Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15

Wątek: Sprzedawcy łuków na serwerze kolonia

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia

    Sprzedawcy łuków na serwerze kolonia


  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.10.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No i?

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    07.09.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mizferac - coś trzeba dodawać do tego?

  4. #4
    Odkrywca Awatar TedMruczek
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    1,153
    Serwer
    Kolonia
    A kto wam kaze kupowac w tych cenach ?
    Wystawcie swoje oferty kupna i spokoj.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    04.05.2012
    Posty
    55
    Serwer
    Czarci Gaj
    Standardowa praktyka osób, którzy chcą zarobić na innych naiwnych / nieświadomych rzeczywistych cen graczach.
    To takie oczywiste, że aż szkoda czasu by o tym pisać.

    A kto wam kaze kupowac w tych cenach ?
    Wystawcie swoje oferty kupna i spokoj.
    ... dokładnie.

  6. #6
    Osadnik Awatar RumcajsPL
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    109
    Serwer
    Kolonia
    Słuchajcie drodzy przyjaciele z KOLONII.
    Walczymy o nagrodę ale też o honor polskiego gracza. Nie wiem jak innym, ale mi zależy na tym aby jakiś z naszych serverów zwyciężył.

    Trzeba pokazać innym zwłaszcza Niemcom, że potrafimy się nie tylko kłócić ale też umiemy współpracować między sobą.

    Sprawa jest prosta: jeśli ja zrobię razem 10 przygód a ktoś inny tylko jedną, i osiągniemy minimum te 100% to i tak każdy dostanie taką samą nagrodę. Pewnie że ja będę poszkodowany, bo moja gospodarka się wypompowała a u innego gracza nie, i mamy to samo.

    Ale jest inna strona medalu: a mianowicie mamy (nawet musimy) w tym zadaniu stworzyć zespół, czyli ja jestem w stanie zrobić dziennie 2-3 przygody a inny 0,5. Dla mnie to nie problem, ale ci co nie mają silnej gospodarki do robienia tych przygód niech pomagają jak mogą tym co te przygody robią.

    Od czwartku podobno będzie można handlować tą przygodą, więc nadwyżki oddam innemu graczowi KOLONII za 1 szt ryby.

    Apropo zestawienia tych cen łuków: ja już kilka razy kupowałem łuki od momentu jak się zaczęła ta przygoda i muszę pochwalić nasz Server, koledzy i koleżanki z KOLONII spisali się, bo sprzedawali mi łuki 1000 szt za 15 monet. Sam tych łuków nie produkuję, więc wszystkim wielkie dzięki.

    Na razie jesteśmy na 11 pozycji, ale czekamy do zestawienia wieczornego
    Pozdrawiam

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Kolonia
    Już na 12

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez gosiaj Zobacz posta
    Pytanie do autora tematu.
    Co chcesz pokazać dając tego screenshota ?
    Ja produkuje łuki na potrzeby eventu ale musze do nich kupić bale iglaste które podrożały do 8 monet za kilo i wyprodukować kosze.
    Puki ludzie mieli łuki z przygód, których sami nie produkowali tylko leżały w magazynach jako nieprzydatna rzecz to i wartość miały niewielką. Teraz jak się okazuje że trzeba postawić łuczarzy i "nakarmić" ich 40k bali na dobę to już chętnych nie ma :/ Jasne że nie ma bo muszą robić węgiel.
    Tak jak było powiedziane powyżej - jak komuś nie pasuje cena z handlu niech postawi łukmistrzów i sam produkuje.

    Akurat mój nick się znalazł na tym screenie mimo tego że cena którą oferuje nie ma nic wspólnego z pozostałymi.

  9. #9
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja polecam postawienie łuczników buffowanie i też na dobre wychodzi

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    To kolonia słabo współpracuje bo my sobie wszystko oddajemy za darmo tzn sorry za 1 śledzia
    Ja wszystko co produkuje rozdaje ludziom, do tego organizuje zbiórkę map towarów i wszystko rozdaję potrzebującym.
    Polecam wyznaczyć taką osobę to pozwoli wam trochę zorganizować tą współpracę.
    Wystawiam 1 rybę za 15,20 map kto chce to kupuję zbieram mapy i potem za nie wysyłam komu trzeba przygodę jako prezent.
    Wczoraj lekko poszło 100 przygód a ja byłem w szoku ilości map ile dostałem i ludzie przysyłali nawet po 300... serce rośnie jak się na to wszystko patrzy...
    Do tego tak samo z towarami ogłaszam co mam i że w paczkach po 2500 za rybe moge dać tylko trzeba się do mnie zgłosić i wystawić oferte na handlu.
    Jak ktoś ma towary to też mi wysyła a ja rozdzielam, wczoraj niektórzy zaszaleli na haslo że buduje piwowarów i trzeba mi zboża i wody na zapas, dostałem chyba 200k wody i mimo że mam 153k pojemność magazynów to mi przebrało hehe
    Dlatego mówię u nas współpraca wygląda wzorowo

    Byłem pod taki wrażeniem że mimo iż nie mam już praktycznie miejsca na mapie kupiłem sms i kolelne 10 patentów na 9 piwowarów
    Także dziś browar dla wszystkich!!!

    To że musisz kupować bale to też dramat podstawowy surowiec i każdy ma go w brud jak postawiłem 14 łuczników z miejsca ludzie mi przysłali w sumie ok 130k drewna.
    Także Panie i Panowie róbcie wszystko żeby przez te kilka dni opróżnić magazyny pomóc innym i zrobić jak najwięcej dla serwera.
    Nie zapominajcie że to tylko gra, surowe idzie odrobić w ciągu kilku dni a samozadowolenie i dobra zabawa będzie was trzymała przez całe święta!!
    Niech nasza współpraca to będzie taki jeden wielki Bożonarodzeniowy opłatek którym wszyscy się dzielą i życzą sobie wszystkiego najlepszego!!!
    Ostatnio edytowane przez AndyKozakow ; 12.12.2012 o 09:54

Zamknięty wątek
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.