Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Podziękowania za pomoc przy KŚ

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia

    Podziękowania za pomoc przy KŚ

    Podziękowania za bezinteresowną pomoc przy wykonywaniu przygód Koniec Świata. Poniżej wymienieni gracze przekazali mi mapy i surowce bym mógł robić przygody dla podniesienia pozycji w walce o 1 miejsce evencie.

    Bartomomeo03
    FishKillerXD
    sir12
    Paluszek50
    roza_czerni
    Erasjo
    simiras
    jula88
    Skrzydlo
    Camelia
    SZOGUN77
    KFilipiak
    fannie_flagg
    Lavviina
    RumcajsPL
    jamesbs
    pepe67
    milka2111
    PolkaGalopka
    rogaty-
    LilkaCristal
    Napitkowar
    trezorb
    dora4467
    Malami111
    romanow1
    Lowenna
    Rafcio1968
    slatro
    Sarr
    marlla


    Mam nadzieję, że inni gracze pójdą w ich ślady i pomogą osobom robiącym KŚ dla całego serwera..

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Braindamage ; 17.12.2012 o 14:58

  2. #2
    Początkujący Osadnik Awatar KCPR
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia
    Przy okazji należy skarcić handlarzy przygodami, kuszami itp. za "bardzo niskie ceny"
    tych o to przedmiotów, są tak niskie, że
    większość graczy wydaje krocie na to wszystko

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.06.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Udało się nam osiągnąć połowę naszego celu, mamy 100%, jednak chcieliśmy 150%, co niestety się nie udało. Szkoda, że nie wszyscy zmobilizowali się do chociaż pomocy surowcowej, mimo to było nas tyle by osiągnąć jeden z celów. Szkoda, że ktoś przekonywał wszystkich, że istnieje bug, a niektórzy chcieli go zastosować, co pewnie obniżyło nasze statystyki (gdyby wszyscy robili całe bylibyśmy teraz blisko 150%).
    Starałem się robić to co mogłem, wyczyściłem niejeden raz całe magazyny, głównie z chleba. Pomogłem wielu osobom nie jestem w stanie ich tutaj wszystkich wymienić, ale to właśnie Oni mieli największy wkład w ten wynik! Dzięki wam wszystkim jeszcze raz!

    (nie żalę się, że wydałem dużo surowców bo to tylko gra, lecz jest mi przykro, że nasz serwer nie był wystarczająco zgrany)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.