Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Latarnia

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców

    Latarnia

    Wystawiłem latarnie na sprzedaż, a teraz jej tema nie ma oraz nie ma towaru za nią (500 napitku)
    Jak mam to odzyskać?


    Teraz dodałem niebieskie kwiatki za 500 mieczy z brązu i również znikło ze sprzedaży bez oddania kwiatków czy moieczy co jest?
    Boje się handlować bo mogę tylko wszystkiego się pozbyć nic nie zyskając.
    Ostatnio edytowane przez zombie3013 ; 14.12.2012 o 14:34

  2. #2
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Poproś kogoś ze znajomych żeby sprawdził czy przypadkiem Twoje oferty nie są widoczne na handlu (niech wyszuka po nicku). Czasami oferty znikają z widoku choć tak naprawdę dalej są wystawione, tylko sprzedający ich nie widzi.

    Ewentualnie klasyczna ścieżka supportowa -usunięcie ciasteczek, czyszczenie cache przeglądarki, relog.

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    sprawdzałem tak nic to nie dało ale.....
    Nie wiem czy support coś zrobił ale oba przedmioty wróciły do gwiazdy i dodałem do handlu, mogę sprzedawać.

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli tylko umieściłeś posta na forum to zapewniam Cię, że nawet tego nie przeczytali Dla supportu liczy się wyłącznie zgłoszenie przez formularz kontaktowy lub bezpośrednio na maila, a i to tylko wtedy, gdy otrzymujesz automatycznego maila zwrotnego. Na moje oko zwyczajnie ci zlagowało handel, stąd problemy. Ale dobrze, że się "samo" naprawiło

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.11.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Oczywiście do nich wysłałem nawet 2 mam jak napisałeś maile zwrotne.
    Na całe szczęście własnie, że przedmioty odzyskane bo inaczej pewnie nic by mi nie oddali.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.