...fajnie byłoby jeśli faktycznie działałaby:/ 4 raz robie KS a poł dnia sie nie mogłem doprosić łuków wiadomo ze tego najwiecej leci w tej przygodzie....O żelaznych mieczach mozna pomazyc!! jedyna dobra dusza (chuszko -dziekuje bardzo ) oddała mi 2k zelazych mieczy (200 ochotnikow) ...
    Wiadomo kazdy chcialby zwinąć jakąś nagrodę za KS ,ale trzeba wywalczyc ten procent.... mam jeszcze chęć zrobic 4 x KS (dzieki wszystkim ktorzy oddali mi swoje przygody "Koniec Świata") .....jednak nie wiem czy dam rade bo na global 6 juz nie wejde sie prosic o cokolwiek.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja powiem tak, czasem brakuje pewnych zasobów bo jednak chętnych jest spora ilość, a cały czas przybywają nowi.
    G6 służy do pomocy dla osób które, chcą robić KŚ, ale ich nie stać na produkcje wojska. Są też gracze, którzy wykorzystują
    ten sposób do darmowego zdobycia potrzebnych zasobów pomimo tego że równie dobrze mogliby handlować na wadze.
    Mnie osobiście brakuje łuków, trochę mieczy z brązu, mąki przede wszystkim, a czasem też mieczy z żelaza ... i kiedy widzę,
    że zapasy są na wyczerpaniu, to nie czekam, handluje tym co mam: monety, węgiel, egzotyki, robię to co inni też powinni robić.
    KŚ za wszelką cenę, nie czekać, aż ktoś poinformuje że ma coś do oddania tylko samemu kupować na handlu.

  10. #20
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    nie chcialem za darmo bo ofka byla za granit ...surowiec ktory kazdy łyknie ....
    sytuacja sie aktualnie poprawiła ...moze poprostu mało ludzi było na g6

Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.