Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: co z ta gra?

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat

    co z ta gra?

    witam,
    zaczynaja mnie nudzic te Wasze problemy z prowadzeniem tej gry, jak nie umiecie postawic jej na nogi przy byle jakim ewencie to przekazcie prowadzenie komus kto sie na tym zna.
    12!!!! godzin nie moge sie zalogowac a jedyne co potraficie (bo nawet glupiego przepraszam nie widzialem) to poza badziewnymi podarunkami pocieszenia (darujcie je sobie bo tylko, z tego co widze na forum, podnosicie uzytkownikom cisnienie) dowalacie wiecej zadan.
    ja rozumiem ze to jest beta, ja rozumiem ze jak nie place to nie mam (wedle niektorych graczy) prawa glosu, ale skoro poswiecam moj czas (zaznaczam, dlatego ze chce) to nalezy mi sie powazne traktowanie z Waszej strony, i wziecie sie do roboty.
    pozdrawiam,
    jeszcze-uzytkownik-ale-nie-wiem-ile-wytrzymam
    Ostatnio edytowane przez ju8iler ; 10.12.2012 o 23:05

  2. #2
    Osadnik Awatar Orzel93
    Dołączył
    29.07.2012
    Posty
    100
    Serwer
    Nowy Świat
    Przepraszali tyle razy ... Myślisz że lepiej byś poprowadził tą grę ? =]

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Orzel93 Zobacz posta
    Przepraszali tyle razy ... Myślisz że lepiej byś poprowadził tą grę ? =]
    Zdecydowanie, bo po pierwsze co to wywalił bym na zbity pysk całą tą pseudo fachową ekipę z działu technicznego i zatrudni albo kompetentnych ludzi do tego albo zlecił wykonanie wszystkich prac firmie zewnętrznej - tak to funkcjonuje w normalnych firmach.

    Kolejna sprawa, nagonka na robienie jakichś eventowych przygód a na serwer wbić się nie da to jest komunikat który się pokazuje po zalogowaniu na stronie głównej



    Ludzie z BB ogarnijcie sie bo to co sie wyprawia to już jest żałosne i śmieszne.


    ps. Ale mam pomysł, zróbcie kolejne super mega testy na testowy pewnie to pomoże... tylko nie wiem w czym....

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ozzi Zobacz posta
    Ludzie z BB ogarnijcie sie bo to co sie wyprawia to już jest żałosne i śmieszne.
    Podpisuję się pod wypowiedzią kolegi wszystkimi rękami i nogami nawet!!!!

  5. #5
    Początkujący Osadnik Awatar Ecor666
    Dołączył
    12.05.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Servery są po prostu przeciążone, każdy chce cosik ugrać na eventach świątecznych. Jeśli problem z zalogowaniem się przeciąga jest na to prosta rada. Trza założyć błękitne stringi, ogolić głowę lub pachy, wypić szklankę mleka, i złożyć datek na radio maryja. Gwarancja zalogowania zapewniona na 100%.

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    20.07.2012
    Posty
    18
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Ecor666 Zobacz posta
    Servery są po prostu przeciążone, każdy chce cosik ugrać na eventach świątecznych. Jeśli problem z zalogowaniem się przeciąga jest na to prosta rada. Trza założyć błękitne stringi, ogolić głowę lub pachy, wypić szklankę mleka, i złożyć datek na radio maryja. Gwarancja zalogowania zapewniona na 100%.
    Co to znaczy przeciążone. Skoro - prowadzi się testy aby sprawdzić czy dane serwery wytrzymają tylu użytkowników na raz to ja nie rozumiem takiego podejścia.
    Albo się zwiększa "moc" takiego serwera albo dajmy sobie z tym siana....
    Są inne gry które nie mają tego typu problemów...
    Tu jest problem od eventu haloween...
    Co dzień coś nie tak z tą grą...

  7. #7
    Początkujący Osadnik Awatar KCPR
    Dołączył
    09.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Kolonia

    Niestety

    Ostatnie czasy nie obfitują w poprawność działania gry...

    Tylko dlaczego???

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Jakbym wiedział, że mogą dziś być problemy z zalogowaniem to bym wczoraj lub jeszcze dziś przygotował wyspę na to !! Znów się zaloguję i 4 h budowy samych pól zejdzie.

    Mnie też szlak trafia. Jakby nie mogli napisać, że coś się będzie dziać. Jak się próbuje człowiek zalogować to nie ma przez cały dzień "przepraszamy przerwa techniczna".

    Ja akurat płace za tą grę i co ??? gówno !!! Cały dzień w dupę ...

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    133
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ludzie ale zadajcie sobie jedno pytanie jakim cudem taka firma jak ubi czy tam to cale bb (nie wiem jakie tam są układy i kto na czym łapy trzyma bo mnie to poprostu średnio interesuje) bo to jakiś tam moloch który trzepie kasę na grach i to nie małą nie przygotował się na to że serwery klękną przy większej ilości graczy ??!! Tutaj pojawia się pytanie co to za programiści i co to za ludzie z działu technicznego tam siedzą jak przegapili tak istotną sprawę ??!!

    Dla mnie osobiście jest to co najmniej dziwne.

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    26
    Serwer
    Nowy Świat
    po 14 godzinach wreszcie udalo mi sie zalogowac.
    nie zebym sie jakos szczegolnie ucieszyl, wywala mnie co 3 minuty, musze jedno pole budowac 3 razy i za kazdym razem jak loguje sie na nowo to okazuje sie ze jakas kolejna kopalnia padla.
    mam w glebokim powazaniu event swiateczny, cwaniaki zablokowali mozliwosc sprzedazy tych przygod, i nie bede ich robic, a tak na marginesie, czy tez macie juz dwa konce swiata?
    jak chca robic testy to ja nie mam nic przeciwko, w koncu ma to za zadanie poprawienie plynnosci gry, tylko dlaczego to nic nie daje? jest tylko gorzej z tygodnia na tydzien.
    strach przygode zaczac, nie mowiac juz o planowaniu produkcji.
    i owszem, powazne testy zleca sie firmom zewnetrznym, niech popytaja wsrod uzytkownikow kto sie na tym zna.
    ja akurat jestem inzynierem maszynowym i na serwerach znam sie tyle co kura na bananach, wiem jedno, ze jak sie czegos nie umie naprawic to sie wzywa fachowca, a nie liczy na to ze ¨jakos to bedzie¨.
    Ostatnio edytowane przez ju8iler ; 10.12.2012 o 23:05

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.