Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: problemy z "łowca nagród" i "raz na zawsze"

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra

    problemy z "łowca nagród" i "raz na zawsze"

    Witam,
    mam wykonane zadanie raz na zawsze tj. wszyscy wybici i wyspa moja. jednak tego zadania nie zalicza.
    drugi problem to łowca nagród. odpaliłem zadanie wybiłem wszystko i samo się zamknęło i generał wrócił z automatu. ale niestety nie zaliczyło mi zadania. odpaliłem je drugi raz. tym razem po zniszczeniu wszystkiego klikałem wszytko co się dało i nic. więc manualnie wróciłem generałem na swoja wyspę i tez nic. po upływie czasu pokazało ze zadanie nie zaliczone i ileś tam mi expa tylko dało. zadanie dalej wisi w księdze. a ja nie mogę go ani usunąć ani rozpocząć ponownie. co z tym fantem zrobić? support milczy oczywiście...

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Draxopix
    Dołączył
    23.03.2012
    Posty
    369
    Serwer
    Czarci Gaj
    Kazda przygode sie KONCZY klikajac ZAKONCZ i POWROT w wykrzykniku na mapie przygody. Support nie wiem czy odpowiada za bledy graczy

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam ten sam problem co kolega A-Ka tak. Przeszedłem misje " Łowcy nagród" 3 razy i dalej mi wisi w księdze niestety kupić już nie mogę .Zresztą tak samo mam z zadaniem "raz na zawsze" we włościach nie mam żadnego obozu bandytów a w księdze jest niewykonane.

  4. #4
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Łowca Nagród to specyficzna przygoda bo w niej jest kilka zadań samouczkowych (masz się na niej nauczyć jak postępować w przygodach), i każde z tych zadań trzeba osobno zakończyć. Należy wrócić na mapę przygody, iść do księgi zadań i w zadaniach głównych (a nie w aktywnych przygodach) pozakanczać wszystkie zadania po kolei. Upłynięcie czasu jest jednoznaczne z anulowaniem przygody, a za to nie ma nagrody tylko PD za pokonane obozy i zadanie związane z przygodą jest niezaliczone.

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.10.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Złota Góra
    można to KUPIĆ nie w markecie za ryby tylko na handlu normalnie?

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja patrzyłem kilka razy i nie było i tez mnie ciekawi czy jakoś mogę ją zdobyć.

  7. #7
    Odkrywca Awatar zwolk
    Dołączył
    07.04.2012
    Posty
    1,590
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Nie da się handlować Łowcą Nagród, jedyny sposób to dostać razem z zadaniem, kupić za rybę albo użyć kodu ze strony głównej.

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.02.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ROZWIĄZANIE PROBLEMU Z PRZYGODĄ "ŁOWCA NAGRÓD" (kod: 9B2-C3DC-42B4)
    (Ctrl-V z czatu globalnego w grze)

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.09.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Mi nie zadziałało

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.