Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Wykonać max w evencie

  1. #1
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj

    Wykonać max w evencie

    Koledzy, przyjaciele, gracze i mieszkańcy naszego serwera wiecie że jest event że tylko robimy KONIEC ŚWIATA.
    Wczorajsza współpraca była genialna ale przed nami kolejne dni trudniejsze dni kolejne wyzwania.
    Dlatego proszę o jeszcze większą mobilizację i nie opierdzielanie się tylko KAŻDY robi jedną przygodę na okrągło.
    To tylko kilka dni nic się nikomu nie stanie jak nie zdobędzie tony granitu czy monet.
    Działamy razem aby najpierw osiągnąć 100% normy potem 150% a o 200 % możemy sobie pomarzyć!!
    Nadal nie można handlować przygodą więc proponuje przysyłać mi mapy cały dzień a potem ja będę dawał ludziom przygody w postaci prezentu jak wczoraj.
    Do tego jak ktoś ma surowce typu łuki, chleb, miecze brąz czy napitek to także może mi przez cały dzień słać oferty a ja od 15 będę wysyłał ludziom potrzebującym w postaci paczek 2500 za rybe. Gdyby ktoś chciał więcej też pisać, nie obiecuję że od razu dam ale na bank nie zostaniesz bez pomocy.
    Chodzi o to żeby nie dać komuś 10k łuków bo robi 5 przygód tylko żeby na bieżąco rozdzielać tak żeby wszyscy równo jechali z przygodą.
    Ponadto jeśli chodzi o mayersów mam jeszcze ok 150 szt codziennie mogę oddać 5 za darmo 5 za monety proszę innych graczy co mają zapasy też o wspomaganie słabszych graczy główonie tych co mają koszary na niższych lvl i produkcja ludzików zajmuje wieczność.
    Nie patrzymy na wynik % bo on jest bez znaczenia dopóki nie znamy jasnych zasad jak oni to liczą.
    Robimy swoje, klepiemy przygody żeby zrobić ich jak najwięcej potem się rozliczymy z twórcami gry i supportem

    Proszę Was żeby kazdy patent był wykorzystany każdy osadnik ma pracować!!!
    Stawiajcie piekarnie bo przypuszcza że z chlebem będzie największy problem...
    Potrzebujecie buffy piszcie na czacie lub do znajomych że o tej o tej kończą się buffy a pewnie ktoś was zbufuje...
    Ja mam dużo koszy jak komuś trzeba niech się zgłasza.

    Co do towarów to powtórzę jedni grają rano, inni popołudni inni wieczorem, można mi caly dzień wysyłać oferty ja to wszystko odbiorę i oddam potrzebującym. Musi być ruch, przepływ surowców jeśli ktoś inny godny zaufania się znajdzie mi do pomocy będę wdzięczny bo wczoraj miałem taki zapierdziel że nie nadążałem za Wami... po 9-10 osób na szeptach... ale dobrze, świetnie damy radę!!!

    Zróbmy wszystko aby się udało a na puste magazyny nie zwracajcie uwagi to tylko wirtualne zapasy wszystko dobudujemy po evencie!!!
    grunt to pokazać jak potrafimy się zjednoczyć i współpracować!!!
    pozdrawiam wszystkich i jak zawsze zapraszam do zwiedzania mojej bajecznej wyspy :P
    (5monet przy wyjściu zostaw w kasie na opłacenie ekipy sprzątającej)

    Ps. jeśli ktoś z grających obecnie to przeczytał proszę o wklejanie linku z tym wątkiem na czacie w grze g6 i na pomocy!!!

    WSPÓLNY CZAT DLA WSZYSTKICH ROBIĄCYCH KONIEC ŚWIATA KOMENDA /joinchat global-6
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 12.12.2012 o 12:45

  2. #2
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    Widzę że rozdawać bany na prawo i lewo to modzi są pierwsi ale rzetelnie wykonywać swoje obowiązki to już niekoniecznie...
    Temat przedawniony/nieaktualny można dać do archiwum/kosza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.