Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68

Wątek: żądamy hotfix- a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #61
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    wczesniej potrafiliscie zrobic nawet i 3 hotfixy w ciagu tygodnia i wylanczac nam serwery,
    teraz gdy jest to istotne sprawa jest olewana

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    76
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Skoro niemcy mogą wymieniać się mapkami wcześniej od nas to o tyle samo wcześniej powinni mieć zablokowaną tą możliwość aby na każdym serverze liczba dni w których można się wymieniać misją były takie same.

  3. #63
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,799
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raczej powinni po aktualizacji jeszcze przez te dwa dni mieć zablokowany, bo jest spora różnica czy blokują Ci handel w dwa pierwsze czy ostatnie dni.

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    30.08.2012
    Posty
    32
    Serwer
    Czarci Gaj
    a ja zrobiłem 1 przygode i nie robie więcej, jaja sobie z nas robią! chcą nas ponizyć, niemcy wydaja wiecej kasy na gre (ich zarobki są większe) niż my dlatego sa faworyzowani.

  5. #65
    Osadnik
    Dołączył
    15.04.2012
    Posty
    81
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No to tyle by było jeżeli chodzi o wprowadzenie wcześniejszego hotfixa. Nie będę pisał co mnie strzela.

  6. #66
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.05.2012
    Posty
    12
    Serwer
    Nowy Świat
    A może tak szanowny BB_xaar wyjaśni publicznie dlaczego przygody końca świata nie da się robić?

    Po zaatakowaniu każdego obozu robi się lag i nie dość że walka trwa w nieskończoność to jeszcze nie można wrócić na swoją wyspę
    i trzeba robić reloga
    pytam DLACZEGO ?
    - dlatego że w pierwszej dobie eventu zrobiłam 10 przygód Koniec świata - a następne 2 (czyt DWIE ) przygody zajęły mi półtorej dnia bo jestem bardzo skutecznie blokowana

    Czyżby komuś zależało aby tych przygód nie robić?
    Lag na lagu aż nie chce się grać , no ale serwery niemieckie działają jak pszczółki... do daje do myślenia

  7. #67
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    zarówno włączenie eventu "Koniec Świata" jak i jego wyłączenie wymaga jedynie restartu serwerów (+ jakaś mała modyfikacja), wersja gry nie musi być aktualizowana. Modyfikacja ustawienia danego przedmiotu (czy da się nim handlować czy nie) wymaga nowej wersji gry.
    Dzis po wpisaniu "/version" otrzymujemy info:
    Numer wersji: v308080-6292 [Date: 20121207-1402]

    Czyli po konserwie, ktora to dala nam handel KS, gramy na wersji przygotowanej o godz. 14:02 juz w piatek, 7 grudnia br. ?!?!?!?

  8. #68
    Banned
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    91
    Serwer
    Nowy Świat
    Hotfix wprowadzony, żadania wprowadzone z opóźnieniem. Temat zamykam

Zamknięty wątek
Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 5 6 7

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.