Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: event koniec świata

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Czarci Gaj
    A czy ktoś ma maoże sposób jak szybciej to zrobić ?

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Ja też działam, ale brakuje łuków..

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Kolonia
    Podziękowania za bezinteresowną pomoc przy wykonywaniu przygód Koniec Świata. Poniżej wymienieni gracze przekazali mi mapy i surowce bym mógł robić przygody dla podniesienia pozycji w walce o 1 miejsce evencie.



    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Braindamage ; 14.12.2012 o 15:28

  4. #24
    Nowicjusz
    Dołączył
    25.06.2012
    Posty
    0
    Serwer
    Kolonia
    Ja też działam z przygodami. Właśnie jestem w trakcie 5 przygody i mogę dalej walczyć. Jeśli ktoś chce mnie wspomóc łukami, przygodą, napitkiem lub chlebem będę bardzo wdzięczny.
    Pozdrawiam

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    postawcie łuczarzy sobie, wbijcie na lvl 3 i buffujcie. To chyba najlepszy pomysł
    albo o łuki pytajcie się znajomu=ych z gildii, ktorzy przygod nie chcą robic.

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    06.05.2012
    Posty
    108
    Serwer
    Kolonia
    poprawka...
    wystawiajcie na sprzedarz 1000 np napitku czy desek lisciastych za 1000 łuków

    łuki to absolutnie żaden problem...

  7. #27
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    21
    Serwer
    Kolonia
    Też działam przy KS. Kończę 4 raz a na piaty mam już surowce zebrane. Na szczęście mam dobrą gildię, która wspiera tych co robią przygodę, inaczej byłoby ciężko

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Ludzie....powinnismy zalozyc wlasna gildie. Warunek to screen z ukonczonej przygody i aktywnosc na g6. Takiego ukropu to nigdy nie widzialem , az serce rosnie.

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    02.05.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Kolonia
    Sorka, za posta za postem, ale przez ostatnie problemy i podejrzenia padło morale, ale są wsród nas fighterzy i z dedykacją dla nich podaje linka dla każdego co walczy i jest "twardy a nie mientki" i robi przygody normalnie!
    ***
    Jadziem z tą przygodą
    Ostatnio edytowane przez MOD_Zakrecony ; 16.12.2012 o 18:52

  10. #30
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Uwaga KOLONIA

    Jest godzina 20.00 i mamy 61%. Jeśli się nie mylę to zostało do końca KS jeszcze dzisiaj i całe 4 dni. Zmobilizujmy się do granic możliwości. Te 100% musimy wyciągnąć.

    Ciągle robię przygody i jestem w stanie wspierać naszych piwem oraz czasami drewnem na łuki. Umówmy się, że jeśli ktoś coś potrzebuje to daje zlecenie (1 ryba za 1000 czegoś co potrzebuje). Przy takim zleceniu będzie wiadomo że gość chce surowce na KS.

    Jak znajdziecie kolesia który skupuje nasze darmowe surowce nie robi KS tylko nimi handluje, to trzeba będzie go upomnieć i poinformować innych aby mieli na niego oko. Chyba że ktoś ma inne propozycje.

    Myślę że nie ma co sugerować się oszustwami Suportu odnośnie naliczania. Może to naprawią i wyjaśnią. Na razie musimy działać.

    Ja robię bez buffów ok 15k piwa więc tym będę wspierał, ale czasem brakuje mi zboża.

    Piszcie kto czym się specjalizuje, to trzeba będzie go wspierać surowcami.

    Pozdrawiam i do dzieła KOLONIŚCI

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.