Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 30

Wątek: event koniec świata

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia

    event koniec świata

    zwracam się do wszystkich graczy na serwerze kolonia chcących aktywnie uczestniczyć w evencie zarówno tych co nie chcą robić przygody jak i tych co robią wydarzenie to jest jedyne w swoim rodzaju jak pokazują statystyki jakieś szanse na nagrody mammy od was zależy tylko jaką pozycje zajmiemy Gracze którzy nie chcą robić przygody proszeni są o zapewnienie surowców dla graczy którzy robią przygody ponieważ przygoda jest dość czasochłonna i wymaga sporych ilości surowców prosił bym o przesyłanie surowców (chleb miecze z brązu miecze z żelaza krótkie łuki napitek) . Oraz graczy którzy mają czas na robienie przygody o zgłaszanie się na bieżąco po surowce których potrzebują w celu uniknięcia oszustw prosił bym o wpisanie się na forum jako osoby robiące przygody gracze wyłudzający surowce będą nie mile traktowani. Osoby które są zainteresowane proszone są o wejście na global-6 dziękuje
    Ostatnio edytowane przez mageus ; 12.12.2012 o 20:06

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    Ja robie poratuje mieczami braz jak pisac to w godz 18/22 prócz jutra

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    popieram ja robie

  4. #4
    truskolandia
    Jestem za! ja robię KS, bez kitu

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia
    ja tez popieram razem mamy szanse!!! Ciesze sie ze wkoncu mozemy wspolpracowac jak cos na global-6 zapraszam wszyskich ktorzy maja chec walki oraz tych ktorzy moga nam pomoc. Pamietajcie kazda ukonczona przygoda ma znaczenie !!!

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    jak najbardziej ROBIĘ!!! a cała reszta, która nawołuje do olania eventu niech spada na drzewo, pierwsi by pewnie wyciągneli rączki po nagrody za nic

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    moja dodatkowa prozba sprzedawajcie nam przygode za rybke wy tez zyskacie na tym

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.11.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    też robię i chciałbym wygrać jak wszyscy

  9. #9
    Nowicjusz
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    ja rowniez robię koniec świata , mimo iż mam tylko 36 lvl ciezko mi idzie , straty sa ogromne ale raz sie zyje XD

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Kolonia
    ja także robię i prosiłbym o wspieranie, gdyż brakuje chleba i łuków

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.