Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Skasowane zadania dzienne

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Skasowane zadania dzienne

    Omyłkowo skasowałem sobie zadania dzienne. Nie pojedyncze ale ogólnie grupe i ich obecnie nie mam w ogóle także nie pojawiaja sie nowe. Czy można je przywrócic?

  2. #2
    Gizm0l
    Wcześniej jak błąd występował to zadania poboczne wracały jeśli o nie ci chodzi, jeśli zaś o dzienne to nie wracają ponownie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To lipa troche. Przez poranne klikniecie kilka milimetrów za daleko mozna juz wlasciwie zakonczyc gre

  4. #4
    Gizm0l
    No można trzeba uważać na co można kliknąć, lecz zawsze pyta czy usunąć zadanie więc mogłeś kliknąć NIE tam

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pewnie że można ale jak pisałem to było "poranne" klikniecie. Trudno moja wina jednak moim zdaniem mozliwosc tak latwego i trwalego skasowania sobie czesci gry bez koniecznosci wchodzenia glebiej to jednak pewna niedoróbka gry. Grałem w rozne gierki i na ogol nie da sie czegos takiego zrobic przypadkiem klikajac kilka milimetrow dalej i takie opcje sa umieszczane w osobnym panelu/oknie.
    ok trudno już i tak nic nie da sie zrobic.

  6. #6
    Gizm0l
    Głównych się nie da usunąć, a poboczne oraz dzienne to wola gracza czy robi czy nie, jak dla mniej jest to dobre rozwiązanie, jak nie robię i nie mam zamiaru zrobić to niech nie wisi

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja sam nieraz celowo usuwam zadania dzienne jeśli są nieopłacalne, ale żeby od razu z tego powodu kończyć grę? Przecież zadania dzienne nie mają żadnego wpływu na samą grę, albo je robisz albo nie. Zadania główne to co innego, ale tych nie da się usunąć.

  8. #8
    Gizm0l
    Zgadza się, niektóre zadania dzienne jak i poboczne są nie opłacalne i się je usuwa by nie wisiały

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.05.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    c

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ja sam nieraz celowo usuwam zadania dzienne jeśli są nieopłacalne, ale żeby od razu z tego powodu kończyć grę?
    ALe ja usunalem nie zadanie pojedyncze ale caly ich panel i dostalem odpowiedz ze ich juz nie bede mial NIGDY. Na szczescie okazalo sie to nieprawda dzisiaj nowe zadanie dzienne bylo dostepne. Temat do zamkniecia.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.