Zamknięty wątek
Strona 17 z 24 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 161 do 170 z 231

Wątek: Protest

  1. #161
    Osadnik
    Dołączył
    04.06.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Venorik Zobacz posta
    ot to to to
    Cytat Zamieszczone przez Danthe Zobacz posta
    proponuje po zakonczeniu eventu w ramach protestu nie logowac sie na konta przez tydzien. Moze BB zauwazy ile traci na zmniejszonej frekwencji i zacznie zwracac uwage na nas, graczy. Również proponuje zeby przez miesiac nie kupowac (jesli ktos to robi) zadnych klejnotow. Jak dostana po kieszeni, moze wreszcie otworza oczy.
    Trzeba ustalić konkrety.

  2. #162
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez LANNISTER Zobacz posta
    Ludzie, nie przeginajcie w żadną stronę, starajcie sie czerpać z gry rozrywkę i przyjemność, bo przecież chyba po to gracie? Wybaczcie, ale powoływanie się w swoich wypowiedziach na Hitlera, wojnę, potop itp. jest po prostu dziecinne. Dajmy wyraz swojemu niezadowoleniu ze sknoconego eventu, ale zachowajmy umiar, bo inaczej uznają nas za oszołomów, a takich jak wiadomo, nikt nie traktuje poważnie.
    Przy okazji... Piotru70, zastanawiasz się, po czyjej stronie ma stanąć BB? Przyznam, że mnie rozbawiłeś. A, po czyjej stronie ma stanąć np. sędzia meczu piłkarskiego, czy walki bokserskiej? Chyba nie muszę Ci podpowiadać?
    Nadal nie rozumiecie. Hitlera nie porównuję do Tuska pod względem takim czy owakim. Tylko pokazuję że Ludzie wierzą tak samo Tuskowi jak Kiedyś Hitlerowi. Pomimo ze później zaczęli odczuwać zaniepokojenie jego rządami. Chodzi mi tylko o to, ze wina leży tak samo po stronie Rządzącego który nie wypełnił obietnicy, jak i tych którzy z pazerności pozwolili mu rządzić.
    Co do Odpowiedzi LANISTER który mówi że go rozbawiłem. Źle zrozumiałeś to co chciałem przekazać. Chodziło mi o to że co ma zrobić BB. Kiedy Polak mówi że konkurs nie był fair-play, a Niemiec powie że mówimy tak bo przegrywamy. Postawcie się na miejscu Niemców. Polacy wygrywają konkurs, jest super. Nikogo z naszych serwerów nie obchodzi to ze Niemcy mieli dwa dni później jakąś konserwacje. Pomimo tego na niemieckim forum jest masa żali i rozpaczy. Powiedzcie mi teraz jakbyście zareagowali gdyby BB napisało na naszym forum, zę konkurs jest nieważny i trzeba go powtórzyć. Ludzie zejdźcie na ziemie... Bo tylko kompromitujecie się i pokazujecie swój wąski zakres myślenia... Wybaczcie ale taka jest prawda i musicie się albo z nią pogodzić albo zacząć racjonalnie myśleć. Co do zwrócenia uwagi na forum że konkurs jest nierówny pod różnymi względami, to Ok. Zgodzę się z tym. Ponieważ pisałem o tym dwie strony wcześniej. Gdyby ktoś na bieżąco czytał moje posty, to może znalazłby dogłębny sens i zrozumiał ze agresywne protestowanie przeciwko aktualnym zasadom i problemom jakie stawia nam aktualny konkurs nie ma najmniejszych szans. Jedynie co to można napisać temat, że konkurs jest mało dopracowany i liczyć ze następny będzie bardziej przemyślany przez BB. A co do samego zachowania "protest" to tacy awanturnicy przydali by się na wiejskiej pod sejmem. A nie w grze, gdzie jedyną wartością to jest wartość moralna. Ahh, no tak, pod sejmem to już nie ma komu protestować, bo większość to są jedynie internetowi spinacze. Jak już nie jeden takim mianem ich określił.

  3. #163
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Piotru70 zapomniałeś uwzględnić fakt że Niemcy mieli dwa dni wcześniej od nas możliwość handlu przygodami

  4. #164
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez lordJan Zobacz posta
    Piotru70 zapomniałeś uwzględnić fakt że Niemcy mieli dwa dni wcześniej od nas możliwość handlu przygodami
    Napisałem o tym, w ostatnim poście w miejscu gdzie kazałem postawić się polskim graczom na miejscu Niemców. Czytaj uważnie.

  5. #165
    Osadnik Awatar lordJan
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Słoneczny Gród
    chyba się nie rozumiemy Piotru70. piszesz z Niemiec?

  6. #166
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    popieram

  7. #167
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Popieram protest

  8. #168
    Osadnik
    Dołączył
    20.02.2012
    Posty
    121
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawe czy jak niemcy 100% będą mieli to też będą szukali im wyjaśnienia dlaczego

  9. #169
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    01.05.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Administracja jak zwykle ma nas gdzieś, my mamy tylko kupować klejnoty... Oj Droga Administracji zdziwicie się jak zostaniecie sami na serwerach... Mam nadzieję, że też bedziecie mieli ekran: "obszar serwera uszkodzony"...

  10. #170
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat

Zamknięty wątek
Strona 17 z 24 PierwszyPierwszy ... 7 15 16 17 18 19 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.