Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 68

Wątek: żądamy hotfix- a!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. #11
    Retired CM Awatar BB_xaar
    Dołączył
    17.01.2012
    Posty
    1,958
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coteaz, niestety nie wiem czy uda mi się wpłynąć w jakiś sposób na ostateczną decyzję czy nie, mogę jednak zapewnić, że regularnie poruszam tę kwestię.

    zwolk, zarówno włączenie eventu "Koniec Świata" jak i jego wyłączenie wymaga jedynie restartu serwerów (+ jakaś mała modyfikacja), wersja gry nie musi być aktualizowana. Modyfikacja ustawienia danego przedmiotu (czy da się nim handlować czy nie) wymaga nowej wersji gry.

    Fakt, wersja ta jest już gotowa, jednak do jej implementacji niezbędna jest pełna przerwa techniczna - nie da się tego zrobić w ciągu godziny czy dwóch.

  2. #12
    Odkrywca Awatar Piwonia
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    1,802
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_xaar Zobacz posta
    Fakt, wersja ta jest już gotowa, jednak do jej implementacji niezbędna jest pełna przerwa techniczna - nie da się tego zrobić w ciągu godziny czy dwóch.
    Dlatego mogliby przynajmniej przesunąć przerwę na dzisiejszą noc.

  3. #13
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.08.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Póki co jedynym rozwiązaniem jest przekazywanie tej przygody jako prezent tym co jej nie znaleźli, a chcieliby zrobić. Tylko koszt dość spory, bo 60 map lub 75 klejnotów.

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czemu mnie nie dziwi, że po raz kolejny BB pokazuje jacy ułomni ludzie tam pracują

  5. #15
    Początkujący Osadnik Awatar Isk4rhlit
    Dołączył
    25.05.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Kolonia
    Jakie w tej sytuacji proponowane jest rozwiązanie? Czy po prostu przemilczymy sprawę, wgracie poprawkę w czwartek i udamy że nic się nie stało? Przecież w ten sposób cała rywalizacja i konkurs traci sens, ci "lepsi" będą walczyć o nagrody za pierwsze zdobycie 100% i największą ilość ukończeń przygody, a "gorsi" zadowolą się ewentualną nagrodą za wykonanie 100, 150 czy 200% wykonań

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    26.01.2012
    Posty
    45
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeżeli tak zrobią to kasuję, konto, mam jakąś swoją godność.

  7. #17
    Osadnik Awatar LANNISTER
    Dołączył
    03.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Jeśli Niemcy mają konserwy we wtorki, to przecież można było im wprowadzić możliwość handlu KŚ w następnej przerwie, czyli 18 grudnia.

  8. #18
    Osadnik Awatar Oharaa
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    116
    Serwer
    Nowa Ziemia

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    18.02.2012
    Posty
    69
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Taa i z miejsca zamknęli temat

  10. #20
    Osadnik Awatar Asiuleczka
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Spokojnie, dostaniemy doladowanie marmuru, w rekompensacie jak Niemcy wygraja;]

Zamknięty wątek
Strona 2 z 7 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.