Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Co to za przerwa?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Co to za przerwa?

    Ani słowa w komunikacie jaja sobie po prostu robią rzygać się chce!

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Te przerwy to już standard.....

  3. #3
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    serwery przeciążone może ;p

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.05.2012
    Posty
    8
    Serwer
    Kolonia

    Żenada

    Super od ponad tygodnia, z cudem graniczy wejście na stronę główną i zalogowanie się.... jeszcze większym cudem jest załadowanie się flasha z grą lub samo zalogowanie się, a co dopiero próba grania dłużej niż 3 minuty (wywala z komunikatem o wyczyszczeniu cache - tak czyściłem zarówno flashowy jak i przeglądarkowy, dziesiątki już razy). Żenada i nie interesuje mnie event Końca Świata ani świąteczny - ja chce chociaż NORMALNIE grać

  5. #5
    Osadnik Awatar Agata13
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Sleekmind Zobacz posta
    Super od ponad tygodnia, z cudem graniczy wejście na stronę główną i zalogowanie się.... jeszcze większym cudem jest załadowanie się flasha z grą lub samo zalogowanie się, a co dopiero próba grania dłużej niż 3 minuty (wywala z komunikatem o wyczyszczeniu cache - tak czyściłem zarówno flashowy jak i przeglądarkowy, dziesiątki już razy). Żenada i nie interesuje mnie event Końca Świata ani świąteczny - ja chce chociaż NORMALNIE grać
    mam podobnie dzień w dzień.

    Zalogowanie to wyzwanie i codziennie strata czasu "naszego czasu".
    Po wciśnięciu GRAJ wyskakuje biała strona i trzeba próbować próbować próbować próbować próbować próbować próbować próbować aż wpuści.
    Czasami to i godzinę nie da się wejść i jak tu planować bufy których nie da się wydłużać tylko wstawiać dopiero aż stare się skończą?
    Jak już się zaloguje to nawet przy otwieraniu okna któregoś budynku aby np. zatrzymać to komunikat o czyszczeniu przeglądarki.
    Sprawdzane na 2ch kompach to samo.

    Ile set razy dziennie mamy czyścić przeglądarki?

    Czemu w innych grach niema takich problemów?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.11.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Złota Góra
    To jakies dziwne problemy macie oprócz przerw technicznych brak problemów z logowaniem u mnie jak i u kolegów wiec może zainstaluj sobie linuxa i na nim zobacz ;p

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    26.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Śmieszne to nie jest co piszesz zaraki1986 ciesz się ze nie grasz na naszym świecie takich problemów jak my tu mamy bardzo Ci życzymy.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.