Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 23

Wątek: Wniosek, propozycja o dodatkowe nagordy ;).

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Wniosek, propozycja o dodatkowe nagordy ;).

    Błagam tylko o nie spamowanie w temacie . Xaar czy była by możliwość zapytania czy szanowne BB by zwiększyło pulę nagród mam tu na myśli nagrody za najwięcej ukończonych przygód i/lub najszybsze osiągniecie 100%. Prośbę taką myślę ze poprą wszyscy gracze . Motywuje ją tym iż event nie do końca był prowadzony fair a dodatkowo wydaje się że zwiększyła wole walki na większej ilości serwerów. Dziękuje.

    Moja propozycja wygląda tak aby nie wygrywał 1 serwer ale np.3 (klasyczne podium) a nagrody by były stopniowane .
    Ostatnio edytowane przez Coteaz ; 13.12.2012 o 19:05

  2. #2
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Biorąc pod uwagę jak "sprawiedliwie" konkurs poprowadzono, to przynajmniej w pewnym stopniu wynagrodziło by nasze straty.
    Dlatego pomysł popieram.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    208
    Serwer
    Kolonia
    Pierwsze miejsca pewnie i tak zajmą Niemcy więc raczej obojętne :P
    "We are monetizing all the weakness of people" - Teut Weidemann, lead designer of Settlers Online

  4. #4
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    podium bylo od zawsze obsadzone xD wiec wszystko jedno ...

  5. #5
    Banned
    Dołączył
    19.07.2012
    Posty
    1,750
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Z informacji które posiadam mogę jedynie poinformować że ewentualne zmiany w rozliczaniu nagród zostaną wprowadzone pod koniec lub po zakończeniu eventu, obecnie wpływ różnych czasów wprowadzenia możliwości handlu jest analizowany na podstawie ciągłych zmian w rankingu i na podstawie tych obserwacji powinna zostać wprowadzona odpowiednia korekta jednak potrzeba trochę więcej czasu na dokładną analizę wpływu nierównomiernego wprowadzenia handlu przygodą. Odpowiednie osoby zdają sobie sprawę, że wprowadzenie handlu w różnych dniach miało wpływ na statystyki ale nie podjęto jeszcze decyzji o tym jak sprawiedliwie naprawić ten błąd.

    Pozdrawiam
    Mod Zakrecony

  6. #6
    Osadnik Awatar Azagaroth
    Dołączył
    21.01.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzięki za info zakręcony, mam nadzieję że czynnik psychologiczny oprócz suchej statystyki też weźmiecie pod uwagę . Sporo osób (w tym i mnie na początku) trzeba było końmi ciągnąć do robienia przygód bo "i tak wszystko jest ustawione" (co zresztą widać z wypowiedzi Rashaz i Shadow_mk)
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Azagaroth ; 14.12.2012 o 13:45

  7. #7
    Odkrywca Awatar Hakardrag
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    772
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wspaniały dla wszystkich pomysł jakim był niewątpliwie Event "Koniec Świata" troszkę wypaczono nie do końca przemyślanymi ruchami. Wierzę, że te błędy zostaną poprawione by chociaż częściowo wyrównać szansę w tej rywalizacji. Myślę że jednak nie jest to już możliwe, dlatego proponuję:

    1. Event rozegrać tylko w poszczególnych państwach ( rywalizację ograniczyć do narodowych serwerów).

    2. Nagrody przyznać tak jak było zaplanowane.

    Wierzę że następny event będzie już profesjonalnie przygotowany.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dokładnie, chce dodatkowej nagrody, bo przez ten event strasznie mi brzuch urósł, zamiast trenować, to za Majami się uganiam

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.09.2012
    Posty
    363
    Serwer
    Złota Góra
    @Hakardrag
    Równie dobrze można byłoby rozdać nagrody bez walki. Najstarsze serwery by wygrały. Nic by nie zmieniło gdyby było tylko w PL.

  10. #10
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Żeby to miało sens i faktycznie było porównywalne, musiałoby być podzielone na grupy serwerów, które powstały w podobnym czasie. Starsze serwery zawsze będą miały przewagę z tytułu większej ilości graczy z wysokim levelem. Przykładowo średnia wyznaczona na podstawie leveli aktywnych graczy mogłaby być jakimś wyznacznikiem.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.