Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Sprzedawcy łuków na serwerze kolonia

  1. #11
    ThePeper
    Super organizacja.

  2. #12
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    413
    Serwer
    Czarci Gaj
    No ruch był spory ale stawiam piwo że każdy kto na g6 poprosił o surowce czy przygodę nie odszedł z pustymi rękami
    Nie wiem jak będzie dalej bo akurat nie mnie ale innym może brakować surowców, wiadomo pewną ilość da się wyprodukować.
    Ja gdybym miął czas mółgbym robić po 12 KŚ dziennie bo tych strat nawet nie odczuwam bo jestem ustawiony na robienie 2-3 ryczących byków dziennie +wyspa piratów (codziennie mam minimim 5k rekrutów posłanych w piach) ale innym może potem być ciężko stąd trzeba się mobilizować i pomagać.
    Jest u nas gigant co na łuki w 12 h zużywa chyba 220 k belek iglaka chłopak postawił chyba 40-50 łuczników...wiem że spisuję się świetnie i takich ludzi nam właśnie trzeba

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    U nas na Słonecznym Koles skupowal mapki tylko po to zeby rozdawac je w formie prezentu (Mapa Koniec Świata) innym

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    210
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podwójny post ;/

  5. #15
    Odkrywca Awatar Piotru70
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    1,840
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez spindoctor Zobacz posta
    Pytanie do autora tematu.
    Co chcesz pokazać dając tego screenshota ?
    Ja produkuje łuki na potrzeby eventu ale musze do nich kupić bale iglaste które podrożały do 8 monet za kilo i wyprodukować kosze.
    Puki ludzie mieli łuki z przygód, których sami nie produkowali tylko leżały w magazynach jako nieprzydatna rzecz to i wartość miały niewielką. Teraz jak się okazuje że trzeba postawić łuczarzy i "nakarmić" ich 40k bali na dobę to już chętnych nie ma :/ Jasne że nie ma bo muszą robić węgiel.
    Tak jak było powiedziane powyżej - jak komuś nie pasuje cena z handlu niech postawi łukmistrzów i sam produkuje.

    Akurat mój nick się znalazł na tym screenie mimo tego że cena którą oferuje nie ma nic wspólnego z pozostałymi.
    Ale Ty jesteś pazerą. Boże widzisz a nie grzmisz... Idź grać razem z Niemcami, bo jedyne co to pomagasz im wygrać konkurs...

Zamknięty wątek
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.